Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Cud odkrywania skarbów świata

Witaj, już za chwilę Andrzejki, wieczór wróżb i magii. Jeśli szukasz pomysłu na andrzejkową wróżbę, zajrzyj na stronę www.andrzejki.ezoteria.pl gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne, do przepowiedzenia przyszłości tego wieczoru.

Cud odkrywania skarbów świata

Czy znasz kogoś, kto nie lubi podróży? W jakiejkolwiek postaci by one nie były.. Podróży przed siebie - zaplanowanej jedynie palcem na mapie, wyjazdów urlopowych lub wycieczek zorganizowanych...

Czy zgodzisz się z nami, że podróże, poza całą gamą najróżniejszych emocji i pięknych przeżyć, dają nam poczucie wolności, wewnętrznie wzbogacają, umożliwiają spojrzenie na życie i innych ludzi z najróżniejszych perspektyw? W dodatku niosą możliwość dotknięcia, zobaczenia, usłyszenia i odczucia skarbów świata - zarówno tych stworzonych przez Matkę Naturę, jak i tych będących dziełem człowieka.

Prawdopodobnie i Ty to znasz - wraz z każdą podróżą i tą dużą i tą małą, odkrywasz rzeczy Piękne i Tajemnicze. I zakątki, po których stopa człowieka rzadko kiedy stąpa i miejsca chętnie odwiedzane przez turystów. Stareńkie budowle, dzikość przyrody, serdeczność napotkanych ludzi, wielobarwność kultur i narodowości...

Być może już teraz planujesz kolejną podróż, a może zastanawiasz się, czy w najbliższym czasie w ogóle uda Ci się dokądś wyjechać? A może chciałbyś już teraz udać się w niecodzienną podróż? Bez zobowiązań, zbędnych wydatków i ograniczeń czasowych. Podróż przez strony niezwykłej książki ukazującej Piękno i Niezwykłość jednego z największych krajów świata... Naszą propozycją jest album "100 cudów Chin".

Ten przepięknie wydany album, ukazuje różne oblicza Chin. Kolejno odsłaniane kartki zapraszają nas do świata współczesnych, nieustannie tętniących życiem metropolii jak i słynnych zabytków kultury. Wiele miejsca poświęcono obszarom mało znanym, niepopularnym, lecz zachwycających pięknem lub długą tradyją. W "100 cudach Chin" znalazły swoje miejsce również chińskie wioseczki, zaledwie tknięte przez cywilizację, w których ludzie jeszcze żyją zgodnie z naturą. A jeśli o Naturze mowa - nie sposób wspomnieć, że niemalże na każdej stronie książki zostało utrwalone jej cudne Piękno...

Bogato ilustrowana wysokiej jakości zdjęciami oraz twarda oprawa sprawiają, że ta elegancko wydana książka doskonale nadaje się na prezent zarówno dla wielbicieli kultury Chin jak i wszystkich miłośników dalekich podróży oraz prawdziwego Piękna. Zobacz przykładowe zdjęcia z tego albumu ukazujące piękno Chin.


Skoro już jesteśmy w Chinach, to koniecznie musimy wspomnieć o TYBECIE, który cały czas walczy z chińską okupacją. Nie każdemu jest dane odwiedzenie tego pięknego kraju ukrytego pośród najwyższych gór świata, dlatego zachęcamy do poznania kultury, religii, i piękna Tybetu poprzez album:

Tybet. Legenda i rzeczywistość - Marek Kalmus

Najobszerniejsza i najbardziej gruntowna monografia polskiego autora na temat Tybetu i buddyzmu tybetańskiego. Autor opisuje najbardziej istotne kwestie buddyzmu, ezoteryczną sztukę wadżrajany, rytuały, inicjacje, medytacje znaczenie mandali. Wprowadza w tajemną medycynę tybetańską, systemy wróżebne, opisuje znaczenie amuletów zbi i tradycje Tybetańczyków. Kilkaset zdjęć ilustrujących tekst ukazuje niezwykłe krajobrazy Dachu Świata, stare klasztory, życie tak mnichów jak i zwykłych ludzi. Ta fotograficzna relacja z wieloletnich wędrówek autora daje wyobrażenie o specyfice i bogactwie kultury Kraju Śniegów.

Polecamy również poznanie naszej oferty z BIŻUTERIĄ TYBETAŃSKĄ - jesteśmy po nowej, ostatniej w tym roku, dostawie biżuterii z Tybetu - tak więc jeśli myślisz o obdarowaniu kogoś magiczną biżuterią z Tybetu - to teraz jest dobry czas.

Uwaga: Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zakupów prezentów w naszej magicznej galerii na tej stronie.

Serdecznie pozdrawiamy

Magda Mojsik i Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Zachęcamy do składania zamówień z prezentami dla bliskich wcześniej, najlepiej już teraz. Zostawienie tego na ostatnią chwilę, gdy firmy kurierskie i przewozowe są bardzo obciążone, może sprawić, że przesyłka nie dojdzie na czas. Mając to na uwadze bardzo prosimy o wcześniejsze składanie zamówień z prezentami.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2