Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sprawdź swój horoskop na grudzień! Poznaj Efekt Izajasza.

CzaryMary.pl
 
Nadszedł nowy miesiąc, czas więc na grudniowy horoskop, do którego lektury zapraszam w dzisiejszej wiadomości. Przedstawiam też ostatnio wydaną w języku polskim książkę Gregga Bradena o tajemniczo brzmiącym tytule: Efekt Izajasza.

Gregg Braden przez ponad 20 lat odwiedzał wysoko położone górskie wioski, odległe klasztory i studiował zapomniane teksty, aby odkryć ich ponadczasowe sekrety. Dzięki swoim badaniom odkrył Efekt Izajasza i opisał jego działanie w jednej ze swych książek. Czym jest ów tajemniczy Efekt Izajasza?

Efekt Izajasza łączy fizykę kwantową i prastare proroctwa. Autor dowiedział się o jego istnieniu z prastarego zwoju spisanego przez proroka Izajasza. Okazało się, że wizja naszych czasów zapisana przed niemal trzema tysiącami lat zaskakująco mało odbiega od rzeczywistości.

Izajasz odkrył jednak coś znacznie potężniejszego niż tylko możliwość przewidywania tego, co się wydarzy. Zdał sobie sprawę z tego, że istnieje określona liczba alternatywnych wersji przyszłości i tylko od nas zależy, która z nich się uaktywni. Tym właśnie jest Efekt Izajasza. To w nim tkwi sekret przyszłych losów naszych, jak i całej planety.


Efekt Izajasza Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób możesz uaktywnić tę przyszłość, która będzie dla Ciebie najlepsza. Zrozumiesz także, jak Twoje ciało reaguje na zmiany zachodzące na świecie. Nauczysz się rozszyfrowywać najbardziej znane proroctwa i poznasz pełne znaczenie każdego z nich. Odkryjesz także sekret modlitwy, która zawsze zostaje wysłuchana.

Potężniejszy niż Efekt Motyla.
Efekt Izajasza!

Książki Gregga Bradena będące wynikiem długich i wnikliwych studiów zostały opublikowane w 23 krajach i 15 językach. Dotychczas w Polsce ukazały się poniższe tytuły:


Szukasz odpowiedniego prezentu na Gwiazdkę? Sprawdź nasze propozycje! W naszym dziale Pomysły na prezenty znajdziesz pozycje odpowiednie na gwiazdkowe prezenty. Pomożemy w odszukaniu tych najbardziej wyjątkowych prezentów dla drogich Ci osób!
 
 
Zapraszam do częstego odwiedzania działu z Pomysłami na prezent, gdyż część z pojawiających się w nim pozycji to unikaty, jak oryginalne kolczyki czy piękne wisiory tybetańskie. Będziesz mieć pewność, że Twój prezent jest jedyny w swoim rodzaju!


Co przyniesie ze sobą ostatni miesiąc 2011 roku dla Twojego Znaku Zodiaku?
 
Horoskop na grudzień

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!