Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

7 zasad, które zmienią Twoje życie

 

Dzień dobry!

Kiedy przystąpiłam do redakcji HUNY, naprawdę niewiele wiedziałam na ten temat i obawiałam się, że książka będzie zbyt skomplikowana lub wręcz niepojęta dla mnie. Jak się później okazało, moje obawy bardzo szybko się rozwiały i wraz z kolejnymi stronami tej niesamowitej opowieści, wędrowałam niezwykłą magiczną ścieżką wiodącą ku samopoznaniu.

HUNA nie jest w istocie czymś nieznanym. Nie należy do niej podchodzić jak do zupełnie obcego i abstrakcyjnego tworu. Może na początku trudno to odczuć, ale w miarę poznawania wszystkich siedmiu zasad HUNY, zaczyna się naturalnie odnosić je do własnego życia. W końcu doszłam do głębokiego wewnętrznego przekonania, że są one jak najbardziej w zgodzie ze mną. I tak właśnie jest. To poczucie zgodności z własnym ja powinno towarzyszyć każdemu w trakcie czytania HUNY. Ten fakt z kolei nie powinien dziwić, ponieważ HUNA w swych założeniach jest bardzo blisko człowieka i została stworzona po to, aby mu pomóc przezwyciężyć różne trudności, ale przede wszystkim po to, aby zmienić punkt postrzegania świata i siebie.

HUNA uczy, jak przez zmianę sposobu myślenia i nastawienia, zmienić swoje życie i zacząć robić coś dla siebie, tym samym zyskać silne poczucie, że ma się wpływ na jego kształtowanie i rzeczy, które nam się przydarzają. Poznanie i zrozumienie siedmiu zasad HUNY pozwala na przełożenie tej pradawnej wiedzy do współczesnego życia. Każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu, jest świadom otaczającej go rzeczywistości. Chodzi mi o te narzucające się i niekoniecznie pozytywne aspekty codzienności. Jesteśmy przez nie zalewani i nie raz zdarza się, że tonąc w tej głębinie, nie możemy dostrzec blasku, który skrywa się w nas. Spójrzmy więc w siebie i przy pomocy HUNY nauczmy się, jak do swego życia przyciągnąć te rzeczy i tych ludzi, na którym nam zależy oraz pozbyć się tego, co nas ogranicza i odbiera nam moc.

Agnieszka Stankiewicz
agnieszka@illuminatio.pl

Książka będzie rozsyłana już od poniedziałku 28.09.09

ZAMÓW KSIĄŻKĘ HUNA LUB PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT

 

Spotkaj się z autorem HUNY Serge Kahili Kingiem podczas premiery jego książki w Warszawie 25 września

WYKŁAD ORAZ WARSZTAT Serge'a Kahili Kinga: Ćwiczenia Energetyzujące

Warsztat ten to wyjątkowa okazja do spotkania z wielkim autorytetem Huny - Serge Kahili King - przy okazji promocji jego najnowszych książek: "Sztuka uzdrawiania według kahunów" (wyd. Manawa) oraz "Huna" (wyd. Illuminatio) - które Serge King będzie podpisywał po wykładzie.

Promocyjna cena biletów: tylko 30 złotych

Bilety w cenie 30 zł można zakupić w Galerii Czwartego Wymiaru ul.Twarda 7, Warszawa oraz bezpośrednio przed warsztatem.

DATA WARSZTATÓW: Piątek 25 września 2009, godz. 18.00

CENTRUM KONFERENCYJNO-KONGRESOWE
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa
Sala A-401
Dojazd autobusem nr 119 z Dworca Centralnego
(przystanek na przeciwko Hard Rock Cafe - Złote Tarasy)

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O TYM WARSZTACIE

UWAGA: Na warsztacie będzie już można nabyć pierwsze egzemplarze HUNY Serge Kahili Kinga.

 

SERGE KAHILI KING Szamańskie Śnienie

Warsztat dwudniowy, sobota-niedziela, 26-27 wrzesień 2009 Warszawa.

 

  • Szamańskie Śnienie dotyczy odmiennego sposobu doświadczania świata wokół ciebie, oraz twojego świata wewnętrznego.
  • Wszystko jest snem, wszystko śni swój sen, wszystkie sny można zmienić. Kiedy zmieniasz jeden sen, zmieniasz równocześnie wszystkie te, które są z nim związane.
  • Jeśli założysz, że określone doświadczenie jest snem, wówczas możesz pracować z nim, jako ze snem oraz wykorzystać to dla zdobycia wiedzy, uzdrowienia i manifestacji.
  • Jeśli wszystko jest snem, wówczas przeszłość, przyszłość, twoje wspomnienia oraz oczekiwania... wszystkie one są również snami pośród snu o chwili obecnej.
  • Nie istnieją sny dobre, ani sny złe, są jedynie sny, które mogą być pielęgnowane, udoskonalane, oraz takie, które powinny zostać zmienione.
  • Wszystkie sny są zawsze o tobie. Mogą dotyczyć również kogoś innego, jednak zawsze są one o tobie. W tej chwili śnisz sen o sobie samym oraz o innych osobach śniących swoje własne sny, w których jesteś obecny również ty sam.
  • Jest wiele sposobów śnienia, oraz zmiany snów. Są też takie chwile, kiedy najlepiej przestać śnić i po prostu zająć się czymś zupełnie innym.

UWAGA! Dla Przyjaciół CzaryMary.pl specjalny rabat na warsztat weekendowy. Dla pierwszych 10 osób zniżka 100 zł

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O TYM WARSZTACIE

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

Aktualne Warszaty Ezoteryczne (z promocjami dla naszych przyjaciół)

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2