Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Najnowszy JOE VITALE i konkurs z nagrodami!

Dla wielu z nas nastał czas wakacji - błogiego leniuchowania lub aktywnego wypoczynku, mnóstwa czasu spędzonego z bliskimi lub czasu spędzonego w samotności. Dla tych z Państwa, którzy planują wypoczynek w naszym kraju mamy niezwykłą propozycję, a nawet dwie!

Na początek propozycja pierwsza. Jest nią najnowsza książka Leszka Mateli "Polska magiczna. Przewodnik po miejscach mocy". Tytuł już mówi niemalże wszystko. Dodam tylko, że książka jest pięknie wydana, na papierze przyjemnym w dotyku, bogato ilustrowana pięknymi zdjęciami. Idealny tytuł dla wszystkich pragnących odkryć (nie tylko w wakacje) pulsujące wysoką energią zakątki Polski - a jest ich około 400 w ponad 100 miejscowościach naszego kraju...!

Uznaliśmy, że książka jest na tyle ciekawa, że warto przygotować dla Państwa konkurs. Od myśli przeszliśmy do czynów i tak oto dziś serdecznie Państwa zapraszamy do czaromarowego konkursu na "Polskę magiczną"!

Kto wygrywa?


Spośród wszystkich z Państwa, którzy zakupią w naszym sklepie powyższą książkę do 30 września, zostaną rozlosowane 4 zestawy 2 książek Leszka Mateli o miejscach mocy. Każda osoba, która zakupi i opłaci książkę automatycznie jest dołączana do losowania.

LECZ TO NIE WSZYSTKO... !


Mamy równienież nagrodę dla wszystkich, którzy poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie - nagrodą jest bon rabatowy na zakupy w CzaryMary.pl! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONKURSIE

 

 

 

Są książki, które sprzedają się same - bez zbytniej reklamy. Jedną z takich pozycji jest najnowszka książka Joe Vitale "Zero ograniczeń".

"ZERO OGRANICZEŃ" TO TYTUŁ, KTÓRY JUŻ STAŁ SIĘ BESTSELLEREM!

ZERO OGRANICZEŃ
to absolutna wolność w myśleniu

ZERO OGRANICZEŃ
to stareńka mądrość Hawajczyków odpowiednio przedstawiona dla człowieka zachodniego

ZERO OGRANICZEŃ
to wiedza, która wyzwala

ZERO OGRANICZEŃ
to przepis na szczęśliwe życie, w którym rzeczy po prostu DZIEJĄSIĘ SAME, jak za dotnięciem czarodziejskiej różdżki (tylko najpierw oczywiście trzeba zapoznać się z "instrukcją obsługi życia" ;))

"Zero ograniczeń" - DLA WSZYSTKICH, którzy są przepracowani, zestresowani, przytłoczeni aktualnymi życiowymi ograniczeniami.


"Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat."


"Zero ograniczeń" to dzieło, będące fascynacją autora hawajską wiedzą ho'oponopono. Dzieło będące wynikiem spotkań, rozmów i nowej przyjaźni z Ihaleakala Hew Len - Hawajskiego nauczyciela Ho'oponopono, który z pasją przekazuje tę wiedzę dla ludzi zachodu. Do tej pory w jego warsztatach wzięło udział tysiące ludzi z całego świata, Ihaleakala Hew Len współpracował z UNESCO, United Nations, World Peace Conference, Healers for Peace in Europe, Hawaii State Teachers Association.


Mimo iż Zero ograniczeń trafiło do sprzedaży zaledwie parę tygodni temu, już nakład jest na wyczerpaniu!!! Oczywiście wydawnictwo planuje dodruk, lecz to dopiero za jakiś czas. W naszym magazynie pozostało dosłownie dwadzieścia parę egzemplarzy! O wysyłce decyduje oczywiście kolejność zamówień. Jeśli nie zdążysz, nie przejmuj się - książka jest na tyle wartościowa, że jeszcze będzie okazaja do jej kupienia, lecz... Czy warto czekać? ZAMÓW JUŻ DZIŚ "ZERO OGRANICZEŃ"


JOE VITALE brzmi obco? Czy słyszysz o nim po raz pierwszy? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z INNYMI KSIĄŻKAMI TEGO AUTORA

JOE VITALE - niegdyś bezdomny, dziś jeden z najpopularniejszych autorów z dziedziny rozwoju osobistego i marketingu internetowego, prezes Hypnotic Marketing, prywatnie miłośnik zwierząt, szybkich samochodów i odkrywania nowych technik docierania do ludzkiego potencjału.

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Mojsik i zespół CzaryMary.pl


P.S. Przypominam również o dwóch bardzo atrakcyjnych promocjach ostatnie sztuki KADZIDEŁ Z SZAŁWII można kupić już za 9,90 zł (aż 34% zniżki), natomiast CZAROMAROWE KOSZULKI za jedyne 19,99 zł .

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2