Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Otwórz złote drzwi i zaproś Archanioła do swego życia. To proste


Zbliża się 29 września, dzień święta trzech Archaniołów: Michała, Rafaela i Gabriela. Z tej okazji zachęcamy Cię do nawiązania bliskiego kontaktu z anielskimi pomocnikami. Podajemy także sposób, jak możesz  tego dokonać.

„Zaznajom się z aniołami i zachowaj je w duszy.
Nie widać ich, ale są przy Tobie”.

Św. Franciszek Salezy

Anioły i duchowi przewodnicyAniołowie służą ludziom pomocą w każdej dziedzinie. W ich obecności odnajdujemy w sobie siłę, przezwyciężamy choroby i uzależnienia, podnosimy swoje wibracje i rozwijamy się duchowo. Obdarowują Cię pomocą i przewodnictwem… Nie wierz na słowo – po prostu sprawdź!

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można nawiązać kontakt ze swoimi aniołami, polecamy książkę Richarda WebsteraAnioły i duchowi przewodnicy”, z której pochodzi również tekst medytacji, znajdujący się poniżej w tej wiadomości.

Archaniołowie są najważniejszymi posłańcami Boga, dlatego w przededniu 29 września przybliżyć Ci chcemy trzech Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafaela. Każdy z nich posiada szczególny zakres odpowiedzialności.

„Jesteśmy niczym dzieci potrzebujące mistrzów, aby oświecali nas i pokierowali nami; i Bóg zaspokoił tę naszą potrzebę, przydzielając nam anioły, które są naszymi nauczycielami i przewodnikami”.

Św. Tomasz z Akwinu

Michał roztacza opiekę oraz niesie cierpliwość, kiedy nam ich najbardziej potrzeba. Potrafi strzec przed atakami innych osób, począwszy od krytyki słownej, a skończywszy na przemocy fizycznej. Kiedy go przywołasz, stanie po Twojej prawicy ze swoim mieczem i tarczą, gotowy Cię strzec. Archanioł Michał jest Aniołem Odwagi, Siły i Ochrony.

Gabriel niesie nadzieję, miłość, intuicję oraz duchowość. Kiedy ich potrzebujemy, Gabriel może dać nam całą ich obfitość. Archanioł Gabriel kieruje grupą Aniołów Przewodników. Ich zadaniem jest pomagać Ci w zrozumieniu drogi życia, którą zgodziłeś się podążać
przed swoją inkarnacją. Jest Aniołem Harmonii, Piękna, Sztuki i Oczyszczenia.

Rafael dostarcza kreatywności oraz uzdrowienia. Ten wspierający archanioł potrafi przywrócić nasze ciało do pełnej witalności. Rafael potrafi także podnieść naszą twórczą wydajność. Jeśli myślisz o wykonywaniu jakieś twórczej pracy, Rafael może powstrzymać Cię od zbytniego odwlekania działań oraz pomóc w osiągnięciu czegoś wartościowego. Jest Aniołem Uzdrawiania, Obfitości, Kreatywności, Prawdy i Zdolności Przewidywania.

ZOBACZ FRAGMENT Z OPISEM ARCHANIOŁÓW
Z KSIĄŻKI „ANIOŁY I DUCHOWI PRZEWODNICY”

Poniżej przedstawiamy wizualizację na przywołanie archanioła, pochodzącą z książki „Anioły i duchowi przewodnicy”. Jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałeś podobnego ćwiczenia, to doświadczenie będzie dla Ciebie bardzo korzystne, gdyż każda komórka Twojego ciała będzie mogła pozwolić sobie na relaks.
Jeżeli będzie Ci wygodniej, nagraj sobie poniższy tekst, aby móc po prostu zamknąć oczy i go słuchać.

Medytacja Złotych Drzwi

Upewnij się, że nikt ani nic Ci nie przeszkodzi, że w pomieszczeniu jest ciepło lub masz możliwość okrycia się kocem. Połóż się lub usiądź wygodnie.

     Weź głęboki wdech i delikatnie zamknij oczy podczas wydechu. Pozwól, aby odprężenie ogarniało całe Twoje ciało. Nic Ci teraz nie przeszkadza, a kłopoty zniknęły. Odpływasz w przyjemny świat całkowitego odpoczynku i relaksu.
     Każdy oddech sprawia, że czujesz się coraz bardziej zrelaksowany. Czujesz, jak napięcia oraz stres rozpływają się. Zaczynasz czuć się jak miękka szmaciana laleczka.
     Weź głęboki wdech i poczuj, jak rozluźnia się każda cześć Twojej twarzy i Twojej głowy. Cudowne uczucie odprężenia.
     Weź kolejny głęboki wdech. Z wydechem poczuj, jak stres i napięcie opuszczają Twoją szyję. Jest Ci dobrze i wygodnie.
     Weź kolejny głęboki wdech i teraz przy wydechu poczuj, jak całe napięcie znika z Twoich ramion. Pozwól, aby odprężyły się Twoje ręce, dłonie i palce.
     Od teraz z każdym kolejnym wdechem pozwalasz, aby stresy i napięcia opuszczały każdą z części Twojego ciała. Poczuj, jak uwalnia się od nich Twoja klatka piersiowa oraz brzuch. Czujesz się tak dobrze, że nie chce Ci się nawet poruszyć. Pragniesz cieszyć się odczuwaniem tego wspaniałego odprężenia, kiedy obejmuje całe Twoje ciało, ożywiając każdą komórkę Twojego jestestwa.
     Teraz poczuj, jak odprężają się Twoje nogi. Mięśnie ud i łydek uwalniają się od napięcia. Twoje stopy, a nawet palce u stóp, są coraz bardziej zrelaksowane.
     Czujesz się całkiem odprężony. Możesz iść głębiej. Poczuj, jak promień energii przenika Twoje ciało i począwszy od czubka głowy płynie w dół. Tam, gdzie napotyka stres lub napięcie, koncentruje się na nim i pozwala, aby zniknęły. Poczuj ten promień energii – poczuj, jak niespiesznie bada i kolejno odpręża każdą część Twojego ciała.
     Czujesz się odprężony, a za każdym wdechem i wydechem stajesz się coraz bardziej zrelaksowany. Czujesz się coraz bardziej rozluźniony oraz całkowicie podatny na odbiór słów, które teraz słyszysz.

     Na początek zobacz oczami wyobraźni najpiękniejsze schody świata. Może nawet miałeś szczęście i widziałeś je już gdzieś naprawdę. Jeśli tak, przywołaj teraz w swej pamięci ten obraz. Niech będzie wyraźny. Jeśli żadne konkretne schody nie przychodzą Ci do głowy, po prostu wyobraź sobie najpiękniejsze schody.
     Wyobraź sobie, jak wygląda ich poręcz, kiedy kładziesz na niej rękę. Poczuj miękkość dywanu lub zimno marmuru pod stopami. Wyobraź sobie, że schody wiodą prosto lub też z wdziękiem zakręcają. Zobacz w wyobraźni, jak prowadzą do pięknego pokoju. Zaraz zejdziesz nimi na dół. Ogarnia Cię fala ekscytacji, gdy dowiadujesz się, że zaraz spotkasz się z archaniołem Michałem (lub innym, którego chcesz dziś spotkać).

     Zrób pierwszy krok schodami w dół. Twoje odprężenie pogłębia się.
     Kolejny krok i Twoje odprężenie jest jeszcze głębsze. I tak z każdym kolejnym krokiem w dół.
     Wizualizuj siebie na schodach – zobacz, jak schodzisz nimi na spotkanie z wybranym archaniołem.
     Poczuj, jak stajesz na podłodze. Zatrzymaj się i rozejrzyj. Pokój jest najcudowniejszym, jaki kiedykolwiek widziałeś. Chciałbyś zajrzeć w każdy jego zakątek. Spróbuj usiąść na wygodnym krześle i zauważ, jak zatapiasz się w jego miękkim obiciu. Poczuj bogactwo materiału oraz dostrzeż cudownie bogatą kolorystykę.
     W tym pokoju czujesz się tak wygodnie.
     Na końcu pokoju znajdują się duże drzwi. To także najpiękniejsze drzwi, jakie w życiu widziałeś. Na drzwiach widnieje ornament z imieniem – to imię Twojego archanioła. Sam zdecyduj, kiedy do nich podejść i zapukać. Kiedy to zrobisz, drzwi otworzą się i pojawi się archanioł.

(Ujrzysz go w najbardziej odpowiadającej Ci postaci lub formie. Wiele osób widzi kulę czystego, błyszczącego światła zamiast osoby. Niektórzy nie potrafią określić kształtów archanioła z uwagi na otaczającą go jasność. Tomasz z Akwinu wierzył, iż archaniołowie są czystymi myślami i nawet ich ciała stworzone są z myśli.
Z uwagi na to, możesz dostrzec archanioła raczej jako myśl niż istotę. Wiedz jednak, że jest to uwarunkowane Twoim własnym doświadczeniem oraz wychowaniem w określonej wierze, oraz pamiętaj, że każda forma jest doskonała.)

     Archanioł pojawia się przed Tobą w sposób, który bardziej Ci odpowiada. Jest przyjazny, ciepły i wykazuje zainteresowanie, a Ty cieszysz się miłą rozmową.
     Teraz zadaj swoje pytania.
     Zobacz jak zadajesz pytanie. Zobacz jak słuchasz odpowiedzi.

Pauza.

     Teraz archanioł jest już gotów, by odejść. Zobacz jak podajesz mu dłoń i patrzysz, jak drzwi powoli się za nim zamykają.
     W pięknym pokoju jesteś znów sam.
     Usiądź wygodnie na jednym z krzeseł i pozwól sobie przez chwilę lub dwie pobyć w tym stanie.

Pauza.

     Teraz już pora wracać do codziennego życia.
     Odlicz do pięciu i otwórz oczy. Poczujesz się całkowicie doenergetyzowany i odczujesz przypływ sił witalnych. Zapamiętasz wszystko, co się zdarzyło, i będziesz gotów stawić światu czoła z większą pewnością siebie.
     Jeden. Nabierasz energii i czujesz się cudownie.
     Dwa. Jesteś pogodzony ze sobą i światem.
     Trzy. Jesteś odnowiony i pełen energii.
     Cztery. Jesteś świadomy swych szczególnych talentów i możliwości.
     Pięć. Otwierasz oczy. Czujesz się fantastycznie.

Po jakimś czasie odkryjesz, że wykonując to ćwiczenie kilkukrotnie, jesteś w stanie przyspieszyć jego przebieg i zacząć wizualizację od szczytu schodów. Kiedy będziesz miał dobre wyniki w tej wersji ćwiczenia, wystarczy, że po prostu zamkniesz oczy, odliczysz od pięciu do jednego i natychmiast znajdziesz się w pokoju spotkań. Nie spiesz się jednak, aby to osiągnąć. Wędrówka do pokoju spotkań da Ci możliwość zapomnienia o wszystkich sprawach, którymi byłem zajęty w ciągu dnia.”

Richard Webster, Anioły i duchowi przewodnicy

ZAPRASZAMY DO MIEJSCA W CZARYMARY,
GDZIE MIESZKAJĄ ANIOŁY


To ostatnie dni, w których „Magija współczesna”,
najbardziej kompletny podręcznik do nauki Magiji,
możesz zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie!

Do 30 września księga jest 18% tańsza od swojej regularnej ceny!

Magija współczesna

A więc, czy jesteś już studentem „Magiji współczesnej"?


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2