Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rytuał na przyciagnięcie miłości i dobrej energii w sypialni

Książka Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów zawiera opis wielu rytuałów na oczyszczanie domu i przyciąganie pozytywnej energii. Poniżej przedstawiamy taki, który zapewni pomyślną energię w sypialni i jeśli jesteś samotny, pomoże odnaleźć miłość.

Jeżeli chcesz znaleźć miłość, zapal grubą, czerwoną świecę i poczekaj aż wokół jej knota roztopi się duża ilość wosku. Kiedy wosk ostygnie, ale jeszcze wciąż będzie nadawał się do formowania, umieść go na szklanym lub na ceramicznym naczyniu. Następnie w małym naczyniu wymieszaj ze sobą trzy suszone zioła: różę, rozmaryn i jałowiec, koncentrując się w tym czasie na swojej potrzebie miłości.

Serca Zacznij ugniatać palcami wciąż lekko roztopiony czerwony wosk, dodając do niego co kilka sekund szczyptę ziół. Rób tak, aż wosk i zioła całkowicie się ze sobą połączą. Z wciąż jeszcze miękkiego wosku zrób małe serce. Owiń je różowym materiałem, po czym zawieś na łóżku.

Zobacz kilka przydatnych wskazówek:


Każda czarownica podczas wykonywania rytuałów stara sobie ułatwić zadanie. Pamiętaj, że magia naturalna służy poprawie naszego życia i w trakcie czynienia ma nam dawać dużo radości! Zapewnij sobie chwilę czasu tylko dla siebie, zapal wcześniej czerwoną świecę, niech się spokojnie rozpala. W międzyczasie wymieszaj ze sobą przygotowane zioła, sama uznając, jaka ilość jest odpowiednia. Prawdopodobnie płatków róży będzie trochę więcej niż pozostałych ziół, gdyż celem zaklęcia jest przyciągnięcie lub wzmocnienie miłości obecnej w naszym życiu.

Serca Mały szklany talerzyk możesz postawić w większym, troszkę głębszym talerzu napełnionym gorącą wodą. Szklany talerzyk wówczas będzie rozgrzany i skapiujący na niego wosk nie będzie wówczas tak szybko zastygał. Wystarczy zlewać topiący się wosk czerwonej świecy na rozgrzany szklany talerzyk, a będziesz w stanie sama kontrolować czas zastygania wosku. Kiedy uznasz, że ilość roztopionej świecy jest odpowiednia, odstaw świecę na świecznik i do płynnego wosku dodawaj stopniowo przygotowane zioła. Jeśli wrzucisz ich zbyt dużo, nie przejmuj się, możesz w każdym momencie dodać do nich roztopionego wosku

Uważaj, proszę, aby się nie poparzyć. Mimo, że wosk wydaje sie już zastygać, wciąż ma wysoką temperaturę. Nie przejmuj się, z pewnością zdążysz ukształtować go w zgrabne serduszko. A nawet jeśli nie wyjdzie zgrabnie, nie przejmuj się, przecież chodzi o wzmocnienie Twojej intencji! Na przykładzie naszych serduszek możesz przekonać się sama, że nie zawsze starania czarownicy dają ładny wizualnie efekt, chociaż - stale dąży ona do doskonałości! :)

Serce z parafiny Użyć świecy z parafiny czy z wosku? Dla porównania wykonaliśmy serduszka z dwóch rodzajów świec. Ich wygląd będzie zależał od ilości użytego materiału i od Twoich talentów manualnych :) Serce z wosku

Serduszko z lewej strony wykonane zostało z świecy z czerwonej parafiny. Oczywiście, świeca barwiona jest w całości, inaczej przy użyciu zwykłych świec stołowych serduszko będzie bardziej białe niż czerwone. Parafina łatwo się roztapia, bez problemu uformujemy z niej nawet większe serduszko, trochę dłużej trzeba ją formować w pożądany kształt. Z zewnątrz możesz polać gotowe serduszko świeżą porcją roztopionej prafiny, by było mocniej czerwone.

Serduszko z prawej wykonane jest ze świecy z woskiem pszczelim, w całości zabarwionym na czerwony kolor. Troszkę więcej wosku potrzeba na przygotowanie serduszka, lecz bardzo dobrze formuje się jego kształt i nawet do prawie przestygniętej masy można wciaż dodawać zioła.

W książce Magia domowa znajdziesz również listę dodatkowych ziół, które możesz użyć zamiennie z tymi wymienionymi w opisie rytuału, nie mówiąc już nawet o ogromnej ilości innych zabiegów, które wzmocią pozytywne energie naszego magicznego domu.


Niech każdy Twój rytuał będzie skuteczny
i daje Ci wiele radości i satysfakcji z jego wykonania!

Kwiat

 

 

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2