Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop, Prawo Przyciągania i jesienne magiczne różności

Witamy serdecznie

Za chwilę nowy miesiąc, tak więc już zapraszamy do lektury Horoskopu na Październik. Oczywiście wraz z początkiem tygodnia zaktualizowaliśmy również horoskop tygodniowy do którego lektury zapaszamy.

Cyberia. Życie w okopach hiperprzestrzeni - Douglas Rushkoff CYBERIA - to tajemnicze słowo, które nasuwa wiele skojarzeń. To również tytuł fascynującej książki o czasach w których przyszło nam żyć - cyberprzestrzeni otaczającej nas coraz bardziej ze wszystkich stron. Co łączy ze sobą informatyków z Doliny Krzemowej, magów chaosu, konsumentów psychodelików, pisarzy cyberpunkowych, współczesnych psychologów i fizyków oraz twórców i odbiorców muzyki transowej? O tym dowiecie się z książki Douglasa Rushkoffa, pierwszej, błyskotliwej próby opisu cyberkultury, ukazującej jej niezwykły potencjał. Zapraszamy również do lektury recenzji tej pozycji przygotowanej specjalnie dla nas przez Adama, naszego przyjaciela, który został wręcz zafascynowany tą pozycją. Jego konkluzja daje do myślenia...


 Prawo Przyciągania - Esther i Jerry HicksPRAWO PRZYCIĄGANIA - Esther i Jerry Hicks- to druga książka z serii Nauk Abrahama, kolektywu istot duchowych komunikujących się poprzez Esther. Jest to pierwsza część tych nauk, mówiąca o podstawowym prawie, któremu podlega każdy z nas. Prawu Przyciągania. Czy chcemy czy nie, czy w nie wierzymy czy nie, tak jak z grawitacją, Prawo Przyciągania ma wpływ na to, czego doświadczamy w życiu. Dlatego tak ważne jest, abyśmy stali się mistrzami w jego rozumieniu oraz stosowaniu w praktyce, aby przyciągać do naszego życia tylko to, co chcemy. Abraham naucza, że jest to fundamentalne prawo, bez zrozumienia którego nie ma co zabierać się w dalszą Drogę, w kierunku Celowej Kreacji i Prawa Przyzwolenia...Jeśli chcesz zrozumieć, dlaczego przytrafiają się Tobie takie a nie inne rzeczy, spotykasz takich a nie innych ludzi, masz taki a nie inny status materialny, etc, musisz poznać zasady Prawa Przyciągania. To pierwszy krok na drodze ku Realizacji Marzeń.


ARS LIBRA
to portal wiedzy duchowej dla ludzi pragnących się rozwijać.
Znajdziesz tu informacje o: warsztatach, seminariach, spotkaniach, wyjazdach
do Miejsc Mocy i Świętych ludzi.


POLECAMY:
VEDIC ART - rozwój kreatywności poprzez spontaniczne malowanie dla każdego.
UZDRAWIANIE DUCHOWE - metodą szamanów z Syberii i tybetańskich mnichów.
AŁTAJSKA TANTRA - droga realizacji marzeń, zdrowia, młodości i biznesu.
MAGIA KLEOPATRY - tajemnice i rozwój kobiecego wdzięku i uroku.
CHANNELING - warsztaty pracy ze świadomością emocjonalną.
SZAMANIZM - prastara mądrość natury, rytuały i praca z karmą.
ASTROKARATE - starożytne metody obrony psychicznej.
TRENING ŚWIADOMOŚCI - zasady nowoczesnej medytacji i praca z umysłem.

Zapraszamy na nasze zajęcia.
ARS LIBRA - www.arslibra.vel.pl , arslibra@o2.pl

PRO-MO-CJE :-)

Biżuteria Tybetańska - cała dostępna oferta 10% taniej!
Tylko do 5 października włącznie!

Nie wiem czy wiecie Państwo, ale mamy w naszej magicznej galerii mega wyprz.e.daż - ponad 200 produktów w śmiesznie niskich cenach. Zazwyczaj są to pojedyńcze sztuki, tak więc kto pierwszy, ten lepszy.

Magiczne wisiory z pracowni SOTIS

Podwójna spirala DNA mini - osobista srebro

15% TANIEJ!

Podwójna spirala-
Jest doskonałym energetyzatorem - powoduje wzrost biowitalności człowieka około 300-400%. Emituje ze swoich biegunów biel radiestezyjną oraz fiolet.

Wersja dla dorosłych (wisiorek)

Wersja dla dzieci lub jako kolczyk

 
Ręce Boga - talizman prasłowiański
Ręce Boga
talizman prasłowiański

Ochrania i wspiera w każdym działaniu
15% TANIEJ!
Talizman Związku - na miłość
Talizman związku

Na przyciągnięcie idealnego partnera
15% TANIEJ!
Wisior Sigil nauki i koncentracji
Sigil nauki i koncetracji

Dla uczniów, studentów, etc
15% TANIEJ

 

Woda utleniona. Na straży zdrowia - Iwan Nieumywakin WODA UTLENIONA - Na straży zdrowia - Iwan Nieumywakin - to fascynująca i prosta metoda poprawy zdrowia dzięki zastosowaniu nadtlenku wodoru - czyli wody utlenionej. Książka nie tylko omawia doustne stosowanie wody utlenionej, lecz podaje naturalne sposoby oczyszczania organizmu, pozbywania się Candidy i innych pasożytów. Polecamy dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowe życie!

Zapraszamy również do lektury naszego CzaroMarowego Bloga oraz do Salonu Wróżb, po szybką i konkretną radę wróżki, numerologa, czy osobisty talizman runiczny.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Państwu za lekturę tego listu i życzyć udanego weekendu

Monika Burzyńska i Łukasz Kierus

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2