Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Znamy sposoby na jesienną nudę!

Już w sobotę 15 września w Warszawie odbędzie się autorskie spotkanie z Shirlie Roden, autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem. Zapraszamy Cię gorąco do wzięcia w nim udziału, lecz jeśli nie masz takiej możliwości, przybądź 17 - 23 września na warsztaty UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU. Dziś również zapraszamy na drugą edycję Męskiego Warsztatu TYLKO DLA PANÓW, prowadzonego przez Toma de Winter z Holandii.

 
Już w sobotę 15 września o godz. 18.30 w ośrodku Rzeka życia w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie z  Shirlie Roden. Shirlie będzie opowiadać o swojej książce oraz o odkrywaniu siły własnego głosu. Ważnym punktem spotkania będzie pokazowa medytacja, którą Shirlie przeprowadzi wspólnie ze wszystkimi obecnymi. Wstęp na spotkanie jest wolny.

16 września w niedzielę o godz. 18 w tym samym miejscu odbędzie się koncert pod hasłem Wdzięczność, który poprowadzi Shirlie Roden. Więcej informacji znajdziesz na poniższej stronie:

Shirlie

A jeśli mimo chęci nie masz możliwości udziału w najbliższych spotkaniach z uzdrawiającym głosem Shirlie Roden, zarezerwuj swój czas na 17 - 23 września.


Będziesz mieć szansę na poznanie czym jest
  Uzdrawiająca Siła Dźwięku

To warsztaty, na których Shirlie Roden już tradycyjnie poprowadzi sesję relaksacyjną (śpiew, gongi, dzwonki tybetańskie, gitara) oraz pomoże Ci w nawiązaniu kontaktu z energiami anielskimi, a także w uzdrowieniu linii żeńskiej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH
UZDRAWIAJACA SIŁA DŹWIĘKU


Shirlie Roden Shirlie Roden to pieśniarka i specjalistka pracy z dźwiękiem ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Prowadzi autorskie warsztaty, które zawierają medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe, pracę z dźwiękiem. Od wielu lat propaguje swoją innowacyjną metodę pracy z dźwiękiem.

Doświadcz muzyki i poznaj książkę Shirlie Roden Uzdrawianie dźwiękiem. Z książki dowiesz się, jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom krok po kroku nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad:

Endless Love Angels of Sound Grateful Uzdrawianie dźwiękiem
WARSZTATY UZDRAWIAJACA SIŁA DŹWIĘKU 17-23.09. W WARSZAWIE

Kwiat


18-21 kwietnia w Nowym Kawkowie koło Olsztyna odbędzie się już drugi raz w Polsce 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.


Męski Warsztat
 

 Panowie biorący udział w warsztacie zostaną przeprowadzeni
przez proces inicjacji
wspierany przez męską energię innych uczestników.


Więcej informacji o warsztacie, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie www.MeskieWarsztaty.pl


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2