Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wielka Orkiestra Świątecznej Konkwisty


Siła aspektu: duża

Szczyty: środa 19.12.2007:
Saturn wejście w fazę retro - g. 15:09
Merkury koniunkcja Pluton - g. 19:50

Czas trwania:
7.11.2007 – 1.02.2008
11.12.2007 - 23.12.2007

Środa wieczór - czas pieczętowania statusu quo, relacji i umów. Saturn (hierarchie, łączenie, długoterminowe relacje) staje w fazie stacjonarnej w znaku Panny (uzdrawianie, dyscyplina, analiza). Merkury (intelekt, komunikacja, kontakty) staje w harmonijnym aspekcie do Plutona (śmierć, transformacja, odrodzenie) w znaku Strzelca (ideały, religie, prawo).
Święta tuż tuż, w powietrzu nerwowa atmosfera polowania na prezenty, przetasowywania listy kontaktów, wybierania - komu co kupić, z kim się trzymać, a od kogo się trzymać z dala. To, co do dziś zostało uświadomione i wypracowane, zostanie dobitnie sformułowane i wypowiedziane, spisane oraz przypieczętowane przez Saturna - Pana Więzów i Ograniczeń na długo. Cyrografy te będą realizowane energią znaku Panny - determinacją, dyscypliną i dokładnością.
Energie te uczynią dzisiejszy dzień całkowicie uporządkowanym, logicznym i do bólu przewidywalnym. Neurotycy wszystkich krajów połączą się ponownie, we wspólnym dziele wielkiego świątecznego odpustu.
Dopiero co rozbite - tydzień temu - kamienne tablice boskich praw dla ludzi powstają dziś na nowo. Nie patriarcha nieść je będzie, lecz trikster - konkwistador ubrany w szaty Świętego Mikołaja.
Jeśli odległy blask dumnej boskości złapał Cię w swoje sidła wczoraj, dziś twoje serce i kieszeń czeka zguba.
Wszystkim którzy planują, jak rozmienić w supermarketach uczucia na drobne, polecam lekturę historii imperium Azteków. Historie oraz ludzkie role lubią się nakładać i powtarzać w licznych kombinacjach.
Nie bierz zbyt serio świętych symboli i magnetycznego blasku Cudownego, złotego lśnienia pierścieni Saturna. Możesz przegapić wiadomość od skrytego w cieniu merkurycznego posłańca z głębin Plutona.
Chcesz zrobić dobry prezent bliskim i podbić ich serca? Opowiedz dobrą historię, szczerą i pełną uczuć z głębi swojego serca. Montezuma gardził złotem, którego miał w dostatku, gdyż "złoto jest własnością bogów, o którą zawsze się upominają". Ludzkie życie, uczucia i relacje były więcej warte dla Montezumy niż złoto. Dobre słowo jest cenniejsze niż drogi podarek.
Tranzyt oddziaływać będzie bezpośrednio przez około 1,5 miesiąca, jednakże efekty dzisiejszego dnia odkręcić będzie można dopiero przy wyjściu Saturna z fazy ruchu wstecznego, w okolicach 3-ciego maja przyszłego roku.


O tym, jak znaki zodiaku poradzą sobie ze świąteczną konkwistą, czytaj na gwiazdydzisiaj.info.

Roman Fierfas

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2