Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

[PILNE] Tylko jeden krok dzieli Cię od prawdziwej mocy


Zbliża się równonoc jesienna, czas Święta Plonów, Dożynek, czas zbiorów i wdzięczności dla Matki Natury za zebrane plony. Najbliższe dni to także premiera księgi „Magija Współczesna”. Dlaczego jest dla nas tak ważna, jakie wyzwania niosło ze sobą jej wydanie, opisał Łukasz Kierus, głowa Wydawnictwa Illuminatio.

Szanowni Państwo,

Kiedy po raz pierwszy „Magija Współczesna” („Modern Magick”)  wpadła w moje ręce, a miało to miejsce ponad 10 lat temu, od razu wiedziałem, że chciałbym, aby była ona dostępna polskim czytelnikom.

Początkowo sam przetłumaczyłem dwa pierwsze rozdziały książki, które umieściłem na nieistniejącym już Portalu Magicznym CzaryMary, gdzie przez wiele lat cieszyły się wielką popularnością i pomagały początkującym magom w ich praktykach. Egzemplarz książki przechodził z rąk do rąk, okładka została pożarta przez psa jednego z czytelników i chyba zaginęła gdzieś w otchłani.

Magija WspółczesnaTo właśnie chęć wydania tej magicznej księgi w języku polskim była głównym powodem powołania do życia Wydawnictwa ILLUMINATIO, choć cel ten udało się nam zrealizować dopiero po kilku latach. W zeszłym roku, gdy książka była już praktycznie przygotowana do druku, w USA pojawiło się jej nowe, rozszerzone wydanie. Z jedenastu lekcji zrobiło się dwanaście, doszło ponad 30% nowego tekstu, w tym, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez czytelników pytania; książkę wzbogacono też o liczne grafiki oraz o mnóstwo praktycznych informacji dopasowanych do realiów XXI wieku, w którym żyjemy.

W Wydawnictwie ILLUMINATIO zawsze staramy się, by nasze książki niosły czytelnikom jak największą wartość; dlatego podjąłem decyzję o wstrzymaniu publikacji „Magiji Współczesnej” i dokupieniu praw do nowej, rozszerzonej wersji. Po kilku miesiącach mozolnego uzupełniania księgi o nowy materiał nadszedł czas, gdy z dumą, przekazujemy Państwu „Magiję Współczesną – Dwanaście lekcji Wysokiej Sztuki Magicznej”.
Mam nadzieję, że tak jak dla mnie i tysięcy czytelników na całym świecie (w samym USA sprzedano ponad 100.000 tylko pierwszego wydania!), książka stanie się głównym przewodnikiem po ścieżkach magiji i okultyzmu oraz poszukiwaniu własnej Prawdy w oparciu o techniki ezoteryczne Zachodu.

Za kilka miesięcy wydamy również Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku – będzie to talia Tarota dedykowana do praktyki Magiji Współczesnej. Zaś wcześniej udostępnimy internetową platformę wymiany informacji dla praktyków Magiji – ale o tym napiszemy więcej, jak już będziemy gotowi.

W tej chwili zaś zapraszam do pobrania i zapoznania się z obszernym fragmentem pierwszego rozdziału „Magiji Współczesnej”.

Księgę Magiji Współczesnej, do 30 września, mogą Państwo kupić o 18% taniej na CzaryMary.pl

 

PRZECZYTAJ FRAGMENT „MAGIJI WSPÓŁCZESNEJ”

  

 

Pieniądze szczęścia nie dają, ale nie sposób ignorować dziedziny naszego życia (pracy, prowadzonego biznesu), która daje nam bezpieczeństwo finansowe. Karty Tarota, jako narzędzie do przewidywania przyszłości, są wspaniałą pomocą do analizy aktualnego i przyszłego przebiegu naszych spraw zawodowych czy interesów. Jeśli chciałbyś nauczyć się  interpretować wskazówki kart Tarota:

Zapraszamy na kurs "TAROT w biznesie

 który odbędzie się w Wasilkowie
w dniach 24-25.09.2011.

Kurs poprowadzi Alla Alicja Chrzanowska.

Zobacz więcej szczegółów

 

Warsztaty Healing Tao

Zapraszamy na Warsztaty HEALING TAO


24.09 – 28.10.2011 w Warszawie
oraz
29.09 – 02.10.2011 w Krakowie

Autorem systemu Healing Tao / Universal Tao, nauczanego przez Rosemarie Weibel, jest mistrz Mantak Chia, który uporządkował wiedzę przekazywaną mu przez licznych mistrzów Tao, żyjących w górach Chin.

Zobacz więcej szczegółów

 

Z pozdrowieniami,
Łukasz Kierus i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

PS. Zapraszam również do lektury artykułu „Magia dnia równonocy jesiennej” i poznania rytuału ochronnego oraz pomnażającego pieniądze, którym sprzyja ten magiczny czas.

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2