Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na luty 2008

HOROSKOP NA Luty 2008

od wróżki Any Moonlight

Baran

aLuty to dla Baranów dobry miesiąc do wejścia w głąb siebie. Wasz wewnętrzny głos chce Wam powiedzieć coś ważnego. To również miesiąc harmonii, spokoju. Postarajcie się zatem wykorzystać ten czas jak najlepiej. Możecie także poddać się wydarzeniom waszego życia i pójść za nimi bez obaw.

 

Byk

aMoże się okazać, że ten miesiąc spędzicie podróżując. Ujawnić się może lub wzmocnić Wasza kreatywność, więc, jeśli poczujecie potrzebę, by coś tworzyć, po prostu to zróbcie. To także miesiąc, w którym Wasza dojrzałość da znać o sobie, być może będziecie mieli możliwość sprawdzenia się. Bez względu na wszystko, warto pamiętać, że dojrzeliście już do pewnych rzeczy.

 

Bliźnięta

a

Może się tak zdarzyć, że będziecie się czuli wyczerpani. Postarajcie się więc znaleźć czas na odpoczynek i odrzucić sprawy, które nie są Wam do niczego potrzebne. Jesteście również gotowi do podejmowania nowych działań, jak również do podejmowania poważnych decyzji. Bardzo możliwe, że zrodzi się w Was nowa wizja, nowy pomysł na życie, związek, pracę.

 

Rak

aTen miesiąc pozwoli Wam osiągnąć pełnię pewnego etapu rozwoju. Przeszliście długą drogę, aby to wszystko osiągnąć, postarajcie się zatem tego nie zmarnować. Macie możliwość na skupienie się na Waszej egzystencji. Będzie Was przepełniało także głębokie zrozumienie wielu spraw. Zastanówcie się, czy koło Was nie ma osób, którym moglibyście jakoś pomóc.

 

Lew

aW tym miesiącu może się pojawić w Was żal, warto zatem zastanowić się z czym jest/może być on związany. Jeśli posiadacie coś, czym moglibyście się podzielić, to możecie to zrobić. Skąpstwo nie jest dobre, ani wskazane. To również miesiąc, w którym macie szansę uświadomić sobie w pełni wiele rzeczy, spraw, które do tej pory były dla Was niejasne.  Postarajcie się wykorzystać ten miesiąc jak najlepiej.

 

 

Panna

a

Panny mają dobry moment, aby pobyć w izolacji, odciąć się od wielu spraw, którymi niepotrzebnie zaprzątają sobie głowę. Przede wszystkim powinniście się skupić na własnym rozwoju, stać się uważnymi obserwatorami samych siebie. Świat i ludzie do koła nie są źli, a jeśli tak właśnie czujecie, to sygnał, byście zastanowili się sami nad sobą. Przyda się Wam zatem dużo cierpliwości i skupienia.

 

Waga

aW tym miesiącu może pojawić się u Was ogromna potrzeba tworzenia, stwarzania. Róbcie więc to, co mówi Wam Wasza intuicja. Nie odkładajcie na później tego, co możecie zrobić już teraz. Jeśli zrobicie wszystko w odpowiednim czasie, będziecie mogli bawić się i cieszyć efektami swojej pracy. Zatem do dzieła.

 

Skorpion

a

Macie ogromną szansę na dotarcie do swojego źródła, na zgłębienie samych siebie. Uważajcie jednak przy tym na to, czy Wasza ocena odnośnie siebie lub innych jest prawdziwa, a może są to tylko projekcje. Macie również w tym miesiącu szansę na odrodzenie się. Przed Wami możliwość rozpoczęcia pewnych rzeczy od nowa z czystym kontem. 

 

Strzelec

aStrzelce mogą dojrzeć w tym miesiącu uroki codzienności i zwyczajności. To, że często wydaje się nam, że każdy dzień jest taki sam, to nie prawda. Każdy dzień, to nowy dzień i nowe możliwości. Macie w tym miesiącu szansę na integrację wewnętrzną i zewnętrzną. Również ten miesiąc daje Wam szansę na dopełnienie, znalezienie brakujących części waszej układanki. 

 

Koziorożec

a

Ten miesiąc daje Wam szansę na odkrycie i zobaczenie w co jesteście uwarunkowani, od czego jesteście zależni. Nie poddawajcie się i spróbujcie oderwać się od złego przywiązania. Macie również szansę na uzdrowienie. Wszystko jest w Waszych rękach.

 

Wodnik

aWodniki mają w tym miesiącu szansę na głębokie przeżywanie i współodczuwanie. Jednak, aby móc na prawdę głęboko przeżywać i współodczuwać powinniście oczyścić swój umysł, w którym kłębią się niepotrzebne Wam sprawy. Macie również szansę na uczestniczenie we wszystkim, co dla Was ważne.

 

Ryby

aMacie w tym miesiącu szansę na zintegrowanie się z Waszym wewnętrznym dzieckiem. Przed Wami stoją otworem ogromne możliwości. Może się zdarzyć, że będziecie zestresowani. Polecam więc przyjrzeć się dokładniej samym sobie i zauważyć, co Was tak stresuje, czym zaprzątacie swoje myśli. To może Wam pomóc w pozbyciu się stresu.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2