Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

"Jednominutowy milioner" - Mark Victor Hansen

Mając do wyboru całe mnóstwo książek o bogactwie i świadomości obfitości, moja intuicja prawie, że „wepchnęła" mi do ręki właśnie tę książkę - słusznie zresztą, jak się okazało.

 

"Jednominutowy milioner" to książka napisana przez 2 milionerów, którzy postawili sobie za cel pomóc milionowi osób zostać milionerami. W ten sposób postanowili podzielić się swoim bogactwem ze światem zamieszczając w książce "Jednominutowy milioner" swoje najlepsze pomysły i sposoby, które okazały się skuteczne na drodze do własnych milionów :)

 

Oczywiście samo przeczytanie tej książki nie uczyni z Ciebie milionera, tak jak super-przepis na diety nie sprawi, że schudniesz, jeśli nie będziesz stosować się do zasad w niej określonych.

 

Swoją książkę nazywają „mapą milionera", mapą, dzięki której dojdziesz dokładnie tam, gdzie zamierzasz, czyli do pełnej zamożności, w której masz zawsze więcej pieniędzy i dóbr materialnych niż Ci trzeba, a dzięki temu i ty również podzielisz się swym nadmiarem i obfitością z innymi.

 

I może kiedyś ty również "domkniesz kółko" tworząc kolejnego milionera.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!