Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Daj się ponieść mocy transeringu

Ukazuje się wiele książek mówiących o wpływie człowieka na jego rzeczywistość - i bardzo nas to cieszy! Dzięki temu, że jest ich wiele, każdy znajdzie coś dla siebie. Tacy autorzy jak Barbara Marciniak, Jerry i Esther Hicks, Joe Vitale, są dobrze znani dla wielu naszych klientów. Dziś przedstawiamy kolejną książkę zasługującą na równie dużą uwagę, co książki wyżej wspomnianych autorów. Panie i Panowie, oto "Transerfing"

Daj się unieść fali szczęścia...

Choć nazwisko autora, Vadim Zeland, być może brzmi jeszcze obco, to "Transerfing" już powoli zaczyna cieszyć się popularnością w naszym sklepie, mimo iż ani słowem jeszcze o nim nie wspomnieliśmy!

"Transerfing" to jedna z wielu pięknych książek, które pomogą osiągnąć Wolność i realny wpływ na rzeczywistość. Rozumiem, zapewne wiele razy to słyszałeś, a ja wiele razy o tym pisałam. Lecz cóż więcej mam napisać, jeśli moim zadaniem jest przedstawić to, co najważniejsze? :) A wiele barrrrdzo ważnych tematów pojawia się w tej książce...

"Transerfing" pamiętaj, nie musisz walczyć z losem, ani starać się ze wszystkich sił, aby rzeczywistość "ugięła się" do twych pragnień. "Transerfing" pokazuje co zrobić, aby dobro i wszystko czego sobie życzysz, po prostu przypłynęło do Ciebie... Życie może być naprawdę proste, a Ty możesz być niczym kapitan statku żeglujący po falach szczęscia - pamiętaj, że to Ty będziesz mieć w rękach ster!

"Ludzie sami stwarzają sobie problemy i przeszkody, a następnie tracą siły na ich pokonywanie. W przeciwieństwie do powszechnie przyjętego punktu widzenia Transerfing pokazuje, że przyczyny problemów leżą w całkiem innej płaszczyźnie. Jak wykluczyć ze swego życia problemy?"

Właśnie, JAK?


Do tej pory na rynku polskim zostały wydane dwie części "Transerfingu"

 
Tom I "Przestrzeń wariantów"   Tom II "Szelest porannych gwiazd"


 

 

Promocja kadzideł

Kuszące zapachem i obietnicą innego, orientalnego świata... oczywiście - kadzidła. Oczywiście, że oryginalne. Oczywiście, że w promocji. Niektóre są objęte aż 30% zniżką!

Mówi się, że dokładne proporcje składników determinujące naturę kadzidła zostały stworzone jeszcze w czasach, w których Budda chodził po ziemi, czyli 2500 lat temu. Przepisy te trafiły to Tybetu i zostały zaadaptowane i rozwijane przez mnichów w klasztorach tybetańskich.

Obecnie w CzaryMary.pl mamy promocję na wybrane rodzaje z bardzo szerokiej oferty kadzideł tybetańskich. Niektóre są aż do 30% tańsze. Wszystkie kadzidła tybetańskie w promocji można znależć tutaj.

Zaproś orientalny zapach do swego domu...

 

 

Biżuteria Tybetańska

Dla wszystkich, którzy pragną jeszcze więcej tybetańskich akcentów polecamy biżuterię. Wybór jest jeszcze szeroki :)

 

Biała mala modlitewna z kości yaka

Sama nazwa mala jest terminem, który w sanskrycie oznacza "wieniec" lub "naszyjnik", natomiast japa można przetłumaczyć jako "mamrocząca modlitwa" lub "jednostajne powtarzanie tonalnych wersetów świętych pism, zaklęć lub imion bóstw"...

Elegancki Tybetański Pierścień Rzeźbiony w Srebrze z kamieniem księżycowym

Wspaniały pierścień posiada oryginalne tybetańskie wzornictwo. Natomiast przyciągającym wzrok i budzącym zainteresowanie kamieniem jest kamień księżycowy. Kamienie księżycowe charakteryzują się przepięknym błękitnym kolorem o perłowym połysku, co upodabnia ich barwę do księżycowej poświaty - stąd nazwa tych eleganckich kamieni...

Tybetańska bransoleta z kości

Piękna bransoleta stanowi doskonały przykład na to, ile można osiągnąć z prostego materiału. Główne zdobienia stanowią motywy zwierzęce. Biżuteria posiada również wyrzeźbione z kości yaka delikatne koraliki...

ZOBACZ NASZĄ CAŁĄ OFERTĘ BIŻUTERII TYBETAŃSKIEJ

 

 Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2