Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Seks, moc i magia - tylko dla dorosłych!

Wyobraź sobie jedną z największych sił motywujących człowieka do działania - energię seksualną,  połączoną z potężnym Prawem Przyciągania. Czy jesteś w stanie ocenić skutki ich zjednoczenia? Dziś DOROSŁYCH PRZYJACIÓŁ CZARYMARY zapraszam do świata magii seksualnej.


Jeśli nie masz negatywnego nastawienia do seksu i interesujesz się magią, mamy dla Ciebie bardzo gorącą nowość:

Magia seksualna dla początkujących
Wstęp do Prawa Przyciągania

Skye Aleksander


To pierwsza książka, która podpowiada, jak połączyć magię seksualną z Prawem Przyciągania. Dzięki praktycznym i łatwym w zastosowaniu wskazówkom dowiesz się, że możesz wykorzystywać energię seksualną, by zdobywać wszystko, czego zapragniesz!

MAGIA SEKSUALNA

Energia seksualna jest neutralna. Mag może używać energii seksualnej do realizacji dowolnie wybranego przez siebie celu. Skye Alexander, popularna autorka i znawczyni magii, zdradza, jak kierować wrodzoną mocą twórczą, by przyciągać do siebie zdrowie, dobrobyt i szczęście. Odkryjesz tutaj opisy rytuałów i zaklęć, a także techniki pracy z partnerem i potężne wizualizacje oraz sekrety tworzenia miłosnych eliksirów, amuletów i talizmanów.

Magia seksualna dla początkujących, ten zwięzły i wszechstronny przewodnik pokaże Ci wiele sposobów na to, aby magia seksualna stała się narzędziem w Twojej ręce, które pomoże w osiąganiu sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Przekonasz się na dosłownie własnej skórze, że magia seksualna dostarcza dużo zabawy! Może zwiększyć Twoje szanse na zdobycie nowego partnera czy spotęguje odczuwaną przez Ciebie rozkosz. Najważniejsze jednak jest to, że możliwości, które otrzymasz, będą tak naprawdę ograniczone jedynie granicami Twojej wyobraźni.

Poznaj związek seksu, mocy i magii
Przyciągnij dobrobyt – Spotęguj miłość i rozkosz
Stwórz nowe możliwości – Wzmocnij osobistą moc
Popraw zdrowie – Pobudź kreatywność – Rozwiń przenikliwość i intuicję

ZOBACZ KSIĄŻKĘ MAGIA SEKSUALNA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Kwiat

Seks, który sprawi, że sam poczujesz się dobrze, zwiększa Twoją zdolność przeciągania do siebie szczęścia i wszelkiego dostatku. Pamiętaj, że możesz przyciągać do siebie dobre rzeczy tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze!

Aby zwiększyć rozkosz, a tym samym podwyższyć poziom energii, możesz skorzystać z seksualnych technik taoistycznych, które przekazał nam w swoich książkach
Mistrz Mantak Chia. Dzięki nim poczujesz większe pożądanie i będziesz miał więcej satysfakcji z intymnych kontaktów. Dodatkową korzyścią z tych ćwiczeń jest zwiększenie Twojej witalności we wszystkich dziedzinach życia.

ZOBACZ KSIĄŻKI MISTRZA MANTAKA CHIA:


Kobieta multiorgazmiczna Reflesologia dla rozkoszy Sekrety wielokrotnych orgazmów Mężczyzna multiorgazmiczny


>> ZOBACZ WIĘCEJ INSPIRUJĄCYCH PORADNIKÓW <<


Kwiat

We wcześniejszej wiadomości zapraszałam Cię na spotkania z udrawiającym głosem Shirlie Roden. W moim opisie zakradł się błąd w stwierdzeniu: Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

Spotkanie

Udział w spotkaniu autorskim z Shirlie Roden, autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem 15 września br. o godz. 18.30 w Ośrodku Rzeka życia w Warszawie, jest WOLNY.

Z kolei 16 września udział w koncercie pod hasłem Wdzięczność, który poprowadzi Shirlie Rodeno godz. 18 w tym samym miejscu, jest płatny i wymaga biletu wstępu w cenie 35 zł/osoba. Przepraszam za pomyłkę.

Aktualna informacja o obydwu spotkaniach znajduje się na poniższej stronie:

SPOTKANIA Z UZDRAWIAJĄCYM GŁOSEM SHIRLIE RODEN


Kwiat


MAGIA SEKSUALNA

Wracając na chwilkę do polecanej dziś Magii seksualnej dla początkujących, zapraszam Cię do przeczytania

DARMOWEGO FRAGMENTU KSIĄŻKI.

Jeśli temat Cię ciekawi, nie zwlekaj z zakupem, bo
książka aktualnie jest tańsza aż o 25%!Z pozdrowieniami, jeszcze zaczytana,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2