Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Gwiazda Przeobrażenia - niezwykłe duchowe warsztaty

Gwiazda Przeobrażenia - niezwykłe duchowe warsztaty


Gwiazda Przeobrażenia - warsztaty
Prowadzący -
Marina Mockałło i Bogusław Artur

Wiedza, przekazywana ludziom przez Istoty Wyższe, wspierające Ewolucje Boską ludzi, aniołów, elementali, była przekazywana ludziom przez Boskich Wysłanników zawsze, i dotyczyła tej, aktualnej chwili istnienia Ziemi, w którym była przekazywana. Ta wiedza w dalszym ciągu jest prawdziwa i dziś, aczkolwiek traci już swoją aktualność i nie spełnia zadań ewolucyjnych.. Na skutek upływu czasu i świadomego zafałszowania przez siły ciemności, ta wiedza ma wiele pułapek, które zatrzymują ludzi w prawdziwej, Boskiej Ewolucji. Taką zafałszowaną wiedzę rozpowszechniają świadomie i nieświadomie „fałszywi nauczyciele” i wielu „szarych nauczycieli”.

Chcąc rozwijać się zgodnie z programem Boskiej Ewolucji ( poszerzenie świadomości, zdobywanie wiedzy źródłowej o stworzeniu świata,  o obowiązujących każdą istotę praw kosmicznych, o realizacji planu każdej indywidualnej duszy), należy odnaleźć „Ścieżkę Duchową” prowadzoną przez sprawdzonych przez  Nauczycieli, przekazujących wiedzę Wyższych Sił Hierarchii Światła, odnoszącą się do czasów, w których żyjemy; wtedy osiągniemy prawdziwy postęp na drodze do „Boskiej Doskonałości”, którą musimy w procesie inkarnacji osiągnąć.

Wiedza ta jest obecnie przekazywana tym nielicznym istotom na Ziemi, których określamy  „Wysłannikami Boskimi” a poprzez nich- pozostałym ludziom.

Do jednych z nich zaliczamy Wysłanników Sił Hierarchii Światła Nadieżdę Domaszewą i Włodzimierza Samojlenko, Gwiezdną Parę z Krymu na Ukrainie, mających status Boddhisatw i  5-te  Słoneczne Wtajemniczenie, realizujących program  rozpowszechniania tej wiedzy wśród narodów słowiańskich oraz stworzenie portalu  do przejścia ludzi w 4-ty wymiar.

Przeczytaj artykuł „Wyprawa do świętych miejsc na Krymie”            http://www.merkaba-universum.prv.pl/

Ścieżka Duchowa prowadzona przez Nadieżdę i Włodzimierz pod nazwą „Gwiazda Przeobrażenia” obejmuje komplet nauk przekazywanych przez Hierarchów Światła dla obecnego czasu których praktykowanie doprowadzi nas do przejścia w sposób harmonijny na kolejne stopnie Ewolucji, Oświecenia, Boskiej Doskonałości. Zawierają one niesamowitą naukę o stworzeniu Wszechświata, o pracy nad karmą, o zadaniu człowieka w czasach Przejścia, o pracy z energią.

W miesiącu Lipcu 2008r. od 9 do 14 seminarium w Aszramie Wysłanników Sił Hierarchii Światła Nadieżdy Domaszewy i Włodzimierza Samojlenko na Krymie. 

Pełne pogrążenie w duchowości z mającymi status Boddhisatw i  5-te  Słoneczne Wtajemniczenie Wysłanników Hierarchii Boskiej Ewolucji Nadieżdy i Włodzimierza, Gwiezdnej Pary.

Zapisy i szczegółowe informacje TAO*UNIVERSUM Warszawa, telefonicznie:                   

Tel: 0 22 621 54 01, w godz. 10.30-17.30 

WARSZTATY – WARSZAWA

Marina Mockałło i Bogusław Artur są uczniami Nadieżdy i Włodzimierza na ścieżce „Gwiazda Przeobrażenia” posiadającymi również inicjację „Gwiezdnej Pary”, pomagają w Polsce jak opanować te nauki na prowadzonych przez siebie warsztatach na które serdecznie zapraszają.

W każdą trzecią niedzielę miesiąca prowadzimy warsztat, usuwający bloki i sprzeniewierzenia w naszych czakrach, a poprzez to budowę świetlnych pierścieni w naszym ciele Kauzalnym, które umożliwiają przejście do „czwartego wymiaru” /nowy poziom ewolucji/ Warsztat ten jest prowadzony  na podstawie nauk Wniebowstąpionych Mistrzów przekazywanych ich wysłannikom Włodzimierzowi i Nadieżdzie. Przerabiane tematy; System energetyczny człowieka i jego rozwój, uzmysłowienie sobie Boskiego celu życia człowieka na ziemi - po co zostaliśmy stworzeni i jaki cel miał w tym BÓG ? Wybrane Boskie Kosmiczne Prawa. Prawo  JAM JEST, Prawo Ewolucji. Prawo Wolnej Woli. Prawo przepływu Energii. Prawo Karmy. BHP energetyczne, systemy zabezpieczeń i ochrony. W czasie warsztatu uczestnicy otrzymują inicjację właściwego promienia energetycznego czakry z jej otwarciem jak również modlitwy i szereg praktyk do uzdrowienia naszych negatywnych sytuacji / problemów życiowych, długów karmicznych / związanych z sprzeniewierzoną energią danej czakry-negatywną karmą. Takich jak:

-Medytacja związana z aktywowaną czakrą.

-Alchemiczna Duchowa Praktyka Oczyszczania, Odbudowy, Wzmocnienia i rozwoju aktywowanego Czakramu Przy Pracy Ze Światem Zapachów.

-Alchemiczna Duchowa Praktyka Oczyszczania, Odbudowy, Wzmocnienia i rozwoju aktywowanego Czakramu Przy Pracy Ze Światem Minerałów.

-Alchemiczna Duchowa Praktyka Rezonansowego Nastrojenia Aktywności aktywowanego Czakramu i Aktywności Gwiezdnego odpowiednika aktywowanej czakry ( Aktywowany Czakram Przejawionego Wszechświata). 

Terminy i temat warsztatów:

16 Grudzień 2007r. --- Muladhara

20 Styczeń 2008r. --- Swadhistana

17 Luty 2008r. --- Czakram Centralny

16 Marzec 2008r. --- Hara

20 Kwiecień 2008r. --- Manipura

18 Maj 2008r. --- Akitra

15 Czerwiec 2008r. --- Grasica

Lipiec --- Seminarium na Krymie prowadzone przez Nadieżdę i  Włodzimierza

Sierpień --- przerwa wakacyjna

21 Wrzesień 2008r. --- Wiszudha

19 Październik 2008r. --- Koa-in

16 Listopad 2008r. --- Adżna

21 Grudzień 2008r. --- Sahasrara

Od Stycznia 2009r. ponowny cykl --- Muladhara

Warsztat rozpoczyna się o godz. 11.00 Zakończenie około 18.00 Nauki Wniebowstąpionych Mistrzów można rozpoczynać w dowolnym momencie gdyż są prowadzone na zasadzie kręgu, obojętne gdzie wejdziemy zawsze będzie to początek.

 

Szczegółowe informacje i zapisy TAO*UNIVERSUM:

Tel. 0 22 621 54 01, w godz. 10.30 - 17.30

Marina Mockałło i Bogusław Artur

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2