Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Skorzystaj z energii Nowiu Księżyca i spełniaj swoje marzenia!

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Już z kilka dni, w niedzielę 3. kwietnia będzie nów Księżyca, czas sprzyjający inicjowaniu nowych projektów. W dzisiejszej wiadomości zachęcam do wykorzystania tego szczególnego momentu na stworzenie swojej Mapy Marzeń na najbliższy rok. Zapraszam również do lektury artykułu dotyczącego Zielonej Żywności z odpowiedziami na pytania o jej właściwości i sposób dawkowania.

Zdrowie jest ważne dla każdego z nas. Kiedy dopisuje, mamy energię do działania i cieszenia się życiem. Kiedy podupada, dopiero zaczynamy się skupiać na jego ratowaniu. Ostatnio odkryliśmy Zieloną Żywność – naturalny, nieprzetworzony sok z młodego jęczmienia i słodkowodną algę Chlorellę Pyrenoidosa. Wciąż poznajemy korzyści, jakie przynosi dla organizmu ich spożywanie.

Młody jęczmień Green Magma Jeśli masz dodatkowe pytania, jakiekolwiek wątpliwości dotyczące spożywania Chlorelli czy Młodego Jęczmienia, napisz ich treść w komentarzu pod którymkolwiek z produktów z Zielonej Żywności.
Odpowiedzi opublikujemy w dodatkowym artykule zamieszczonym przy opisie każdego z produktów z Zielonej Żywności.
Chlorella Pyrenoidosa

Zapraszam do lektury artykułu na temat Młodego jęczmienia i Chlorelli Pyrenoidosa. Znajdują się w nim informacje, w jaki sposób dawkować Zieloną Żywność, jakie ilości są wskazane dla dzieci i czy starsze osoby przyjmujące lekarstwa również mogą korzystać z dobrodziejstw jej zażywania. 

Wykład o właściwościach Zielonej Żywności

Mapa Marzeń bądź Mapa Skarbów to określenia jednej techniki mającej na celu spełnienie naszych marzeń przy pomocy naszej podświadomości. Jest bardzo prosta w wykonaniu: potrzebujemy dużej kartki papieru, zdjęć z kolorowych czasopism lub pocztówek, kleju i nożyczek.
Mike Dooley w książce „Świat nieograniczonych możliwości” wspomina, że jedną z rzeczy, które ułatwiły mu na początku wizualizację swoich marzeń, był mały album z naklejonymi zdjęciami i wycinkami czegoś, czego pragnął.  W ciągu najbliższych miesięcy zrealizowały się jego marzenia, nawet te, które wcześniej uznawał za bardzo dalekosiężne plany.

Przy tworzeniu Mapy Marzeń warto skorzystać z dobroczynnego wpływu energii Wszechświata i najbliższego nowiu Księżyca 3. kwietnia w najbliższą niedzielę. Dodatkowo najbliższy nów jest czasem szczególnym, gdyż Księżyc znajduje się w znaku Barana, który rozpoczyna nowy rok astrologiczny. Nów Księżyca sprzyja inicjowaniu nowych projektów i jest odpowiednim momentem na formułowanie naszych marzeń.

Zobacz: Jak wykonać Mapę Marzeń?

 

To już ostatnie chwile Wielkiej Wyprzedaży!

Dziękujemy za pomoc w porządkach na naszym magazynie!
Mamy nadzieję, że udało Ci się skorzystać z zakupów i promocyjnych cen na ponad 1000 pozycji z naszej oferty!


TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 4. KWIETNIA TRWA WIELKA WYPRZEDAŻ


Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2