Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaryzykuj! Niech Twoje myśli staną się rzeczami.

Czarymary.pl - Miejsce w sieci gdzie zaczyna się magia.

Dzisiaj prezentujemy gorącą nowość na polskim rynku wydawniczym, a w dalszej części - zaproszenie dla wszystkich, którzy 20 marca mają możliwość odwiedzenia Hotelu LORD w Warszawie.
 

Być może znasz już Mike’a Dooleya, gwiazdę książki i filmu „Sekret”, autora „Świata nieograniczonych możliwości”. Dziś przedstawiamy jego książkę, o wymownym tytule:

Myśli stają się rzeczami

 

Myśli stają się rzeczamiTo książka, która podpowiada, jak żyć p e ł n i ą życia i czerpać z niego radość. Jeśli każdy dzień potraktujesz jako początek ekscytującej podróży i otworzysz się na nieograniczone możliwości, wszystko może się zdarzyć! Właśnie taką postawę przyjmuje Autor książki, który zachęca nas do odważnego zmierzenia się z własnym potencjałem.

„Rzeczywistość w magiczny sposób
dostosowuje się do naszych pragnień.”

Mike Dooley od kilku lat regularnie rozsyłał wiadomości mailowe z inspirującymi myślami i przemyśleniami na temat przykładów z własnego życia. Jego słowa wiele osób podnosiły na duchu,  motywowały do działania i Mike Dooleydawały nadzieję w ciężkich chwilach.

Książka „Myśli stają się rzeczami” obfituje w przepiękne spostrzeżenia, pełne mądrości inspiracje i praktyczne wskazówki. Najprostszym sposobem korzystania z niej to otworzenie książki w dowolnym miejscu i sprawdzenie, co tam na nas czeka.

Jeśli w poniedziałek rano brak Ci inspiracji do działania, jeśli zła pogoda za oknem odbiera Ci dobry humor, jeśli nie znajdujesz w sobie motywacji do robienia czegokolwiek i nie wiesz, w którym kierunku podążać, książka „Myśli stają się rzeczami jak najlepszy, rozumiejący Cię przyjaciel przypomni Ci o wielkiej mocy i pięknie, które w Tobie drzemią. Pomoże uwolnić Twój ogromy potencjał, uwierzyć w siebie, „nabrać wiatru w żagle”.

„To, gdzie jesteś, nigdy nie określa tego, kim jesteś.
Jesteś kimś więcej.
I możesz nieskończenie więcej.”

Zapraszamy do poznania przepisu na życiowy sukces

według Mike'a Dooleya!


 

Już w najbliższą niedzielę (20 marca) zapraszamy na niezwykłe Sympozjum

”Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty”

Lokalizacja: Warszawa - Hotel LORD, Al. Krakowska 218
(bezpośrednie sąsiedztwo LOTNISKA CHOPINA)

Sympozjum będzie składać się z dwóch części. Pierwsza będzie opisem obrazu współczesnego świata, druga część będzie wizją nowej rzeczywistości. To Sympozjum ujawni skrywane dotąd przed szeroką opinią publiczną fakty, które mogłyby zmienić oblicze naszej rzeczywistości. „Wyruszymy w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji, które dążą do ustanowienia niepodzielnej władzy – wszechwładnego Rządu Światowego. Poznamy prawdę o masonerii, Iluminatach i innych tajnych agendach.”

Więcej informacji na stronie internetowej
Informacja i rezerwacja: Grzegorz Popławski: tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl 

Nowy Porządek Świata: Wszystko rozgrywa się w naszych umysłachNa Sympozjum odbędzie się również premiera książki Mikołaja RozbickiegoNowy porządek świata”, którą sklep CzaryMary.pl z dumą objął swoim patronatem. Według Autora żyjemy w niezwykłych czasach globalnej zmiany świadomości, która przyspiesza każdego dnia. To właśnie wiąże się z symboliczną datą wyznaczoną przez Majów, którzy doskonale wiedzieli, że w tym okresie właśnie następuje czas zmiany – 2012 rok oznacza bowiem początek podróży w kierunku Nowego Świata. Więcej na temat książki.


Serdecznie zapraszamy!
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2