Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Harmonia i zdrowie dzięki Reiki. Nowy kurs na płycie DVD


Jak cenny jest w trakcie nauki kontakt ucznia z nauczycielem, tego nie musimy udowadniać osobom, które mogą osobiście uczestniczyć w warsztatach i kursach. Dla osób, które nie mają takiej możliwości, a pragną zdobyć i usystematyzować teoretyczną wiedzę i poznać jej praktyczne zastosowanie, znakomitym rozwiązaniem są nagrania z przeprowadzonych warsztatów.

Niedawno opisaliśmy nagranie z warsztatu szkoleniowego przeprowadzonego przez Emmę Lange pt.: „Numerologia karmiczna”. Być może miałeś już możliwość jego obejrzenia i sam jesteś w stanie ocenić, jak pomaga on w zrozumieniu tak trudnego tematu, jakim jest numerologia karmiczna.

W dzisiejszej wiadomości przedstawiamy kolejne dwa nagrania na płytach DVD: „Kurs Reiki I stopnia” i „Kurs Reiki II stopnia”. Pokaz prowadzi Wielki Mistrz Reiki Tadeusz Szewczyk, niekonwencjonalny terapeuta z 30-letnim doświadczeniem, autor wielu książek o Reiki i innych niekonwencjonalnych metodach leczenia.

Kurs Reiki I stopniaCzym jest Reiki? Reiki to energia życia, którą przepełniony jest cały Wszechświat. Osoba praktykująca Reiki pobiera tę energię z Kosmosu i przekazuje chorym przez nakładanie rąk na określone miejsca ciała. Nauczyć się może tego każdy, bez względu na wyznawaną religię i światopogląd.

Reiki bazuje na założeniach, że zdrowie oznacza harmonię zarówno w człowieku, jego ciele, umyśle i duchu, jak i w jego otoczeniu, zaś choroba powstaje w wyniku braku lub zaburzeniu tej harmonii. Reiki usuwa zaburzenia na dwa sposoby: likwiduje blokady i pobudza organizm do zdrowienia, usuwając jednocześnie przyczyny choroby. Nie trzeba nią kierować: sama dociera do miejsca w organizmie, które jej najbardziej potrzebuje.

Kurs Reiki I stopnia” przeznaczony jest dla początkujących adeptów sztuki uzdrawiania Reiki, jak i dla tych, którzy przeszli już inicjację pierwszego stopnia. Na płycie znajduje się: wprowadzenie, pozycje rąk na ciele człowieka, uzdrawiający seans Reiki dla siebie, skrócony seans Reiki na stojąco i cały seans Reiki pierwszego stopnia na leżąco. Kurs Reiki II stopnia

Kurs Reiki II stopnia” przeznaczony jest dla osób po inicjacji na pierwszy i drugi stopień Reiki. Przedstawia pełny seans Reiki drugiego stopnia na leżąco, oraz pokaz przekazywania Reiki na odległość.


Zdolność uzdrawiania za pomocą Reiki można uzyskać dopiero po dostrojeniu energetycznym, zwanym inicjacją. Same kursy na płytach DVD uczą prostych i skutecznych metod wykorzystywania energii Reiki i nie zastępują inicjacji. Przeznaczone są dla początkujących, którzy chcą poznać sztukę uzdrawiania Reiki, jak i dla zaawansowanych reikowiczów, którzy pragną uporządkować i pogłębić swoją wiedzę.

Wiedza zawarta w kursach to nie tylko sucha teoria, ale również praktyczne porady i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki Tadeusza Szewczyka.


ZOBACZ POZYCJE POWIĄZANE Z REIKI

Reiki i ja Reiki. Techniki, których potrzebujesz Reiki energia z własnej dłoni Reiki naturalna metoda uzdrawiania przez nakładanie rąk

Pamiętaj, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Zapraszamy na siódmy medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu
organizowany dla polskich uczestników, na medytacje
oraz prywatne zwiedzanie piramidy CHEOPSA i SFINKSA!

17 - 27 listopada 2011 w Egipcie

Wyprawa do mistycznego Egiptu 17-27 listopada 2011

Wyjazd obejmuje warsztat „Odkryj swoją życiową misję”, który poprowadzi Tom de Winter z Holandii, zwiedzanie (Kair, Giza, Luksor, Abu Simbel, rejs po Nilu) oraz prywatne zwiedzanie i medytacje w Piramidzie Cheopsa, przy Sfinksie i w świątyni Karnak.

Warsztat "Odkryj swoją życiową misję" został specjalnie przygotowany  dla polskiej grupy i dostosowany do wysokich energii w Egipcie. Zbliżamy się do ważnego roku 2012, w którym nastąpi przejście w piąty wymiar. Według Toma zostaniemy obdarowani nowymi zmysłami np. telepatią,  umiejętnością posiadania wizji czy przewidywania przyszłości. Osoby podnoszące swoją energię i żyjące z poziomu serca w sposób płynny dostosują się do zmieniających się wibracji Ziemi. Przeczytaj artykuł na temat wyjazdu.


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

PS. Przypominam o naszej Wakacyjnej Wyprzedaży książek, odpromienników czy magicznych akcesoriów, gdyż ich ilość pozycji w tak atrakcyjnej cenie jest bardzo ograniczona! Zobacz nasze wszystkie wyprzedaże.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2