Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczne runiczne nowości i życzenia dla Kochanych Mam

 Z przyjemnością donoszę, że w naszej magicznej ofercie pojawiły się kolejne magiczne nowości! Chcę również zaprosić Cię do wzięcia udziału w akcji Wielkich Serc. Brzmi tajemniczo? Więcej w dalszej części wiadomości… Wraz z naszą CzaroMarową ekipą pamiętamy o kochanych Mamach i śpieszymy z życzeniami z okazji ich święta. 

Jeśli czujesz potrzebę wzmocnienia się energią konkretnej runy, mam dla Ciebie dobrą wiadomość! W CzaroMarowej ofercie pojawiły się runy w postaci srebrnej lub pozłacanej zawieszki - delikatnej ozdoby, która może stać się Twoim amuletem:
Runa
            Fehu pozłacana Runa
            Ansus srebrna Runa
            Ehwaz srebrna Runa
            Uruz pozłacana

ZOBACZ WIĘCEJ RUNICZNYCH AMULETÓW

Runa Gebo na drewnie

Możesz również wpłynąć na zmianę energii pomieszczeń, w których przebywasz, dzięki runom na lusterkach lub wypalonych w drewnie. Wystarczy odkleić samoprzylepny pasek i umieścić je w wybranym miejscu. Jeśli chciałbyś lepiej poznać działanie run, to właśnie dla Ciebie jest film Magia runiczna - w całości poświęcony PRAKTYCZNEMU zastosowaniu magii run w codziennym życiu.

ZOBACZ TEŻ NASZE KSIĄŻKI O RUNACHPrzypominamy, że z okazji premiery książki Uzdrawianie dźwiękiem otrzymała ona u nas specjalny rabat. Shirlie Roden udowadnia w niej, jak doskonałym, prostym i efektywnym narzędziem uzdrawiania jest nasz własny głos.

TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 28. MAJA PREMIEROWA CENA!
TERAZ KSIĄŻKA UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM
JEST TAŃSZA35%!

 

Starszyzna Kobiet Radzi Światu

Być może pamiętasz, że w 2011 roku przedstawicielki Rady Babć przebywały w Polsce. Radę Babć tworzą kobiety wiedzące, szamanki i uzdrowicielki, przedstawicielki rdzennej Starszyzny plemiennej. W książce Starszyzna kobiet radzi światu znajdziesz ich biografie i spostrzeżenia.
Babcie z rdzennych plemion przybyły wówczas, by dzielić się z nami mądrością przodków. Wielu z nas brało udział w niesamowitych wydarzeniach, które przemieniły życia i serca wielu osób.

Jeśli interesuje Cię przyjazd Babć (przedstawicielek rdzennej Starszyzny plemiennej) do Polski, albo byłeś w ubiegłym roku na tych magicznych wydarzeniach z nimi, to właśnie teraz możesz pomóc!

Dołącz do wielkiej akcji serc, by wspomóc wyjątkowy projekt tego lata łączący ze sobą dawną mądrość rdzennych kultur z naszym współczesnym światem i duchowymi poszukiwaniami.

ZOBACZ, JAK MOŻESZ POMÓC!


Z okazji Dnia Matki

Dzień Matki

Wszystkim Mamom

życzymy dużo zdrowia, pogody ducha,
realizacji planów i wielkich marzeń!

Pamiętajcie, że dla swoich dzieciaków
jesteście nieustanną podporą,
przykładem i siłą.

Dziękujemy za Waszą miłość i troskę!

Bardzo Was kochamy!Z serdecznymi pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2