Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź, co Cię czeka na wiosnę.

CzaryMary.pl

Nowy miesiąc przybliża nadejście wiosny, a wraz z nim pojawiają się nowe możliwości, o których dowiesz się z horoskopu na marzec przygotowanego przez naszą CzaroMarową wróżkę. Zapraszamy do lektury!
 

1 marca według Magicznego kalendarium, najnowszej książki Alli Chrzanowskiej, to dzień, w którym należy w domu palić ogień (świecę, piec czy kominek), aby przywołać wiosnę. Według wiedzy poleskich znachorek to również dobry dzień na wykonywanie talizmanów zapewniających, płodność, obfitość i urodzaj.

Ryby Od 21 lutego do 20 marca Słońce znajduje się w znaku Ryb. Osoby urodzone pod oddziaływaniem tego znaku cechuje bogata fantazja i kreatywna wyobraźnia, idealizm, umiejętność przystosowania się. Są skromne i pokojowo nastawione. Mogą być jednak nieśmiałe, nadwrażliwe i łatwo ulegać nastrojom.
 

POZNAJ SWÓJ HOROSKOP NA MARZEC

Horoskop na marzec

Według astrologii chińskiej od 23 stycznia do 9 lutego 2013 roku weszliśmy pod panowanie Smoka. Nosi on nazwę Ren Chen, czyli Wodny Smok.
Ogólnie mówiąc, lata w których panuje Smok, zazwyczaj bywają niezwykłe, dynamiczne i energetyczne, nigdy nijakie czy bez wyrazu.
Smok

SPRAWDŹ SWÓJ ZNAK WEDŁUG ASTROLOGII CHIŃSKIEJ


Jeśli chciałabyś wiedzieć, co może przynieść rok Smoka dla Ciebie, wiele jasno wytłumaczonych informacji znajdziesz w książce 2012 Rok Wodnego Smoka. Krótki podręcznik astrologii chińskiej autorstwa Jacka Kryga.

Rok Wodnego Smoka Jeśli chcesz wiedzieć:
  • jakie są Twoje predyspozycje;
  • jakie są Twoje wady;
  • z kim możesz współpracować;
  • kogo masz unikać;
  • jakie znane osoby są spod Twojego znaku;
co czeka Ciebie, świat, Polskę w Roku Wodnego Smoka
trafiłeś na dobrą książkę.

Z książki dowiesz się również jakimi sposobami możesz niwelować negatywne oddziaływanie i wzmacniać korzystne wpływy, poznasz remedia Feng Shui na rok Wodnego Smoka.

W skład zodiaku horoskopu chińskiego wchodzi dwanaście zwierząt i, cytując Krótki podręcznik astrologii chińskiej Jacka Kryga, są to: agresywny Szczur, pracowity Bawół, uśmiechnięty Tygrys, rozważny Zając (w Wietnamie Kot), wspaniały Smok, przebiegły Wąż, utalentowany Koń, delikatna Koza (czasami Kozica bądź Owca), szczęśliwa Małpa, nadęty i dumny Kogut (czasami Kura), wierny Pies oraz sumienna Świnia, gdzieniegdzie zwana Dzikiem.

Wąż Kogut Zając Koń

Jeśli chciałbyś zaakcentować swój chiński znak zodiaku, w naszym dziale Astrologia chińska znajdziesz srebrne wisiory z wizerunkami poszczególnymi zwierząt. Figurki są fantastycznie wykonane, z wielką dbałością o szczegóły. Z pewnością są wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK WODNEGO SMOKA OD CZARYMARY.PL


Doktor Doreen Virtue, którą czytelnicy poznali dzięki bestsellerowej serii książek o aniołach, w książce Uzdrawianie duszy i ciała oferuje cenne porady w kwestii uporania się ze zbędnymi kilogramami i chęcią jedzenia.
 
Uzdrawianie duszy i ciała
 

Z pozdrowieniami,
Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!