Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ POPRZEZ HO’OPONOPONO Warszawa 19-20.IV.

 

 

GDY ZAAKCEPTUJEMY,

IŻ JESTEŚMY CAŁKOWITĄ SUMĄ

WSZYSTKICH MINIONYCH MYŚLI,

UCZUĆ, SŁÓW I CZYNÓW,

ŻE NASZE OBECNE ŻYCIE

I PODEJMOWANIE DECYZJI 

ZABARWIONE JEST PAMIĘCIĄ Z PRZESZŁOŚCI, 

ZACZYNAMY DOSTRZEGAĆ

JAK PROCES HO´OPONOPONO, 

KTÓRY KORYGUJE I NAPRAWIA BŁĘDY,

MOŻE ZMIENIĆ CAŁE NASZE ŻYCIE, 

NASZĄ RODZINĘ I SPOŁECZEŃSTWO.

CZYM JEST SAMO-IDENTYCZNOŚĆ? Samo-Identyczność składa się w procesie Ho`oponopono z trzech aspektów Jestestwa, które są w ścisłym związku z boskością. Owe trzy aspekty: podświadomość, świadomość i nadświadomość, które Hawajczycy nazywają: ”Unihipili, Uhane i Aumakua”, egzystują w każdym atomie, każdej cząsteczce. Określa się je również jako ”wewnętrzną rodzinę„ : dziecko, matkę i ojca.

CZYM JEST HO`OPONOPONO? Ho`oponopono to stary Hawajski proces, dostosowany do naszych czasów, dający możliwość usunięcia blokad, będących przyczyną stresu, zaburzeń równowagi i w końcu choroby. Ho`oponopono oznacza: spowodować, właściwie postępować, naprawiać błąd, ulepszać.

CO JEST CELEM HO`OPONOPONO? Celem Ho´oponopono jest oczyszczenie duchowe, mentalne i fizyczne dzięki procesowi skruchy, wybaczenia i przemiany.

KTO MOŻE STOSOWAĆ HO`OPONOPONO? Ho´oponopono jest dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku, kultury i wyznania. Znajduje zastosowanie w każdej sytuacji, w rozwiązaniu każdego problemu. Nie ogranicza się ono jedynie do ludzi, może być stosowane wobec wszystkiego, wobec istot i przedmiotów pochodzenia organicznego i nieorganicznego.

CO NAM PRZYNOSI HO´OPONOPONO? Ho´oponopono przynosi pokój, harmonię, mądrość, i miłość jednostce, rodzinie, społeczeństwu, w świecie i Wszechświecie.

JA JESTEM„ JA”

JA przychodzę z Nicości w Światłość,
JA jestem Tchnieniem, które niesie Życie.
JA jestem Głębią, panującą ponad wszystką Świadomość.
„ JA „ – TO – WSZYSTKO.
JA kreślę łuki Tęcz ponad Wodami,
Gdzie Świadomość spływa się z Materią.
JA jestem wpływającym i odpływającym Oddechem,
Niewidzialnym, nieuchwytnym Podmuchem Wiatru,
Nieokreśloną Drobiną Stworzenia.
JA JESTEM „ JA „ !

MORRNAH NALAMAKU SIMEONA

Hawajska Kahunka Lapa´au. Stworzyła i rozbudowała dostosowany do czasów współczesnych program treningu Ho´oponopono. Była założycielką i prezydentem ”The Foundation of I”, Inc. ( Freedom of the Cosmos). Morrnah prezentowała i nauczała procesu Ho´oponopono w wielu krajach. Także na uniwersytetach i wyższych szkołach medycznych. Trzykrotnie wystąpiła z nim na forum O.N.Z. Założyła w Europie fundację ”Pacifica Seminars”. Na Hawajach była honorowana jako ” Living Treasure ” ( Żyjący Skarb ).Morrnah odwiedziła również Polskę i to w bardzo ważnym dla naszego kraju momencie. Nauczała Ho’oponopono, a następnie udała się na Jasną Górę w celu oczyszczenie i uwolnienia obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, oraz skarbca klasztornego z energii żalu i rozpaczy, której niezmierzone pokłady nagromadziły się tam od początku istnienia. Miejsce to, tak ważne dla naszego narodu stanowi jego podświadomość, w której kumulowana jest pamięć bolesnych, traumatycznych wydarzeń. Przez setki lat nagromadziły się tam olbrzymie pokłady żalów, problemów, bolączek i tragedii ludzkich, jakie trafiały tam z prośbą o boskie wstawiennictwo. W tej niezwykłej pielgrzymce Morrnah towarzyszyła jej ekipa TV. Jeszcze podczas jej pobytu w Polsce telewizja pokazała wywiad z Morrnah i doktorem Ihaleakala Hew Len, który był razem z nią w Polsce. Morrnah twierdziła, że teraz, gdy podświadomość Polski jest oczyszczona z najcięższego bagażu, zarówno Polska, jak i Europa będą mogły w końcu uzyskać wolność. Przepowiedziała rozbicie skostniałego systemu w Europie. 14 i 15 października Morrnah nauczała Ho'oponopono w Warszawie, tuż po zakończeniu kursu udała się do Częstochowy. Cztery tygodnie później, 9 listopada 1989 roku runął Mur Berliński.

ANNA KLIGERT

Artystka, malarka, terapeutka medycyny naturalnej. Była uczennicą, asystentką Morrnah oraz tłumaczką podczas jej pobytu w Polsce i została przez nią wyznaczona na nauczyciela Pacifica Seminars w Polsce i Danii. Procesu Ho´oponopono naucza od 1999 roku. Anna urodziła się w Polsce, mieszka w Danii na wyspie Bornholm.

więcej informacji: www.hooponopono.eu

 

Uczestników kursu prosimy o przeczytanie artykułów na powyższej stronie.

Miejsce kursu:

"OŚRODEK NOWOLIPIE"
ul. Nowolipie 25b
01-011 Warszawa

Inwestycja 550 zł przy wpłacie całości do 16-go kwietnia (Warszawa) .Po tym terminie opłata wzrasta do 650 zł.
Osoby powtarzające kurs - 250 zł.

Ilość miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy do 12-go kwietnia.

Uczestnicy otrzymują materiały i pisma pozostawione przez Morrnah Nalamaku Simeonę.

Informacje i zapisy: MANAWA, tel. 0695 09 05 71, 071 322 87 74

e-mail: wai@tlen.pl, manawa@manawa.com.pl

 

Samo-identyczność poprzez Ho'oponopono
starożytny proces hawajskich kahunów

WARSZAWA 19-20 KWIETNIA 2008

warsztaty prowadzi Anna Kligert
długoletnia asystentka, uczennica i tłumaczka Morrnah Nalamaku Simeony

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2