Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nowy Transerfing rzeczywistości - już 7. i 8. tom

Na fali upałów docierają do nas gorące nowości, z którymi z przyjemnością się z Wami dzielę. Wiadomość ta ucieszy wszystkich praktyków Transerfingu rzeczywistości, oto jednocześnie przed Wami DWIE części - siódmy i ósmy tom bestsellerowej serii autorstwa Vadima Zelanda.

Transerfing rzeczywistości to kultowa seria książek Vadima Zelanda. Każda kolejna część to stopień wtajemniczający Czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością, a celu się tu nie osiąga, tylko urzeczywistnia się on przeważnie sam... Czekaliśmy trochę czasu na kolejne części, a tym razem niespodzianka: tom 7. i tom 8. Transerfingu rzeczywistości pojawiły się jednocześnie!

Transerfing rzeczywistości tom VII

Siódmy tom Transerfingu rzeczywistości. Forum snów to zapis dyskusji na forum Transerfingu z komentarzami autora. Omawiane zagadnienia są wzięte z codziennego życia: jak radzić sobie z nałogami wśród najbliższych, co zrobić w wypadku niewierności małżonka, jak szukać zatrudnienia i wiele innych. Materiał podzielono tematycznie i z łatwością odnajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

W ósmym tomie Transerfingu rzeczywistości. Forum marzeń sennych znajdziesz pomocne wypowiedzi doświadczonych Transerferów, którzy dzielą się w nim swoimi przeżyciami. Pomogą Ci one odnaleźć drogę do Twojego celu, na której będziesz prawdziwie szczęśliwy, a jego osiągnięcie przyczyni się do spełnienia wszystkich pozostałych pragnień.

Transerfing rzeczywistości tom VIII

ZOBACZ WSZYSTKIE KSIĄŻKI Z SERII
TRANSERFING RZECZYWISTOŚCI


Kwiat

W poprzedniej wiadomości polecaliśmy Ci książkę Tajemna historia świadomości dr Meg Blacburn Losey. W jej opisie znalazło się zdanie, że dr Losey podaje starożytne klucze do przyszłości pokoleń, więc jeśli zamówiłeś Tajemną historię świadomości, wkrótce przekonasz się, że to dosłowne przekazanie Ci tych kluczy w formie starożytnych symboli.

Medytacja 1

Obraz obok przypisany jest pierwszej z ośmiu medytacji z wykorzystaniem starożytnych symboli zamieszczonych w książce dr Losey - jego większą wersję znajdziesz na naszym CzaroMarowym blogu. Każdy symbol połączony jest z opisaną w książce medytacją, która pozwala otworzyć się na świadomość wykraczającą poza otaczajacą nas iluzję i na możliwości zawarte w każdym z tych symboli.

Obrazy z symbolami zamieszczone w książce Tajemna historia świadomości wydrukowane w odcieniach szarości, nie przeszkadza to jednak w medytowaniu formy danego symbolu, która jest w tym przypadku najważniejsza. Kolejne medytacje będą inicjowały Twoje pole energetyczne w inny rodzaj wyższej świadomości. Możesz je stosować tak często, jak chcesz lub tylko jednorazowo, albo z nich zrezygnować, jeśli uważasz, że Twój czas na ich poznanie jest jeszcze nieodpowiedni.

ZOBACZ KSIĄŻKĘ TAJEMNA HISTORIA ŚWIADOMOŚCI

Kwiat


Na koniec przypominam o naszej wyjątkowej promocji!
Na każdą książkę z serii nauk Plejadian Barbary Marciniak
otrzymasz 30% rabatu,
zaś przy kupnie całego zestawu ich cena jest niższa aż o 35%.


SPRAWDŹ SAM ICH CENY TUTAJ

 

Plejadianie
 

 

Z pozdrowieniami, życząc słonecznego weekendu,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2