Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy to nasza ostatnia szansa?

 
 
Dziś polecamy najnowszą książkę lidera łączenia nauki z duchowością - Gregga Bradena. Dzięki jego obserwacjom odkrywamy odpowiedź na pytanie, kim jest człowiek i jaka jest natura ludzkiego życia. Poznajemy też uniwersalną prawdę o tym, że nasza przyszłość zależy wyłącznie od nas. Nauczmy się więc podejmować mądre decyzje już teraz.
Głęboka prawda

stanowi syntezę badań, odkryć i osobistej podróży Gregga Bradena, której celem jest znalezienie odpowiedzi na najgłębsze pytania dotyczące naszej egzystencji. Autor jest przekonany, że im lepiej znamy siebie samych, tym jaśniejsze stają się wybory, jakich dokonujemy w życiu.


Skąd mamy wiedzieć, jakie podejmować decyzje, jeśli nie odpowiemy na jedno pytanie, które leży w samym sercu absolutnie każdego wyboru:
Kim dokładnie jesteśmy?

Możemy skorzystać z naszego zrozumienia tego, kim jesteśmy i podejmować słuszne decyzje, stosować właściwe rozwiązania lub też zniczyć nas samych i Ziemię, kierując się fałszywimi założeniami wynikającymi z naszej niepełnej wiedzy naukowej. Książka Głęboka prawda wskazuje sześć obszarów odkryć, sześć głębokich prawd, które zmienią sposób, w jaki nauczono nas w przeszłości myśleć o świecie i o nas samych.

Materiał do książki został rzetelnie przygotowany i udokumentowany. Napisana została łatwym w odbiorze stylem, który znają już Czytelnicy wcześniejszych książek Gregga. Zawiera opis eksperymentów, zapisy historyczne i osobiste doświadczenia, które potwierdzają przedstawiony przez autora sposób postrzegania naszej roli w świecie. Nie jest jednak książką naukową, ani zrecenzowaną pracą badawczą, chociaż autor opisuje najnowsze trendy w nauce, przemyślenia o przeszłości, cyklach czasu, pochodzeniu człowieka i naszym nawykiem wojny. Książka Głęboka prawda jest przykładem tego, co można osiągnąć, kiedy przekraczamy tradycyjne granice między nauką a religią.Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Ponad 20 lat temu porzucił intratną posadę w międzynarodowej korporacji, by móc poświęcić się poszukiwaniom Boga. W jego niezwykłej podróży towarzyszą mu miliony czytelników na całym świecie. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć:
Gregg Braden
Efekt Izajasza Kod Boga Czas fraktalny Boska matryca

Kwiat

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w naszym Wakacyjnym Konkursie
na najlepszą recenzję pierwszego DVD po polsku autorstwa Esther i Jerrego Hicks
Myśl i chudnij!
 

 Może to właśnie Twoja recenzja okaże się NAJLEPSZA?
Nagrody są bardzo atrakcyjne!

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONKURSIE <<

Kwiat


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


$$forward$$
$$resignlink$$

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2