Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zapraszamy na warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i D

Dziś zapraszamy Cię na warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i Don Jose Ruiza, nad którymi jako CzaryMary.pl z dumą objęliśmy patronat. Po raz pierwszy w Polsce mamy możliwość czerpać wiedzę starożytnych Tolteków wprost ze źródła! Dodatkowo do 20.06. cena warsztatów, które odbędą się aż w siedmiu polskich miastach, jest baaardzo okazyjna. A więc, czy chciałbyś poznać narzędzia radykalnej przemiany na rok 2012?

 

Wśród CzaroMarowych nowości pojawił się kolejny tom rozchwytywanej książki Theta Healing Vianny Stibal: Theta Healing dla Zaawansowanych. W swojej pierwszej książce Vianna przedstawiła tę autorską technikę uzdrawiania i zapoznała czytelników z kluczowymi dla metody ThetaHealing procesami.

Theta Healing dla zaawansowanych

W książce Theta Healing dla Zaawansowanych znajdziesz szczegółowe wskazówki na temat Pracy z Poglądami, Uczuciami i Dociekaniem, a także więcej informacji na temat Siedmiu Poziomów Bytu, co pozwala nam na połączenie się z najwyższym poziomem miłości i energią Wszystkiego Co Jest.

Poznając metodę ThetaHealing nauczysz się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

ZOBACZ KSIĄŻKI VIANNY STIBAL

Kwiatuszek


KONIEC
      ŚWIATA ILUZJI

Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i Don Jose Ruiza
prowadzą: Don Jose Ruiz i Irena Polkowska - Rutenberg


KONIEC ŚWIATA ILUZJI

kwiat


Łódź – 7.07 Gdańsk – 8.07 Szczecin – 10.07 Poznań – 11.07
Wrocław – 12.07 Kraków – 14.07 Warszawa – 15.07

Rok 2012 to rok opadania kurtyn iluzji, jest to coraz silniej widoczne we wszystkich sferach życia, otwieramy oczy coraz szerzej, nie godzimy się już na świat pogrążony w szaleńczym cierpieniu. Kiedy wszelkie metody przestały już przynosić efekty, kiedy już wiesz, że ani ślepa walka, ani wyszukane techniki magicznej poprawy rzeczywistości nie przynoszą skutków, pozostaje poddanie się PRAWDZIE i świadome podążanie jej drogą.
Proste, praktyczne narzędzia (w tym również ćwiczenia, które zaprezentuje Irena Polskowska-Rutenberg), wiedza starożytnych Tolteków przekazywana współczesnym językiem przez Don Jose Miguela, pomogą Ci oczyścić się i uwolnić od gromadzonego latami bagażu kłamstw, przekonań i uzależnień.

OBEJRZYJ ZAPROSZENIE DON JOSE RUIZA
NA WARSZTATY W POLSCE

Don Jose Ruiz jest synem Don Miguela Ruiza – Naguala, strażnika wiedzy tolteckiej z linii Rycerzy Orła (Eagle Knight), autora ponadczasowej książki Cztery Umowy. Wraz z Don Miguelem napisał książkę, która przedstawia nowe podejście do Czterech Umów – Piątą Umowę. Zabiera nas ona na głębszy poziom świadomości potęgi JA, przywraca do autentyczności, z którą pojawiliśmy się na tym świecie.
Don Jose Ruiz

Esencja przekazu Tolteków zawarta została w Pięciu Umowach:

I. SZANUJ SWOJE SŁOWO;
II. NIE BIERZ NICZEGO DO SIEBIE;
III. NIE ZAKŁADAJ NICZEGO Z GÓRY;

IV. ZAWSZE RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ, JAK POTRAFISZ;
V. BĄDŹ SCEPTYCZNY, ALE NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ.

Nachodzi chwila, gdy ludzie przestaną już wierzyć w fałsz. Dokonajmy zatem zmiany na tym świecie. Wygrajmy wojnę w swoich umysłach i przemieńmy cały świat. Jak wiele czasu to zajmie? Dwa, trzy, cztery pokolenia? Tak naprawdę nieważne, jak długo to potrwa. Nigdzie nam się nie spieszy, choć zarazem nie ma czasu do stracenia. Pomóż mi zmienić świat. (Don Miguel Ruiz i Don Jose Ruiz Piąta umowa).

Cztery Umowy Piąta Umowa Ścieżki Miłości Medytacje i
            modlitwy

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTATACH
KONIEC ŚWIATA ILUZJI

Do 20.06. cena udziału w warsztatcie to tylko 170 zł!
ZAPRASZAMY!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2