Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj swoje szczęśliwe liczby!

To zdumiewające, jak dużo możemy dowiedzieć się o sobie lub innym człowieku, znając jedynie imię, nazwisko i datę urodzenia. W CzaroMarowej ofercie pojawiła się nowość, która nauczy Cię numerologii i rozpoznawania wibracji liczb. Wszystkie książki z Serii dla początkujących znalazły się wśród pozycji szczególnie polecanych na magiczne prezenty, a św. Mikołaj wrzucił je do gwiazdkowego worka okazji.

Ważna wiadomość: do poniedziałku 10.12.2012r. obniżamy próg darmowej wysyłki zamówień do 150 zł (zamiast 199 zł)! Zapraszamy!


 

Numerologia dla początkujących
Gerie Bauer

Czy wiesz, że litery składające się na Twoje imię i nazwisko i liczby z Twojej daty urodzenia mają określoną wibrację energetyczną? Możesz poznać jej znaczenie i na tej podstawie określić swój charakter i osobowość, wyznaczyć daty, w których potężne wibracje pomogą osiągnąć Ci wyznaczone cele, dowiedzieć się, w jakiej pracy zawodowej się spełnisz... Książka Gerie Bauer jest praktycznym podręcznikiem, w którym szybko odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Cię pytania.

Numerologia dla początkujących

Numerologia dla początkujących przeniesie Cię w tajemny wymiar, w którym Twoje pytania niemal w magiczny sposób otrzymają odpowiedzi, a liczby zaczną działać na Twoją korzyść. Używając liczb od 1 do 9, dowiesz się, co Cię czeka w przyszłości, z kim znajdziesz swoje szczęście w miłości i w jakiej dziedzinie masz szansę osiągnąć karierę, o której marzysz. Stwórz także numeroskop osoby, która cię fascynuje. Sprawdź, czy będziecie do siebie pasować i w jaki sposób możecie zacieśnić wasze stosunki. Zestrój się z własnym ja i z ludźmi, którzy Cię otaczają, i korzystaj z mocy, którą daje wiedza zapisana w liczbach!

ZOBACZ FRAGMENT KSIĄŻKI
NUMEROLOGIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH >>

Numerologia dla początkujących w zestawie z nagraniem DVD Numerologia karmiczna jest wspaniałym pomysłem na Gwiazdkowy prezent - zebrane w całość podstawy i solidna wiedza już dla zaawansowanych numerologów.

Numerologia karmiczna DVD

+

Numerologia dla początkujących

CAŁY ZESTAW
30%
TANIEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ >>

Poznaj swoje numerologiczne przeznaczenie!

Książki należące do Serii dla początkujących zawierają obszerną wiedzę z zakresu swojej tematyki, zaczynając od podstaw. Bez trudu przyswoi ją sobie osoba dopiero zapoznająca się z daną dziedziną ezoteryki, zaś jej zaawansowany użytkownik uzupełni z nich swoją wiedzę.

  Konkurs z CzaroMarownikiem

Teraz każda książka z Serii dla początkujących jest tańsza o 20%!

ZOBACZ WSZYSTKIE TYTUŁY Z SERII

Nie pozwól zaskoczyć się nadchodzącej Gwiazdce! Mamy już tylko 2 tygodnie, żeby kupić prezenty. Więcej pomysłów na sprawdzone upominki Gwiazdkowe znajdziesz w naszym CzaroMarowym Katalogu Prezentów:

Katalog Prezentów

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2