Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Aby było dla Ciebie taniej, szybciej i jeszcze wygodniej.

CzaryMary.pl
 

 

Wszystko dookoła drożeje, a w CzaryMary.pl koszty wysyłki zamówienia płatnego przy odbiorze przez Pocztę Polską zmniejszyły się aż o 3 zł! Sprawdź, jakie jeszcze dodatkowe plusy niesie ze sobą wprowadzona przez nas zmiana. Podpowiadamy też sposób, jak możesz uniknąć denerwowania całego otoczenia tylko z tego powodu, że możesz mieć sam gorszy nastrój.


Jeśli składając zamówienie wolisz płacić przy odbiorze przesyłki - mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

 

Poczta Polska Brutalnie obniżyliśmy koszty wysyłki za pobraniem Pocztą Polską - z 15,90 zł na jedyne 12,90 zł.

To aż 3 zł taniej!


Zalety pobraniowej przesyłki biznesowej:

  • niska cena, jedyne 12,90 zł;
  • w przypadku podania telefonu komórkowego - powiadomienie SMS ze szczegółami nadania;
  • gwarantowany czas dostarczenia - dwa dni robocze po nadaniu.
Oczywiście, jeśli Twoje zakupy przekroczą kwotę 190 zł
- wyślemy je na nasz koszt.


Dowiedz się więcej.

Wszyscy i wszystko wokół nas wpływamy na siebie nawzajem poprzez wibracje, które powstają w naszych umysłach i ciałach. Nasze czakry, centra energetyczne wibrują, od wolniejszych, cięższych wibracji w czakrze pierwszej do wyższych i szybszych wibracji czakry korony. Aktywana czakra jednej osoby może przez swoje wibracje spowodować otwarcie się nieaktywnej czakry u kogoś innego, zaś nerwową atmosferę w pracy z łatwością możemy przekazać rodzinie i znajomym. Możemy jednak świadomie łagodzić te wibracje prostymi technikami, jak intonowaniem mantr czy medytowaniem przy odpowiednio przygotowanej muzyce, niosącej ze sobą pozytywne wibracje.

Przykładem muzyki skomponowanej w taki szczególny sposób, łączącej wibracje głosu i dźwięków, jest dziewięć utworów na płycie Angels of Sound. Płytę możesz odtwarzać w całości, utwór po utworze lub możesz pracować z każdym z utworów z osobna.

Jeśli chcesz skupić się na dźwięku konkretnej czakry, po prostu odtwórz odpowiedni utwór i oddychaj w rytm melodii i dźwięków.
Każdy utwór podnosi się o jeden ton muzyczny i tak do końca płyty, podnosząc Twoje wibracje - od podstawy kręgosłupa do czakry korony.
Angels of Sound

Nie musisz robić nic więcej: pozwól muzyce podnieść Twoje wibracje i doświadczaj Aniołów Dźwięku w każdej komórce swojego ciała.

W miarę jak uczymy się oczyszczać nasze czakry i uspokajać myśli, nasze wibracje stopniowo się wyrównują. Stajemy się bardziej świadomi subtelnych zmian wibracji naszego pola energetycznego. Rozwijamy naszą świadomość, a do tego poprawiamy samopoczucie wszystkich istot wokół nas.

ZOBACZ PŁYTY Z MUZYKĄ DO SYNCHRONIZACJI CZAKR

Shirlie Roden Autorką płyty Angels of Sounds jest Shirlie Roden, piosenkarka i specjalistka pracy z dźwiękiem z Wielkiej Brytanii. W CzaroMarowej ofercie znajdziesz też jej wspaniałe płyty Grateful oraz Endless Love.

Zapraszam, posłuchaj darmowych próbek utworów, które znajdziesz na stronie z opisami płyt Shirlie Roden.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty o dźwiękach czakr, uzdrawianiu dźwiękiem, uzdrawianiu żeńskiego i męskiego rodu, drzewie życia, uwalnianiu przeszłości, manifestowaniu marzeń, uzdrawiającej mocy wody. Warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe. Jej praca opiera się na świętych dźwiękach skupionych na czakrach.


Zapraszamy Cię na warsztaty Shirlie Roden:

Uzdrawiająca siła dźwięku
Kąpiel w dźwięku, warsztaty, konsultacje indywidualne

11  -  17 maja 2012 w Warszawie


W programie znajduje się UZDRAWIAJĄCA  KĄPIEL W DŹWIĘKU, podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). W warsztacie PRZYGOTUJ SIĘ NA POZYTYWNE ZMIANY W 2012! dzięki specjalnym mantrom uwalniającym blokady energetyczne podniesiesz swoją wibrację, nawiążesz połączenie z Twoim Prawdziwym Ja i pomożesz Matce Ziemi w jej duchowej podróży. W trakcie warsztatu UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU połączysz się z energią wszystkich swoich męskich Przodków. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

ZOBACZ WIĘCEJ NA TEMAT WARSZTATÓW

 

Nasza oferta wciąż powiększa się o unikalne pozycje, które wzbogacą wystrój każdego magicznego domu.

Różne wzory łapaczy snów, ozdobne podkładki i pudełka, kielichy i puchary, oryginalne świeczniki...

Zapraszamy do przeglądania naszego działu NOWOŚCI.
Puchar ze smokiem

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE NOWOŚCI


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2