Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

5% zniżki na Halloween!

CZARYMARY.PL - MIEJSCE W SIECI, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAGIA...
5% zniżki na Halloween!5% zniżki na Halloween!

W dzisiejszej wiadomości znajdą Państwo specjalny kod rabatowy, z którego można skorzystać przy zakupach w sklepie CzaryMary.pl w ciągu najbliższych dni.

Przed nami 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych, a zaraz po nim - Święto Zmarłych. W te dni wspominamy tych, którzy odeszli. Zwyczajowo odwiedzamy ich groby, a na znak pamięci zapalamy znicze.

W noc z 31 października na 1 listopada Słowianie upamiętniali swoich zmarłych obchodami Dziadów jesiennych. Wędrującym duszom oświetlano drogę do domu rozpalając ogniska, aby mogły spędzić tę noc wśród bliskich. Wykonywano obrzędy ugoszczenia dusz, aby zapewnić sobie ich przychylność i jednocześnie pomóc im w osiągnięciu spokoju w zaświatach.

Ten czas to również celtyckie święto Samhain, związanego z zakończeniem żniw. Według wierzeń Celtów w ten dzień duchom łatwiej kontaktować się z ludźmi, gdyż zaciera się granica między światem żywych a zaświatami. Duchy osób, które zmarły w trakcie minionego roku oraz tych, które się jeszcze nie narodziły, w noc wigilii Samhain zstępują na ziemię i poszukują żywych, by w nich zamieszkać przez okres następnego roku. Celtowie wystawiali poza domem żywność dla duchów gasili wszelkie ogniska i pochodnie, żeby ich domy wyglądały na zimne i niegościnne.

W wielu krajach nocą 31 października obchodzony jest Halloween – zwyczaj odnoszący się do Święta Zmarłych. Najbardziej kojarzącym się z nim symbolem jest, oczywiście, wydrążona dynia. W tym czasie dzieci i dorośli przebierają się za potwory, wampiry, duchy lub czarownice. Najmłodsi odwiedzają sąsiadów, pod groźbą psikusa żądając słodyczy. W Polsce Halloween jest coraz częściej okazją do spotkania się i wspólnej zabawy.

Wampiry, duchy i czarownice, wróżby, czary i magia to tematy nieobce w naszym sklepie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

CzaryMary.pl na tę okazję również przygotowało specjalny kupon:

halloween2010

5% zniżki na zakupy od 29 października do 2 listopada!

Aktywacja bonu jest dostępna przy wyborze sposobu płatności za zamówienie (Krok 2 z 3). Aby otrzymać zniżkę 5% należy treść kuponu  wpisać w odpowiednie pole, a następnie aktywować go przez kliknięcie w przycisk "Aktywuj bon".  Zniżka jest jednorazowa i dotyczy całego asortymentu sklepu CzaryMary.pl

Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz z ekipą CzaryMary.plZobacz więcej. Szeroki wybór książek.

Wiadomość tą otrzymali Państwo należąc do grona klientów naszej księgarni, bądź po zapisaniu się na newsletter. Jeśli jednak nie chcą Państwo dalej otrzymywać od nas maili, wypisać się można klikając na ten link: %PERS_UNSUB%

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2