Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Twój horoskop, niespodzianka i sposób na wymarzoną figurę.


Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej wagi i szukasz najlepszego rozwiązania, by zdobyć idealną sylwetkę, a lubisz jeść i doceniasz próbowanie nowych smaków, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Nie daj się reklamom z telewizji, radia, gazet, według których jedna pigułka sprawia, że natychmiastowo schudniesz i uzyskasz wymarzoną wagę. Czy można bez ciężkich ćwiczeń i surowej diety stracić szybko i na zawsze zbędne kilogramy?

Zdaniem Jona Gabriela jest to możliwe! Prosto z drukarni trafiła do nas jego książka „Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela”, którą serdecznie polecam.

Jak schudnąć bez diety? Metoda GabrielaJon Gabriel promuje nowy i zdrowy styl życia, zgodny z wewnętrzną logiką ciała. Jego metoda poparta jest najnowszymi odkryciami naukowców w dziedzinie badań nad otyłością oraz czterema latami jego własnych badań nad znaczeniem biochemii, neurobiologii i udziału świadomości w odchudzaniu. Ich wynikiem jest prosta metoda BEZ DIETY, dzięki której nauczysz się jeść i żyć zdrowo.

Metoda Gabriela to unikalny sposób odchudzania, który nie jest żadną typową dietą. Nie musisz poddawać się ciężkim treningom fizycznym, utrzymywać surowej diety, skoro nie masz na to najmniejszej ochoty! Co więcej, po co masz zbędnie się katować i umartwiać, jeśli nie przynosi to żadnych efektów?

Twoje ciało ma powody, dla których utrzymuje taką a nie inną wagę – i to nie Twoja wina. Zbędne kilogramy to bariera ochronna, za pomocą której Twój umysł broni Cię przed problemami. Dzięki książce „Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela” poznasz przyczyny nadwagi i sposoby radzenia sobie z nimi.

Sam autor jest najlepszym przykładem skuteczności Metody Gabriela: nie tylko stracił ponad 100 kilogramów bez diet i operacji, ale nie ma na ciele żadnych śladów dawnej otyłości! Spójrz, co udało mu się osiągnąć. Zdumiewające, prawda?Dzięki niesamowitej przemianie Jon stał się źródłem inspiracji dla tysięcy osób.

SKORO JEMU SIĘ UDAŁO, TO MOŻE UDAĆ SIĘ KAŻDEMU!

Nowatorskie podejście Jona Gabriela do odchudzania podkreśla wpływ umysłu na wewnętrzną logikę ciała. Twoim ciałem steruje umysł, który decyduje o tym, czy jesteś szczupły, czy przybierasz na wadze.

Jeśli zmienisz swoje przekonania, zmienisz swoje ciało.

Postępując zgodnie ze wskazówkami Jona Gabriela nauczysz się wybierać zdrowe i odżywcze jedzenie, które nakarmi komórki ciała i nie będzie Cię zmuszać do głodowania. Nie musisz stosować żadnej diety!

Pragniesz być szczupły?
Spraw, aby Twoje ciało też tego zapragnęło!

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI

Z okazji premiery książki Jona Gabriela przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę!

Książka „Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela” będzie tańsza o dodatkowe 5 %, gdy w trakcie składania zamówienia wpisany zostanie kod rabatowy:

GABRIEL2011

Kod rabatowy jest aktywny do 7 sierpnia do północy (niedziela).

Czego spodziewać się może w najbliższym miesiącu Twój znak zodiaku? Czemu służyć będą nadchodzące tygodnie? Sprawdź w horoskopie!

Zapraszamy do lektury horoskopu na sierpień.

Horoskop na SIERPIEŃ 2011

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2