Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dlaczego szeptuchy nie myją okien w marcu?

www.CzaryMary.pl

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre nawyki lub przyzwyczajenia, które wynieśliśmy z rodzinnego domu, należą w rzeczywistości do magii naturalnej. Czasami nie do końca zrozumiałe zachowania mają nam i bliskim zapewnić pomyślność, zdrowie i ochronę. Czy chciałbyś świadomie stosować magię użytkową w codziennym życiu?
 
 
Magiczne kalendarium
Przedstawiam najnowszy tytuł
Alli Alicji Chrzanowskiej

Magiczne kalendarium

Kalendarium nie jest związane z żadnym konkretnym rokiem, więc będzie Ci służyło przez wiele lat. Przekaże Ci ono wskazówki na każdy dzień roku.
 
Dowiesz się jakim sprawom sprzyja energia danego dnia, a dla jakich jest niekorzystna.

Na każdy dzień roku znajdziesz w Magicznym kalendarium kilka zaleceń. Jeśli danego dnia wskazane jest zjedzenie potrawy z konkretnym składnikiem, spodziewaj się pomocnego przepisu. Jeżeli dzień będzie odpowiedni na rytuał oczyszczający czy ochronny, znajdziesz tu sposób na jego wykonanie.  Oprócz codziennych wskazówek, Magiczne kalendarium zawiera ponad sto przepisów kulinarnych, równie dużo rozbudowanych rytuałów i wiele, wiele więcej zabiegów magicznych, których wykonanie zapewni Ci automatyczną ochronę i pomyślność w codziennym życiu.

Z Magicznego kalendarium dowiesz się:
  • kiedy warto zrobić rytuał na ochronę, oczyszczenie czy wzmocnienie jakiejś sfery życia;
  • jakie potrawy warto w danym sezonie jeść, żeby wzmocnić swój organizm;
  • kiedy zbierać zioła lecznicze, a kiedy robić z nich nalewki;
  • w jakich dniach negatywne energie są bardzo silne, by można się było przed nimi odpowiednio chronić;
  • które dni są niekorzystne na podróż;
  • kiedy lepiej poświęcić czas domowi, a kiedy sprawom zawodowym czy społecznym.
Znajdziesz tu wszystkie wiadomości umożliwiające spokojne, harmonijne, bezpieczne, zdrowe i dostatnie życie.

Wskazówki zawarte w Magicznym kalendarium są sposobem na pozytywne i mądre zorganizowanie naszego życia. Stanowią one część wiedzy i mądrości poleskich znachorek, tak zwanych szeptuch. Nazwa szeptucha wywodzi się od słowa szeptać i przyjęła się jako określenie kobiet lub w wersji szeptun – mężczyzn, którzy szeptem zamawiali choroby. Ludzie ci zajmowali się wieloma rodzajami magii użytkowej, inaczej zwanej naturalną, a przede wszystkim uczyli innych, jak żyć i być szczęśliwym.

Oczywiście, nie chodzi o to, by ślepo wykonywać wszystkie zalecenia podane w Magicznym kalendarium. Zawsze należy zachować zdrowy rozsądek, do czego nawołuje też sama Autorka książki. Wybierz z kalendarium to, co pasuje do Twojego życia i jest zgodne z Twoimi przekonaniami. Skorzystaj z mądrości i doświadczenia poleskich znachorek, by Twoje życie było szczęśliwsze, bezpieczniejsze i pełne wewnętrznego spokoju.

29.02.
środa
Jako że jutro jest dzień szczególny, wypadający co 4 lata 29 lutego, a Ty sam nie możesz jeszcze zajrzeć do Magicznego kalendarium, wspomnę o tym tutaj.
29 lutego zwany jest dniem podarowanym. Należy w nim cieszyć się życiem, bawić, kochać, okazywać troskę bliźnim i zwierzętom. To dobry dzień na spotkania towarzyskie. W tym dniu wykonuje się najskuteczniejsze talizmany od złego oka i zawiści, które będą skutecznie działać przez 4 lata.

Jeżeli interesuje Cię magia naturalna, zapraszam do naszego działu z książkami o Magii naturalnej i czarostwie. Zachęcam również do przejrzenia działu Magiczne akcesoria, w którym znajdziesz świece do rytuałów, białą szałwię, cedr i inne zioła oczyszczające oraz gotowe zestawy zaklęć na oczyszczanie z uroków, zaklęcia miłosne czy zaklęcia pieniężne.
 
Świeca czakralna Zestaw Biała szałwia Rytuał

ZAPRASZAMY DO DZIAŁU MAGIA I CZARY

A może wolałbyś poznać arkana Wyższej Sztuki Magicznej? Jeśli tak, gorąco polecam podręcznik magiji Donalda Michaela Kraiga Magija współczesna. Zawiera on dwanaście lekcji, które zapewniają uczniom bezpieczne  zapoznanie się z serią praktycznych ćwiczeń i rytuałów, uzupełnionych porcją solidnej wiedzy, historii i teorii, potrzebnych do tego, abyś stał się prawdziwym magiem ceremonialnym. Nie tylko według nas jest to najlepszy podręcznik magiji ceremonialnej, spójrz na recenzje, które Czytelnicy napisali o Magiji współczesnej. Magija współczesna

PRZEJDŹ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ FRAGMENT
MAGIJI WSPÓŁCZESNEJ

W życiu każdego mężczyzny przychodzi dzień, w którym trzeba wziąć byka za ogon, unieść go i spojrzeć prawdzie w oczy.

 Wszystkich Panów zapraszamy na

 
MĘSKI WARSZTAT
 
26-29 kwietnia, Nowe Kawkowo k/Olsztyna
 Prowadzi: Tom de Winter z Holandii
 
Męski Warsztat
 
ZOBACZ WIĘCEJ NA TEMAT MĘSKIEGO WARSZTATU


facebookDołącz do nas na naszym profilu na Facebooku!
Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.


Zapraszamy, abyś nas polubił!

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2