Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Znasz SEKRET? Czas, by poznać SIŁĘ!

Żeby coś stworzyć, coś zmienić, wystaczy jedna rzecz. Jeśli znasz Sekret, czas poznać czym jest SIŁA! Dziś prezentujemy pełną mocy nowość. Kontynuacja bestsellerowego Sekretu Rhondy Byrne czeka na Ciebie na CzaroMarowej półce.

 
Życie stanie się o wiele łatwiejsze, gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie siłę. Najpotężniejsza Siła we Wszechświecie jest bowiem w zasięgu Twojej ręki.

Sekret Siła

Rhonda Byrne,
autorka bestsellerowej książki Sekret, powraca!

SEKRET 2. SIŁA

Rhonda Byrne, wykorzystując tajemnicę przekazywaną od stuleci, lecz znaną przez niewielu ludzi,  wskazuje Ci drogę do niesamowitego życia. Sekret 2. Siła zawiera esencję wiedzy, która w mgnieniu oka potrafi zmienić ludzkie życie.

Większość ludzi prowadzących cudowne życie, nie zdaje sobie sprawy, co dokładnie zrobili, żeby je takim uczynić - ale coś zrobili. Wykorzystali siłę, która jest źródłem wszystkiego co dobre w życiu... Każdy, bez wyjątku, kto prowadzi dziś wspaniałe życie, użył miłości, żeby to osiągnąć. Bo siłą, która zapewnia wszystko, co w życiu dobre i pozytywne, jest właśnie miłość.

Dzięki książce Sekret 2. Siła nauczysz się podwyższać częstotliwość swoich uczuć i czerpać z nich siłę, którą wykorzystasz w procesie tworzenia i spełnienia swoich pragnień.

Rhonda Byrne podpowie Ci jak zapanować nad umysłem, by zaczął z Tobą współpracować i robić, co mu każesz
. Dowiesz się, czym są klucze do siły: klucze miłości, wdzięczności i zabawy, czyli proste metody postępowania, zmieniające życie na takie, jakie jest Ci pisane. Odczujesz SIŁĘ, która wpływa na pieniądze, karierę, związki i Twoje zdrowie.

Masz w sobie najpotężniejszą moc w całym Wszechświecie, dzięki niej
możesz mieć niesamowite życie. Siła jest w Tobie!

 

TERAZ PODWÓJNA DAWKA PRAWA PRZYCIĄGANIA
 Z REWELACYJNYM RABATEM!

Dwie książki Rhondy Byrne:
Sekret oraz Siła


w zestawie 15% taniej!

Zestaw Sekret

 


Publikacja została pięknie wydana i przyjemność sprawi Ci już samo z nią obcowanie. Jeśli szukasz dla kogoś upominku, będzie ona wspaniałamym prezentem dla ważnej Tobie osoby i również w jej życie wniesie OGROM SIŁY.

Sami musimy być zmianą, którą chcemy oglądać w świecie.
Mahatma Gandhi


Sekret Siła

JESTEŚ STWORZONY DO TEGO, ŻEBY WIEŚĆ NIESAMOWITE ŻYCIE!


Kwiat


Zapraszamy na drugą już edycję Męskiego Warsztatu
18-21 października 2012 r. w Nowym Kawkowie koło Olsztyna.


Męski Warsztat 2012


To 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc decyduj się szybko!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2