Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Jesienna pełnia zwiększa siłę zaklęć! Poczuj tę moc.


Czy wiesz, dlaczego obecna pełnia Księżyca zwana jest Księżycem Myśliwych? O tym oraz o nowościach, które pojawiły się tej jesieni, opowiem w poniższej wiadomości. Zapraszam do lektury!

facebookNa początek zapraszam jednak na nasz profil na Facebooku. Znajdziesz tu ciekawe dyskusje, informacje o nowościach, aktualne akcje promocyjne i wiele innych.

 
Zapraszamy, abyś nas polubił!

Obecna październikowa pełnia Księżyca nosi nazwę Księżyc Myśliwych. Tak określili ją m. in. indiańscy myśliwi, którzy korzystali z poświaty rzucanej przez olbrzymi Księżyc w pełni podczas nocnych polowań. To do Księżyca Myśliwych wznosili dziękczynne modły za gromadzone zapasy pożywienia na zimę.

moonW tym czasie zmrok nie zapada tuż po zajściu Słońca, gdyż wschodzący Księżyc od razu rozświetla ciemność nocy. Dzięki temu ludzie mogli kontynuować pracę na polach podczas żniw jeszcze po zachodzie Słońca (stąd nazwa dla wrześniowej pełni: Księżyc Żniwiarzy) a myśliwi mogli urządzać nocne polowania przy jaśniejącym na niebie Księżycu Myśliwych.

Podczas pełni Księżyca magia działa bardzo silnie, dlatego to odpowiedni czas na najpotężniejsze zaklęcia! Obecnie Księżyc w swojej pełni znajduje się w znaku Barana, niosąc ze sobą duży potencjał dla działań magicznych związanych z magią początków, rozpoczynania nowych planów i projektów. To także dobra pora na magię wzmacniającą naszą siłę woli, odrodzenia czy zmian duchowych.

 

Przeczytaj więcej na naszym blogu


Księżyc nie tylko reguluje przypływy i odpływy mórz, wpływa na cykl rozwojowy roślin, lecz także oddziałuje na nasze samopoczucie. Życie w harmonii z rytmem Księżyca nie jest trudne, zwłaszcza z odpowiednimi poradnikami.

Astrocalendarium 2012 Wpływ Księżyca 2012 Życie w harmonii z rytmami Księżyca W harmonii z fazami Księżyca
Z Księżycem łączony jest kolor srebrny, zaś samo srebro poświęcone zostało wszystkim bóstwom lunarnym: Lunie, Selenie, Hatior, Demeter, Izydzie. Biżuteria wykonana ze srebra harmonizuje nas z księżycowymi energiami. Wzmacnia naszą intuicję i działa ochronnie, przez co jest koniecznym elementem szat rytualnych podczas wykonywania magicznych operacji. Srebrna biżuteria z wizerunkami Księżyca jest znakomitym wyborem przy magii ceremonialnej.
Trzy Księżyce Bogini Księżyca
 
Jesień przynosi ze sobą kolejne NOWOŚCI do naszego CzaroMarowego asortymentu. Już teraz zachęcam do ich obejrzenia, a przy tym przedstawiam jedną z nich: książkę Josepha Murphy Bądź swoim zbawcą. Przedmiotem badań Josepha Murphy było wnętrze człowieka - umysł i duch.

Bądź swoim zbawcąNaucz się władać umysłem, przypominając sobie nieustannie, że są ukryte w tobie nieskończone bogactwa. Naucz się czerpać z tych bogactw, abyś mógł wzrastać w zdrowiu, szczęściu i pokoju.

Książka
Bądź swoim zbawcą Josepha Murphy pomoże osobom, które pragną dokonać zmian w swoim życiu, lecz mają z tym trudności wynikające czy to z nieprawidłowych przekonań nabytych w dzieciństwie, czy z powodu odczuwanego lęku i zagubienia. Podkreśla sprawczą moc pozytywnego myślenia w życiu każdego człowieka.

Rozważania autora w książce
Bądź swoim zbawcą każdorazowo podsumowuje budujące przesłanie, poparte przykładami z życia i nawiązaniami do Pisma Świętego. Są one  drogowskazami pomagającym określić to, co jest w naszym życiu najważniejsze. Pozwalają odkryć w sobie źródło siły do wprowadzenia zmian w swoim życiu, uwolnić się od lęku i bólu.

Nie tłum obecnej w sobie Boskiej Mocy. Pozwól jej działać. Niech twoje życie będzie pełne cudów.

 
Zapraszam do zapoznania się z fragmentem książki.

Joseph Murphy (1898-1981) wśród dużego grona Czytelników znany jest głównie dzięki książce  Potęga podświadomości, w której przedstawił, w jaki sposób wpływać na swoją podświadomość i używać jej do własnych celów. Był pisarzem, filozofem, nauczycielem, doktorem trzech nauk: religioznawstwa, filozofii i prawa. Pełnił funkcję Pastora w Kościele Boskiej Nauki (Divine Science Church) w Los Angeles. Był wielkim propagatorem myślenia pozytywnego. W ciągu czterdziestu pięciu lat nauczania pomógł tysiącom osób. Jego odkrycia i przemyślenia dzięki wydawanym książkom wciąż docierają do milionów ludzi.
 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2