Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Tarot kwantowy - Quantum Tarot 2.0

Tarot Kwantowy  połączył w sobie tradycyjną mądrość Tarota oraz rewolucyjne teorie fizyki XX i XXI wieku. W celu stworzenia tej niesamowitej talii skorzystano z kolorowych zdjęć z Kosmicznego Teleskopu Hubble'a i z misji NASA, a niektóre z oryginalnych zdjęć obejrzeć można na stronie poświęconej w całości nowemu wydaniu Quantum Tarot i jego twórcom – zobacz więcej.

Specjalnie dla fascynatów Kwantowego Tarota stworzona została również kompletna lista oryginalnych zdjęć wraz z nazwami kart, na których zostały zamieszczone. Zdjęcia starano się dobrać zgodnie do tematyki danej karty, na przykład na kartę Głupiec złożyły się dwa zdjęcia:

Tarot Kwantowy 2.0 - Quantum Tarot 2.0

Dodatkowo na kartach Tarota Kwantowego część symboli została naniesiona lakierem UV, co dodatkowo podkreśla głębię całej talii. Tym sposobem karty Tarota Kwantowego stały się małymi dziełami sztuki cyfrowej zaprojektowanymi tak, aby wyeksponować fascynujący i złożony świat współczesnej nauki, począwszy od mechaniki kwantowej do teorii superstrun, od Wielkiego Wybuchu do czarnych dziur. Podczas gdy Wielkie Arkana skupiają się na tych teoriach, Małe Arkana pokazują zjawiska przez nie opisane: zdumiewający świat gwiazd neutronowych, supernowe, czarne dziury, neutrino i antymaterię. Karty Dworskie pokazują nowe spojrzenie na archetypy z mitologii znane nam z nocnego nieba: planety i konstelacje. Te karty symbolicznie zostały oznaczone figurami z szachów: Król, Królowa, Giermek - pionek, Rycerz - skoczek. Koszulka nie pozwala odróżnić pozycji karty w rozkładzie.

Talia Kwantowego Tarota zawiera dwie dodatkowe karty: "Wszechświat" i "Feniks". „Wszechświat” to karta „Świat” na wyższej wibracji, pokazuje umysł gotowy do spotkania z nieskończonością. „Feniks” to rozwinięty Głupiec, który powstaje z popiołów po to, by rozpocząć swoją wędrówkę od nowa, będąc bogatszym o doświadczenia zebrane z przejścia całego cyklu Wielkich Arkan.

Tarot Kwantowy 2.0 - Quantum Tarot 2.0Karty znajdują się w solidnym, otwieranym od góry pudełku, które skutecznie chroni je przed zniszczeniem. Jedynym minusem rzucającym się od razu w oczy jest grubość samych kart. Przy tak dopracowanej talii Tarota trochę szkoda, że karty nie zostały wydrukowane na grubszym niż tradycyjnie kartoniku.

Dołączona do talii dość spora książeczka zawiera podstawowe opisy każdej karty i pytanie do przemyślenia. Dla tych, którzy chcą bardziej zagłębić się w znaczenie kart, dodatkowy tekst w dalszej części książeczki wyjaśnia naukowe podłoże kryjące się na każdej karcie. W książeczce znalazły się również opisy dwóch małych rozkładów kart.

Talia Kwantowego Tarota z powodzeniem sprawdza się jako narzędzie do wewnętrznego poznania, jak i odkrycia tajemnic przyszłości. W każdym razie do jej używania absolutnie NIE JEST potrzebne zrozumienie nauk ścisłych! Z pewnością będzie wspaniałym narzędziem dla tarocistów ciekawych i świata duchowego, i niezwykłości kosmosu.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2