Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

1 października Dniem Bez Mięsa (dla zdrowia)

Wegetarianizm – styl życia bliski tym, którym leży na sercu los milionów niewinnych zwierząt codziennie trafiających do żołądka człowieka. To również styl życia dla tych wszystkich, którzy z własnej woli lub z konieczności odstawili mięso ze swego jadłospisu ze względów zdrowotnych.

1 październik jest Dniem Międzynarodowego Wegetarianizmu.

Między innymi z tej okazji piszemy dla Państwa tę wiadomość :)Jeszcze 20-30 lat temu dietetycy przyjęli stanowisko, iż mięso, białe pieczywo oraz biały cukier są bardzo zdrowymi elementami diety i codziennie powinny się znajdować w naszym jadłospisie. Dziś wyżej wymienione produkty są głównymi „cichymi zabójcami” i trudno spotkać dietetyka, który temu zaprzeczy, jeśli nie zacznie wymieniać listy chorób (m.in. miażdżyca, nadciśnienie, zawał serca) spowodowanych spożywaniem wyżej wymienionych produktów.

I choć nadal są i będą istniały najróżniejsze teorie na temat zdrowego odżywiania (a przynajmniej „w miarę zdrowego” - jak na współczesne realia), to faktem jest, że wegetarianizm oraz diety kładące nacisk na spożywanie małej ilości mięsa, zdobywają coraz więcej zwolenników – na całym świecie!Wegetarianizm nie musi być wyrzeczeniem – odstawiając mięso z jadłospisu lub znacznie ograniczając jego spożycie stajemy przed pytaniem „w takim razie co jeść?” - i właśnie wtedy pojawia się przebogaty świat warzyw i owoców... Kuchnia wegetariańska może stać się niesamowitą podróżą kulinarną po niezliczonej ilości smaków i zapachów z plonów Matki Ziemi. Zapraszamy Państwa w tę podróż :)

 

Nakarmić duszę - Sloma Jola, Trymbulak Mirek

Rewelacyjny tutuł, dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć przygodę z wegetarianizmem, a nie mają pojęcia od czego. Przepięknie wydana książka, oprócz przepisów zawiera ona pełne mądrości myśli – na każdy dzień roku.

 

Wegetarianizm - zmierzch świadomości łowcy - Maria Godecka

Ta książka zawiera w skrócie wszystko, co najważniejsze – przepisy kuchni wegetariańskiej, mnóstwo informacji na temat zdrowia oraz rozważania nad ludzkim żywotem. Książka napisana przez Marię Godecką – zwaną Matką Polskiego Wegetarianizm.

 

 

 

Rozgrzej ciało i serce herbatkami Yogi Tea

Gorrrące herbatki według receptur starożytnych joginów są wręcz idealne na zbliżające się chłodne jesienne wieczory. Yogi Tea to ziołowe ajurwedyjskie herbatki, stworzone ze składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Stworzone z sercem i chęcia podarowania innym tego, co zdrowe i wartościowe. Herbatki są dostępne w niezliczonej ilości smaków – w naszej ofercie znajdą Państwo wyśmienite kompozycje smakowe, które sprostają gustom nawet najbardziej wymagających smakoszy...

HERBATKI YOGI TEA W PREZENCIE

Z radością informujemy, iż w naszych zapasach posiadamy darmowe próbki ekologicznych herbatek. Co to oznacza? Oznacza to, że dla wszystkich z Państwa, którzy w najbliższym czasie złożą zamówienie, dołożymy jedną taką próbkę gratis.

UWAGA: Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, a w związku z tym, że nie mamy ich wiele...

 

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

Aktualne Warszaty Ezoteryczne (z promocjami dla naszych przyjaciół)

 

 

 

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2