Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Anielski Tarot dr Doreen Virtue

Dziś zapraszamy Cię do działu naszych CzaroMarowych Wyprzedaży, gdzie znajdziesz świetne pozycje w okazyjnych cenach i przedstawiamy gorącą nowość, Anielski Tarot autorstwa Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine. Poznaj piękną talię, która łączy skuteczność Tarota z łagodnością i bezpieczeństwem kart anielskich!

Anielski Tarot

Anielski Tarot

Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine

stworzyli niezwykłą talię Tarota, która w mistrzowski sposób łączy przesłania ze świata anielskich energii z tradycyjnymi znaczeniami 78 kart Tarota. Steve A. Roberts, znany artysta fantasy, zadbał o to, by symbolika kart przemawiała prosto do naszego serca i duszy.


Pięknie wydane 78 kart, z pozłacanymi brzegami, i mimo większego rozmiaru znanego z wcześniejszych talii kart anielskich Doreen Virtue, łatwo się tasuje - nawet przez osoby z mniejszymi dłońmi. Na dole każdej karty zawarte zostało jej najważniejsze przesłanie, tak więc ci, którzy jeszcze nie zetknęli się z kartami Tarota, będą w stanie odczytać znaczenie karty i zinterpretować rozkład. Przesłania są bardzo pozytywne, jakby zostały przetransformowane przez pełne miłości energie aniołów. Jeśli więc z jakichś powodów obawiałeś się kart Tarota, Anielski Tarot będzie dla Ciebie objawieniem. Poniżej znajdziesz przykładowe karty tej pięknej talii Tarota:

Sprawiedliwość Siła Siódemka Ognia As Ziemi

Według twórców Anielskiego Tarota karty wchodzące w skład Małych Arkanów mogą zostać przetasowane z innymi anielskimi taliami. Zapewni to jeszcze większą liczbę detali dla Twoich wróżb!

Jeśli zainteresowała Cię talia Anielskiego Tarota, to zapraszam do lektury arytykułu na jego temat:

> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ANIELSKIM TAROCIE <

Przesłania Anielskiego Tarota są nie tylko trafne, ale również poddnoszą na duchu, a bezpieczna wróżba to dobra przyszłość...


Fala

Zapraszamy na stronę CzaroMarowych Wyprzedaży!
Znajdziesz na niej pozycje tańsze nawet o 58%!

Muzyka relaksacyjna,
Filmy instruktażowe (może czas poznać tajniki masażu?),
Książki ezoteryczne,
Poradniki motywacyjne,
Karty Tarota...
...i wiele innych!

Czakroterapia Podróż do ojca ciekawości Ścieżka Mocy Dotyk anioła

Ilość tytułów w tak świetnej cenie jest ograniczona do zapasów w naszym magazynie, a więc kto pierwszy, ten... oszczędza!

>> ZOBACZ CZAROMAROWE WYPRZEDAŻE<<


Fala

Zapraszamy na drugą już edycję MĘSKIEGO WARSZTATU

18-21 października 2012 r., Nowy Kawków koło Olsztyna


Męski Warsztat 2012

Ten wyjątkowy, 4-dniowy warsztat TYLKO DLA MĘŻCZYZN poprowadzi Tom De Winter z Holandii. Zapraszamy wszystkich mężczyzn do spotkania się w męskim gronie! Ten warsztat może odmienić Wasze życie! Drogie Panie, przekażcie tę informację ważnym dla siebie mężczyznom!

Oferta LAST MINUTE!

Teraz każdy, kto zapisując się na warsztaty, poda hasło CZARY MARY,
otrzyma bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie CzaryMary.pl
.

 
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl. Nie trać czasu - zostało jedynie kilka wolnych miejsc!
 
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2