Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Mamy dla Ciebie coś nowego

Wciąż powiększamy CzaroMarową ofertę o nowe, często unikalne pozycje. Staramy się również, aby w CzaroMarowej Wiosennej Wyprzedaży pojawiały się ciekawe tytuły w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co nowego obecnie przygotowaliśmy!
 

Teraz w naszej CzaroMarowej Wiosennej Wyprzedaży znajdziesz
magiczne książki tańsze do aż 60%!

Ich ilość jest jednak ograniczona do zapasów w naszym magazynie, nie czekaj więc zbyt długo, jeśli interesuje Cię któryś z tytułów!

Tajemna moc talizmanów natury Leksykon terapii naturalnych Współczesny podręcznik magii miłosnej Współczesny podręcznik magii luster


ZOBACZ poz TAŃSZE DO 60%!

Książka Tajemna moc talizmanów natury  zapozna Cię z królestwem talizmanów naturalnych, symbolami Wicca i praktyką runiczną. Do każdego egzemplarza Tajemnej mocy talizmanów natury dołączony jest talizman związany z Siłami Natury.

Leksykon terapii naturalnych przybliży Ci najróżniejsze terapie, dzięki którym dobrze poznasz i zrozumiesz siebie i będziesz mógł pomagać innym. Leksykon zawiera mnostwo cennych wskazówek możliwych do wykorzystania przez każdego.

Jeśli chciałbyś oczarować obiekt swoich westchnień, skorzystaj z rad zawartych w książce Współczesny podręcznik magii miłosnej. Przywrócą i umocnią Twoją pewność siebie, pomogą zdobyć nową miłość, zmniejszą ból po stracie ukochanej osoby.

Ze Współczenego podręcznika magii luster dowiesz się, jak skutecznie wróżyć i wykorzystywać lustra w medytacjach i rytuałach czy też łączyć magię luster z astrologią i feng shui.

Wśród nowości naszej CzaroMarowej oferty znajdziesz również lustra,
które z powodzeniem możesz używać w magii lub do wróżenia.
Lustro Lustro z aniołem Jednorożec
Rytuały, wtajemniczenia, inicjacje Inicjacja to proces przemiany i wtajemniczenia, w wielu kulturach związany z próbami i czynnościami rytualnymi, mający doprowadzić poprzez symboliczną śmierć do narodzin nowej osoby. Edi Pyrek w książce Rytuały, wtajemniczenia, inicjacje (również tańszej o 60% w CzaryMary.pl) opowiada o spotkaniach, naukach, pielgrzymce i inicjacji, jakich sam doświadczył podczas podróży do Indian. Druga część książki stanowi zbiór informacji dla wszystkich, którzy sami zechcą wyruszyć w swoją podróż.

ZOBACZ WSZYSTKIE WYPRZEDAŻE

 

Przy książce Rytuały, wtajemniczenia, inicjacje nie sposób nie wspomnieć o Męskim Warsztacie, który odbędzie się 26-29 kwietnia w Nowym Kawkowie koło Olsztyna. To 4-dniowy warsztat tylko dla mężczyzn prowadzony przez Toma De Winter z Holandii, w całości poświęcony pracy z męską energią i tym, co to znaczy być mężczyzną w XXI wieku.


Męski Warsztat

Panowie biorący udział w warsztacie zostaną przeprowadzeni przez proces inicjacji wspierany przez męską energię innych uczestników. Więcej informacji o warsztacie, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Zapraszamy, zostało już tylko kilka wolnych miejsc.

oddzielnik

Wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic zapraszamy w ten weekend na

I Targi Książki w Białymstoku

w dniach 20-22 kwietnia (piątek - niedziela)
do Hali MOSIR (lodowisko) przy ul. 11 Listopada 28.

Wstęp wolny.

Na stoisku nr 32 zaprzyjaźnione z CzaryMary.pl Wydawnictwo Illuminatio prezentuje swoją kompletną ofertę książek i nagrań warsztatów na DVD.
Czekają na Ciebie niespodzianki i
rabaty od 30%!


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2