Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Obniżyliśmy koszt pobrania z 15,90 zł na jedyne 12,90zł!

Jeśli składając zamówienie wolisz płacić przy odbiorze przesyłki - mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Brutalnie obniżyliśmy koszty wysyłki "za pobraniem" Pocztą Polską - z 15,90 zł na jedyne 12,90 zł. To aż 3 zł taniej!

Twoje zamówienie wyślemy przesyłką biznesową. Poczta Polska zapewnia, iż takie przesyłki zostaną doręczone na terenie Polski w dwa dni robocze po ich nadaniu. Gdy składając zamówienie jako numer kontaktowy podasz numer telefonu komórkowego, przed doręczeniem przesyłki Poczta Polska wyśle SMS zawierający numer przesyłki, przewidywany termin jej doręczenia, kwocie pobrania (przy przesyłce wysłanej z płatnością przy odbiorze) oraz informację o możliwości odbioru przesyłki w placówce pocztowej, gdyby próba doręczenia przesyłki okazała się nieskuteczna.

Niezależnie od wiadomości SMS, gdy przesyłki nie można doręczyć odbiorcy – pozostawia się w skrzynce oddawczej adresata zawiadomienie o próbie doręczenia przesyłki wraz z informacją o terminie jej odbioru i adresie placówki pocztowej, w której jest ona przechowywana, a gdy przesyłka nie zostanie odebrana - po 7 dniach zawiadamia się adresata powtórnie – wyłącznie poprzez wysłanie SMS-a.

W sytuacji braku na nalepce adresowej numeru telefonu komórkowego adresata - doręczanie i ewentualna awizacja przesyłki odbywa się na dotychczasowych zasadach, tj. wyłącznie w formie pozostawienia papierowego zawiadomienia o nadejściu przesyłki.

Zalety pobraniowej przesyłki biznesowej:


- niska cena, jedyne 12,90 zł,
- w przypadku podania telefonu komórkowego - powiadomienie SMS ze szczegółami nadania,
- gwarantowany czas dostarczenia - dwa dni robocze po nadaniu.


Nie lubisz czekać na zamówione książki? To świetnie się składa - usunęliśmy możliwość wysyłki najwolniejszym sposobem - przesyłką ekonomiczną Poczty Polskiej. Zamiast tego możesz wybrać wysyłkę do Paczkomatu 24/7 Inpost, przesyłkę biznesową Pocztą Polską, firmą kurierską UPS.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2