Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ryba - Horoskop na cały rok 2013

Ryby w najbliższym czasie będą niezmiernie często podejmować ważne decyzje, które będą miały wpływ na nie tylko na ich własne życie. Może się zdarzyć, że całkiem nieświadomie Ryby znajdą się w centrum wydarzeń, a otoczenie będzie wymagać od nich wyrażania swojej opinii. Jeśli dotychczas Ryby czuły się w jakimkolwiek stopniu ograniczone lub niespełnione, w tym roku nadarza się okazja, aby stać się bardziej samodzielnym i odpowiedzialnym. W swoich decyzjach Ryby powinny kierować się doświadczeniem i rozsądkiem. To wreszcie czas na to, aby efekty pracy i nauki przyniosły w życiu Ryb realne korzyści.


W nadchodzącym roku praca Ryb w dużej mierze ma polegać na podejmowaniu i szybkim kończeniu kolejnych zadań. Jeśli wcześniej nie mogłeś zrealizować jakiegoś projektu, to dobry okres, aby doprowadzić do końca sprawy, które wcześniej utknęły w martwym punkcie. Wreszcie będziesz mógł spojrzeć na swoje osiągnięcia z właściwej perspektywy i zobaczysz efekty tego, na co poświęciłeś wiele swego czasu. Pamiętaj, że to stabilny okres, na który sam zapracowałeś. Istnieje szansa na to, że otworzy się przed Tobą ścieżka kariery w zupełnie innym miejscu, czego wcześniej nie brałeś pod uwagę.


Najbliższy czas zapisze się dla Ciebie pod znakiem uczuciowych uniesień, a aspekt szczęśliwej miłości będzie  szczególnie ważny w Twoim życiu. To pomyślny czas dla gorących uczuć i przelotnych romansów. Jeżeli jesteś w stałej relacji, to istnieje dobra perspektywa na zalegalizowanie waszego związku. Jeśli zaś jesteś samotny, pamiętaj, że w tym roku do zakochania tylko jeden krok.


Uważaj jednak, abyś w pogoni za pracą, nowymi uczuciami nie zapomniał, że bez dobrego zdrowia nie sposób nic osiągnąć. Nie zamykaj się na rady innych, którzy poproszą Cię, abyś zwolnił tempo, bo robią to w trosce o Twoje zdrowie.


Będzie to również bardzo dobry okres na podtrzymywanie relacji nie tylko z ukochaną osobą, ale też z innymi ludźmi, do których życia wniesiesz wiele pozytywnej energii.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2