Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy kobiety mogą zbawić świat? Dowiedz się!


Obecnie nasza Ziemia przechodzi proces oczyszczania, który z czasem będzie się nasilał. Ludzie muszą zrównoważyć w sobie żeńskie i męskie energie, abyśmy byli w stanie przejść przez ten proces i osiągnąć równowagę. To także czas, w którym każda kobieta powinna obudzić drzemiącą w niej mądrość i moc.


  starszyzna kobietKsiążka "Starszyzna kobiet radzi światu" prezentuje spostrzeżenia i przewodnictwo trzynastu mądrych kobiet, które tworzą Radę Babć. To kobiety wiedzące, szamanki i uzdrowicielki, reprezentujące plemiona z koła podbiegunowego, Ameryki Północnej, Południowej i Centralnej, Afryki, Tybetu i Nepalu. W pierwszej części książki przedstawione zostały biografie uczestniczek Rady. W części drugiej znajdują się ich wypowiedzi na różne tematy: przepowiedni dotyczących przyszłości Ziemi, zdrowia fizycznego i psychicznego, związków, relacji z Ziemią, modlitwą.

Carol Schaefer
, autorka książki "Starszyzna kobiet radzi światu", przedstawiła głos Trzynastu Babć. Wśród wielu przesłań znajdują się rady, w jaki sposób możemy przetrwać i ocalić Ziemię. Ludzkość razem z całą planetą jest obecnie oczyszczana z nagromadzonej negatywnej energii. We współczesnym świecie moc kobiecości jest zduszona, a między żeńską i męską energią panuje nierównowaga. Jeśli transformująca kobieca energia bezwarunkowej miłości nie zostanie ponownie uszanowana, możemy doprowadzić do zniszczenia ludzkości, jeśli nie całej Ziemi.

Ta żeńska moc, podtrzymująca Ziemię i jej mieszkańców,
jest w każdym z nas, zarówno w kobietach, jak i w mężczyznach.

Według przepowiedni, to właśnie kobiety, dzięki swojej mądrości, ocalą świat. Wszystkie muszą obudzić uśpioną w nich potężną moc, by ponownie sprowadzić pokój i równowagę. Muszą się zjednoczyć i mówić jednym głosem.

Twórcza moc zjednoczonych kobiet jest potężną siłą dobra.

starszyzna kobietWedług przepowiedni Indian Hopi Stwórca podczas tworzenia świata stworzył cztery rasy: czerwoną, żółtą, czarną i białą. Każda z ras dostała swoją misję do wypełnienia, a wspólnie miały tworzyć świat, w którym życie będzie uznawane za święte. Dopóki wszystkie cztery rasy nie zbiorą się razem, na Ziemi nie zapanuje prawdziwy pokój. Teraz to spotkanie miało miejsce.

Książka "Starszyzna kobiet radzi światu" została już przetłumaczona na kilkanaście języków, a przesłanie Babć stale się rozszerza i dociera do coraz większej ilości ludzi. Te niezwykłe kobiety nieustannie podróżują po świecie i dzielą się swoją mądrością. Od 28 czerwca do 24 lipca Przedstawicielki Rady przebywają również w Polsce. Biorą udział w wykładach, warsztatach i sesjach indywidualnych.
 

 

  Książka "Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość" to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami – nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas. Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury.

Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrośćI choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, brakiem przywiązania czy niebiańską błogością. Wręcz przeciwnie!

Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży
– sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego,
co oznacza bycie człowiekiem.

Te prawdziwe życiowe opowieści pokazują na praktycznych przykładach, co znaczy być w pełni przebudzonym i w pełni zaangażowanym. Poznawać i przygarnąć świat bez oporu – nawet i szczególnie wtedy, gdy nie jest to łatwe – w obliczu śmierci, rozwodu, choroby.

To zaproszenie dotyczy każdego z nas... Jeśli te zwyczajne kobiety mogą być w pełni przebudzone i na wskroś ludzkie, to dlaczego nie ja, dlaczego nie ty? I dlaczego nie teraz?
 

Książki z Serii dla początkujących: "Obrona psychiczna", "Magia koloru", "Kryształy" i "Magia wahadełka" dostępne są w zestawie z atrakcyjnym rabatem 15%!

ZESTAW SERIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH 15% taniej

Obrona psychicznaMagia koloruKryształy dla początkującychMagia wahadełka

Książki z Serii dla początkujących zawierają obszerną wiedzę z zakresu dziedzin, których dotyczą. To proste przewodniki, które uczą od podstaw, ale zainteresują także bardziej zaawansowanych użytkowników wahadełka, osoby zajmujące się kryształami lub chcące skorzystać z mocy magii kolorów i rytuałów ochronnych.

Twoja Intuicja jest wspaniałym doradcą. Naucz się kierować jej głosem.

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2