Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Odkryj ThetaHealing, Nadzwyczajną Metodę Samorozwoju i Uzdrawian


Uczymy się przez całe życie. Korzystamy z własnych doświadczeń i z doświadczeń innych ludzi. Wielu z nas dzieli się zdobytą wiedzą, zwłaszcza jeśli może ona zmienić życie innych ludzi na lepsze, pełniejsze, bardziej świadome, po prostu szczęśliwsze. W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy książkę opisującą metodę, o tajemniczo brzmiącej nazwie: ThetaHealing.

Theta Healing Metodę ThetaHealing odkryła i zaczęła z powodzeniem praktykować Vianna Stibal. Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. W 1995 roku zdiagnozowano u niej raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała - począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy - zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie uzdrowić, Vianna włączyła tę technikę do swoich sesji z klientami i okazało się, że jeden po drugim zostają oni uzdrowieni.

Całość metody ThetaHealing składa się z trzech głównych części: metody mającej na celu uzdrowienie i ćwiczeń uzdrawiających ciało, emocje i ducha; pracy z poglądami i zmiany negatywnych przekonań na pozytywne; oraz z ćwiczeń metafizycznych.
 
Vianna StibalThetaHealing jest procesem medytacyjnym o mocy uzdrawiania fizycznego, psychicznego i duchowego za pomocą skoncentrowanej modlitwy poprzez Stwórcę. Nie jest związana z żadnym wyznaniem, lecz warunkiem korzystania z tej metody jest mocna wiara w Boga.

„Ktokolwiek posiada czystą wiarę w Boga lub Siłę Twórczą, ma dostęp i może korzystać z gałęzi drzewa uzdrawiania, jaki daje metoda ThetaHealing.”

Vianna Stibal doskonale wie, że metody ThetaHealing można się nauczyć, ale przede wszystkim jest świadoma, że metodę tą należy rozpowszechniać. Wyszkoliła rzeszę nauczycieli i osób praktykujących, które działają w 14 krajach, lecz jeszcze tyle zostało do zrobienia! Misją Vianny jest rozpowszechnienie tej metody uzdrawiania na całym świecie.

Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić
swój mózg w stan Theta
i połączyć się z kreatywną energią,
która porusza wszystko na tym świecie.

 

Zapraszamy do naszej Wakacyjnej Wyprzedaży!

Znalazły się w niej książki, odpromienniki, lampy solne, herbatki ajurwedyjskie, płyty z muzyką, olejki zapachowe czy magiczne dzienniki… Wszystkie w bardzo atrakcyjnych cenach!

Mogą Cię zainteresować śliczne i bardzo praktyczne woreczki ochronne na runy, karty Tarota czy własnoręcznie przygotowane zestawy magiczne. Znalazły się one w naszej Wakacyjnej Wyprzedaży woreczków, obrusów i dzienników, wszystkie z rabatem 30%!  Jeśli podoba Ci się jakiś wzór woreczka, nie czekaj długo - oferta aktualna jest tylko do wyczerpania zapasów.

Błękitny, aksamitny woreczek z Aniołkiem na karty Tarota Bordowy, satynowy woreczek na karty Tarota z Kleopatrą Żółty, satynowy woreczek na karty Tarota z symbolem Oko Horusa Zielony, aksamitny woreczek Krzyż Celtycki na karty Tarota

ZOBACZ NASZE WSZYSTKIE WYPRZEDAŻE

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2