Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Halloweenowy horoskop na listopad

Na wigilię 1 listopada przypada celtyckie święto Samhain. Nasi przodkowie zaś odprawiali w tym czasie obrzęd Dziadów: wędrującym duszom rozpalano ogniska, by wskazać im drogę do domu, aby je tam ugościć. Właśnie wędrówce dusz poświęcona jest dzisiejsza wiadomość. Zapraszamy Cię również do lektury horoskopu na nowy miesiąc oraz na warsztaty Rosmarie Weibel, nauczycielki uzdrawiających technik Tao.


Rosmarie
W listopadzie 2012 roku będziemy gościć
w Warszawie i Krakowie
Rosmarie Weibel,
nauczycielkę uzdrawiających technik taoistycznych Healing Tao,
uczennicę mistrzów Tao -
Mantak Chia oraz Zhi Chang Li
Tao

Zapraszamy na prowadzone przez Rosmarie Weibel warsztaty:

13-14 listopada - Kultywacja żeńskiej energii / Healing Love
warsztat tylko dla Kobiet

15-16 listopada - Qigong Kręgosłupa / Pleców
warsztat dla wszystkich
 

Fala
 

 

Początek listopada to dla każdego z nas czas zadumy nad cyklicznością życia i śmierci oraz wspominania tych, którzy od nas odeszli. Jeśli potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci zaleźć odpowiedzi na podstawowe pytania o sens życia i śmierci, bądź skonfrontować swoje doświadczenia kontaktu z kimś, kto odszedł na tamtą stonę z przypadkami innych ludzi - zapraszamy do lektury poniższych książek. 

Między niebem a ziemią

Między niebem a ziemią Jamesa Twymana to bardzo osobista i pokrzepiająca opowieść o śmierci, tęsknocie i miłości, która trwa bez względu na wszystko. Opowiada o spotkaniu, które nie było snem, było raczej cudem, który odmienia dalsze życie.
Jeśli myślałeś, że Niebo i Ziemia nie są ze sobą związane, ta książka ukaże ci świat, o jakim nie śniłeś... świat, w którym miłość trwa wiecznie, a życie nigdy nie przemija.


Przemijanie i odchodzenie bliskich to trudne tematy i często nie możemy zaaakceptować i pogodzić się z odejściem bliskich.
Książka Odważne dusze Roberta Schwartza pomoże Ci zrozumieć, że Życie to część planu, który powzięła Twoja dusza na długo przed narodzinami, aby wypełnić Twoje istnienie miłością i zrozumieniem. Mądrość, którą odnajdziesz w książce Poznaj prawdę i bądź wolny Wandy Prątnickiej pomoże Ci pozbyć się obaw przed śmiercią i pogodzić się z bólem po odejściu bliskich osób. Polskie życie po życiu to prawdziwe opowieści naszych rodaków, ludzi przedwcześnie pożegnanych, o ich spotkaniach ze Światłem i Opiekuńczymi Istotami oraz powrotach do ciała. W książce Zaklinacz dusz Izabela Janczarska opowiada o swojej praktyce przeprowadzania dusz, które tu na Ziemi, pozostawiły po sobie niedokończone sprawy.


Odważne dusze Poznaj prawdę i bądź wolny Polskie życie po życiu Zaklinacz dusz

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O ŻYCIU PO ŻYCIU


Wigilia Samhain, czyli noc przed 1 listopada (obchodzona jako Halloween), była wyjątkowa - wierzono, że otwierały się wszystkie przejścia do innego świata. Niewiele jest tytułów, które przybliżają świat celtyckich baśni, dlatego z okazji niezwykłej nocy Samhain, polecamy książkę Ballada. Powieść ta stanowi kontynuację Lamentu – tworząc z nim dwuczęściową serię autorstwa Maggie Stiefvater. Ballada

ZOBACZ KSIĄŻKI LAMENT I BALLADA MAGGIE STIEFVATER

Fala
 

Na koniec zapraszamy do lektury horoskopu na najbliższy miesiąc.
Sprawdź, czego Twój znak zodiaku może spodziewać się
w miesiącu opadających liści - przykrytych śniegiem!;)

Horoskop na listopad
 

HOROSKOP NA LISTOPAD


PS. Dołącz do nas na Facebooku i szukaj w Halloween (31.10) wśród naszych wpisów halloweenowej niespodzianki dla Ciebie! Dołącz do nas!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2