Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop LIPIEC 2012


1.07.2012 - 31.07.2012 r.BARAN
 

To miesiąc, w którym przyjdzie Ci się zmagać z rodzinnymi kłopotami. Są sprawy, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, jak również takie, o których próbujesz zapomnieć. Teraz nadszedł czas na ich przerabianie. Wiele będzie się działo w sferze rodziny, możliwe ostre kłótnie, a nawet rozstania. Pamiętaj jednak, że jeśli teraz nie przerobisz problemów, powrócą one do Ciebie znacznie silniejsze i bardziej dotkliwe. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. Postaraj się skupić na swoim wnętrzu, pozwól dojść do głosu swoim uczuciom. Nie pozwól, by Twoje emocje oddzielały Cię od innych ludzi, a ich nadmiar postaraj się rozładowywać w konstruktywny sposób.

Zobacz Amulety i talizmany dla Barana

 
BYK
 

Czas zwolni nieco swoje tempo i będzie sprzyjać lenistwu. Korzystaj z wolnych chwil najlepiej, jak potrafisz. Pamiętaj jednak o zobowiązaniach, jakich się podjąłeś, to ważne, abyś je wypełnił. Gdy to zrobisz, będziesz mógł w pełni leniuchować. To dla Ciebie bardzo dobry czas. Możesz spokojnie, bez pośpiechu, odnowić swoje wewnętrzne siły. To najlepszy moment, aby uwolnić się od schematów myślenia i działania, które Cię krępują. Wykorzystaj dobrze ten wolny czas. Im lepiej to zrobisz, tym większe korzyści będziesz miał w przyszłości. Pamiętaj, że Twoje jutro zależy ściśle od Twojego tu i teraz, postaraj się zatem na 100%.

Zobacz Amulety i talizmany dla Byka

 
BLIŹNIĘTA
 

To dobry czas, abyś uporał się ze swoim żalem. Zakończ użalanie się nad sobą, spójrz trzeźwo na swoją obecną sytuację i zastanów się, z czego dokładnie ona wynika. Wyciągnij z tego  wnioski i zastanów się nad tym, co możesz zmienić. Zacznij od uwalniania nadmiaru swoich emocji. Powinieneś to zrobić, bo jeśli zbierze się ich w Tobie za dużo, mogą wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie. Dla wszystkich będzie to nieprzyjemne w skutkach. Nie patrz w ciemność starając się dostrzec światło. Nie czekaj i sam zapal światło, a ciemność natychmiast się rozproszy. Nie bój się, po prostu zacznij działać. Twój jakikolwiek ruch jest lepszy od użalania się nad sobą.

Zobacz Amulety i talizmany dla Bliźniąt

 
RAK
 

Masz szansę stać się nauczycielem, przewodnikiem dla innych ludzi. Pamiętaj, że największa nauka bierze się z osobistych doświadczeń, zatem nie rozwiązuj problemów za innych. Wskazuj im narzędzia, które pomogą w odnalezieniu właściwego rozwiązania. To dla Ciebie czas rozkwitu, zaczniesz wykorzystywać możliwości, które zostaną postawione przed Tobą. Dojrzałeś również do podjęcia niezwykle ważnej decyzji. Nie bój się, a wszystko ułoży się bardzo dobrze. Pamiętaj, że Twoje jutro zależy od Twojego dzisiaj. Twoje życie będzie dokładnie takie, jak tego pragniesz, zastanów się więc dobrze, czego chcesz.

Zobacz Amulety i talizmany dla Raka

 
LEW
 

To miesiąc Twojej siły i potęgi. Pamiętaj o tym, zwłaszcza, że przyda Ci się teraz wiele odwagi. Jeśli poprosisz, Wszechświat udzieli Ci ogromnego wsparcia. Skup wszystkie swoje myśli na szczęśliwym zakończeniu ważnej dla Ciebie sprawy a zobaczysz, że Wszechświat da Ci właśnie najlepsze rozwiązanie i jeszcze więcej dobra. Unikaj wszelkich zależności i uzależnień. To miesiąc sukcesów i walki o nie, nawet na sali sądowej. Nie poddawaj się, bo uda Ci się pokonać każdą przeciwność. Uwierz, że naprawdę możesz osiągnąć wszystko, a tak właśnie się stanie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Lwa

 
PANNA
 

Jesteś gotowy do tego, by dzielić się z innymi ludźmi swoim dobrem. Pamiętaj, że czasem wystarczy rozmowa, by komuś nawet uratować życie. Traktuj każdego, kto przyjdzie do Ciebie po pomoc, jak najważniejszą osobę w swoim życiu i dawaj z siebie 100%, aby jej pomóc. Nie bój się samotności, jest Ci teraz potrzebna. Postaraj się wykorzystać ten czas na uspokojenie myśli i na twórcze działanie. Podczas samotnych chwil możesz wszystko dokładnie przemyśleć, przeanalizować, dokonać oceny i wyboru, który zaowocuje w Twojej przyszłości. Przemyśl dobrze, co chciałbyś osiągnąć, a Twoje działania doprowadzą do realizacji Twoich celów

Zobacz Amulety i talizmany dla Panny

 
WAGA
 

Zacznij poszukiwania, a odnajdziesz wszystko, czego pragniesz. Nawet pozornie zwyczajny dzień okaże się zupełnie niezwykły. Obserwuj szczegóły i zauważ, jak wiele się dzieje w każdej chwili Twojego życia. Czeka Cię wielka duchowa przemiana. Nie bądź skąpy w okazywaniu innym ludziom swoich uczuć i emocji, rozmawiaj z nimi również o ich uczuciach. Czasem trzeba powiedzieć komuś wprost o tym, co się myśli i czuje, bo nasze subtelne przekazy nie zawsze są właściwie odczytywane. Nie każdy prosi bezpośrednio o to, czego najbardziej potrzebuje i dopiero dzięki rozmowie z nim będziesz w stanie mu pomóc.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wagi

 
SKORPION
 

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu. Pamiętaj o tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma swój sens i cel. Postaraj się zrozumieć, co ten rozpad oznacza w Twoim życiu i działaj tak, aby zbudować coś, co będzie miało zdecydowanie trwalsze podstawy. Nie poddawaj się trudnym emocjom. Będziesz miał okazję uczestniczenia wraz z innymi ludźmi w tworzeniu ciekawego projektu. Otrzymasz prowadzenie i wsparcie w każdym zakresie, w jakim tylko będziesz potrzebował. Wykorzystaj to właściwie, a końcowe efekty mogą Cię bardzo  pozytywnie zaskoczyć.

Zobacz Amulety i talizmany dla Skorpiona

 
STRZELEC
 

Nie odkładaj niczego na później. Pamiętaj, że odpowiednia chwila jest zawsze tu i teraz, później może nie być już tak sprzyjających okoliczności. Pamiętaj również, aby pozostać sobą, pomimo zmieniających się warunków. Nie bądź chorągiewką na wietrze, pozostań nieugięty. Zmieniaj się tylko wtedy, gdy będziesz miał taką potrzebę. Możesz totalnie zaufać sytuacjom, które będą miały miejsce w Twoim życiu, pozwól sobie płynąć z nurtem wydarzeń. Obserwuj uważnie to, co się dzieje, dostosuj się do sytuacji i idź dalej swoją drogą. Na razie nie musisz się o nic martwić. Nie zaprzątaj sobie głowy sprawami, które nie są dla Ciebie ważne. Szkoda na nie Twojego czasu.

Zobacz Amulety i talizmany dla Strzelca

 
KOZIOROŻEC
 

Nie przyspieszaj pewnych rzeczy, bo wykonane w nieodpowiednim czasie mogą nie przynieść pożądanych rezultatów. Wszystko ma swój czas i miejsce, przyda Ci się więc chwila cierpliwości. Zaczekaj, a osiągniesz swój cel. Wygląda na to, że w tym miesiącu wszystko w Twoim życiu powinno być harmonijne. Masz czas na spokojne oddawanie się przyjemnościom. Niczym nie powinieneś się teraz martwić. Odpocznij. Masz teraz możliwość doświadczenia w pełni swojej egzystencji. Bądź sobą. Nie poddawaj się przeciwnościom, nie są takie straszne, na jakie początkowo mogą wyglądać.

Zobacz Amulety i talizmany dla Koziorożca

 
WODNIK
 

To będzie dla Ciebie niezwykle intensywny miesiąc. Będzie wiele się działo we wszystkich aspektach Twojego życia. Pojawią się również kwestie natury moralnej. Zawsze oddzielaj emocje od osób, bo tak naprawdę emocje związane są z rzeczami, które te osoby robią, a nie z samymi osobami. Będziesz musiał stanąć przed trudnym wyborem, a wówczas pokieruj się swoją Intuicją. Pamiętaj, by brać odpowiedzialność za swoje działania i nie przekładaj tej odpowiedzialności na innych ludzi.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wodnika

 
RYBY
 

Uważaj na kompromisy. Nie wchodź w żadne interesy bez dokładnego sprawdzenia wszystkich szczegółów, nawet tych najdrobniejszych. W tym miesiącu lepiej nie zaciągaj żadnego kredytu czy pożyczki. Uwolnij swój umysł z chaosu myśli. Odseparuj i wyrzuć te myśli, które są Ci całkowicie niepotrzebne. Przestań się zadręczać sprawami, które się jeszcze nie wydarzyły. Myśl o pozytywach, a wszystko, co będzie się działo, zacznie być coraz bardziej pozytywne i korzystne dla Ciebie. Wsłuchaj się w swoją wewnętrzną ciszę a odnajdziesz upragniony spokój.

Zobacz Amulety i talizmany dla Ryb

 

Horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight

Pozdrawiamy,

Załoga CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2