Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

umieram i z dnia na dzień rodzę się na nowo...

Dla tych wszystkich, którzy szukają Świadomości w najczystszej postaci....
Dla tych wszystkich, którym jest trudno, cierpią i nie widzą nadziei...
Dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą w jaki sposób poradzić sobie z duchowymi darami...


Nic tak nie podnosi na duchu, nic tak nie inspiruje, jak przykład życia innej osoby. Zwłaszcza, jeśli ktoś pokonał trudności wielkości Himalajów i okazał się zwycięzcą - nie tym, który widnieje na okładkach kolorowych czasopism, lecz tym, który jest bohaterem swojego życia oraz Światłem dla Innych.

Taką osobą jest między innymi
Manuel Schoch, który niedawno dość nieoczekiwanie odszedł z tego świata (podczas medytacji, w trakcie warsztatów). Odszedł, lecz dzięki jego książkom możemy wkroczyć w świat głębi jego myśli oraz jego życia. A było ono niezwykle bogate w odkrycia duchowe...


"Jestem człowiekiem. Niczym więcej i niczym mniej. Tak samo jak Państwo. Tak jak Państwo każdego dnia umieram i z dnia na dzień rodzę się na nowo. Jako człowiek. Nie znam nic piękniejszego."


Urodził się w 1946 roku w Szwajcarii. Niemal natychmiast po urodzeniu został oddany do domu dziecka prowadzonego przez siostry zakonne. Pozostał tam przez 6 lat. Było to 6 lat psychicznego i fizycznego znęcania się nad młodą istotą. Już jako małe dziecko posiadał dar postrzegania świata niefizycznego - twierdził, że to uratowało go od koszmaru, w którym żył.  A później... gdy został adoptowany przez niemiecką rodzinę lekarzy, jego życie zupełnie się odmieniło. Jego Droga Życia prowadziła przez różne zawody, jednak tym, co go zawsze interesowało była Świadomość. Manuel Schoch - terapeuta, współczesny mistyk, lecz przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.


Oto książki Manuela, które zostały wydane w języku polskim:

Dwa Światy Dwa światy
Książka będąca zapisem rozmów Manuela z Martinem Frischknechtem. Rozmów o życiu Manuela. Prawdziwie, szczerze, o sobie. O cierpieniu, odkrywaniu siebie, świadomości i miłości. O prawdziwym człowieczeństwie. Przeczytaj więcej o tej książce...
Uzdrawiające własności Uzdrawiające własności
Wszystko o Terapii Czasu - oryginalnej metodzie, której twórcą jest oczywiście Manuel. Bazując na ponad trzydziestoletniej obserwacji systemu energetycznego człowieka, Manuel Schoch oferuje bezpośrednią, praktyczną drogę do realizacji naszego potencjału.
Przeczytaj więcej o tej książce...
Ukąszony Ukąszony przez Czarnego Węża - Antyczna Mądrość Asztawakry
Książka ta jest unikalna w tym, że ukazuje sutry Asztawakry we współczesnym kontekście....Refleksje Manuela wiodą w ten newralgiczny punkt, który może wysłać nas w inne wymiary lub wyższą duchową integrację, ponad ego.
Przeczytaj więcej o tej książce...

To już wszystko, co przygotowaliśmy dla Państwa na dziś. Życząc spokojnego i udanego wypoczynku podczas nadchodzących wolnych dni.

Pozdrawiamy ciepło,
Magdalena Mojsik z zespołem CzaryMary.pl


PS. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z książkami Manuela Schocha - wszystkie tytuły posiadamy w magazynie, tak więc wysyłka jest natychmiastowa.
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2