Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Przyjmij od nas świąteczne życzenia i gwiazdkowe upominki!


Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, okazja do rodzinnych spotkań i obdarowywania prezentami. Przygotowaliśmy z tej okazji kilka upominków dla Ciebie, które znajdziesz w poniższej wiadomości. Najpierw jednak pozwól, abyśmy złożyli Tobie i Twoim bliskim serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt.
 


Świąt prawdziwie magicznych: Ciepłych w sercu, zimnych za oknem, Wypełnionych radością i miłością, Niosących spokój i odpoczynek, Rozświetlonych pierwszą gwiazdką, Pachnących choinką, Z mnóstwem cudownych prezentów!  Życzy ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
A teraz czas na upominki! Mamy nadzieję, że zebrane tu informacje pomogą Ci w przyciągnięciu szczęścia i pomyślności w nadchodzącym roku.

Jak  ozdobić choinkę, by przyciągała do domu dobrobyt, czego unikać podczas Wigilii, aby nie ściągnąć na siebie niepowodzenia w nadchodzącym roku? Zapraszamy do lektury artykułu, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję:

 

22 grudnia nastąpiło przesilenie zimowe. W większości kultur było ono okazją do świętowania odradzania się Słońca. Jak jego obchody powiązane zostały z Bożym Narodzeniem i o Yule, przeczytasz w artykule:
 

Jeśli chciałbyś spróbować rytuałów związanych z magią świec, nasz świąteczny podarunek dla Ciebie, praktyczny poradnik z rytuałami znajduje się poniżej. Zobacz:
 

Wydawnictwo Illuminatio przekazało nam kilka fragmentów zajmujących książek, którymi również pragniemy się z Tobą podzielić. Zapraszamy do lektury:
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2018 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!