Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Sekret bogactwa ujawniony

Czy co roku zastanawiasz się jak zdobyć pieniądze na święta? A może ich niewystarczająca ilość jest dla Ciebie codzienną troską? Jeśli tak, to wiedz, że brak pieniędzy na wszystko, czego potrzebujesz, nie musi spędzać Ci snu z powiek!

Niejeden SEKRET został już ujawniony... A czy Ty poznałeś już sekret NIESKOŃCZONEGO BOGACTWA?

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego do innych bogactwo płynie nieskończonym strumieniem, natomiast Ciebie omija szerokim łukiem? W jaki sposób myślą osoby bogate? Jakie mają nastawienie do problemów i podejście do życia? Czy rzeczywiście mają coś, czego Ty nie możesz mieć?

I jeśli w tym momencie masz ochotę wyliczyć wszystko, co jak sądzisz, przeszkadza Ci w doświadczeniu DOBROBYTU, zastanów się nad poniższym...:

Walles Wattles przekonuje, że bogactwo nie zależy od środowiska - gdyby tak było, wszyscy mieszkańcy jednej okolicy stawaliby się zamożni. Bogactwo nie jest kwestią oszczędzania - ludzie skąpi zwykle bywają biedni, natomiast rozrzutni często się bogacą. Nie jest to również kwestią talentu ani wykształcenia - ileż to osób z tytułem magistra jest zarejestrowanych jako bezrobotni? Bywa również tak, że talent przynosi multum korzyści finansowych swemu właścicielowi, lecz... dopiero po jego śmierci - jak to miało miejsce w przypadku Vincentego van Gogh'a... prawdziwych geniuszy dostrzega się zwykle po śmierci.

"Nikt nie jest biedny dlatego, że odebrano mu możliwości albo że inni przejęli całe bogactwo i ogrodzili je murem. Do niektórych dziedzin biznesu faktycznie możesz nie mieć dostępu, ale zawsze są inne możliwości."

Właśnie! Zawsze są inne możliwości!
Jakie? ODPOWIEDŹ uzyskasz w książce "Nauka jak zostać bogatym"

 

Nauka jak zostać bogatym

W ciągu czasu, jaki upłynął od jej pierwszego wydania w 1910 roku, zainspirowała i odmieniła życie tysiącom, jeśli nie milionom ludzi. Jest to najlepsza lektura dla osób, które chcą osiągnąć niezależność finansową, zrealizować swoje marzenia, żyć pełnią życia. Choć książka ta ma już prawie 100 lat, to jej przekaz jest tak samo żywy teraz, jak wtedy.

"Nauka jak zostać bogatym" z Wydawnictwa Illuminatio, to sympatyczne, kieszonkowe wydanie - esencja Nauki o Bogactwie.

Książka jest również dostępna w formie audiobooka - "Nauka bogactwa". Płyta, oprócz tekstu czytanego zawiera ponad 150 minut muzyki relaksującej.

 

Magnes finansowy

Nagranie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić JAK POTĘŻNA MOŻE BYĆ PODŚWIADOMOŚĆ. Systematyczne słuchanie "Magnesu..." sprawia, że po pewnym czasie zmieniasz percepcję - zaczynasz dostrzegać możliwości zarabiania pieniędzy - bez stresu i paraliżującego strachu przed porażką, wrednego szefa nad głową, z poczuciem zbliżającego się sukcesu... Zaczynasz dostrzegać możliwości, które były od zawsze!

Kamień powodzenia w biznesie

Propozycja dla tych, którzy lubią mieć przy sobie jakiś amulet. Jego działanie opiera się na specjalnym skrypcie runicznym mającym pomóc przyciągnąć swemu właścicielowi jak najwięcej możliwości, "zbiegów okoliczności", pomocnych ludzi oraz wszelkich dobrych wpływów w finansowym aspekcie życia. Podobnie, jak jego "brat" - "Kamień przyciągający powodzenie i szczęście".

Kamień przyciągający powodzenie i szczęście

Kamień ten ma za zadanie stopniowo przywrócić do twej Świadomości i Twojego życia naturalny stan szczęścia, powodzenia i spełnienia w życiu. W jaki sposób? Poprzez przyciągnięcie wydarzeń, które pomogą w urzeczywistnieniu Twego Szczęścia - bądź uważny, aby nie przeoczyć pomyślnych okoliczności, które już się do Ciebie zbliżają...

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 

Z życzeniami szczęścia oraz wszelakiej obfitości,
pozdrawiamy,

Magdalena Mojsik, wraz z załogą Czarymary.pl

P.S. Przypominamy również o niebezpiecznych szczepionkach i "medialnej" świńskiej grypie - więcej pisaliśmy o tym w poprzednim newsletterze, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat

 

PROGRAM PARTNERSKI

Autorów i właścicieli witryn internetowych zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Programie Partnerskim. Wystarczy założyć konto partnerskie w naszym sklepie i poprzez stronę zgłosić chęć udziału w PP. Po tej prostej czynności można zacząć zarabiać na polecaniu nas innym. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej informacji o naszym Programie Partnerskim.

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2