Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Autor Anna Ciesielska

Anna Ciesielska jest polską autorką bestsellerowych książek z dziedziny żywienia. Inspiracją dla Pani Anny stała się medycyna chińska, to dzięki niej zrozumiała życie i kierujące nim siły.

Anna Ciesielska po dziesięciu latach badań i własnych doświadczeń opublikowała pierwszą z trzech książek zatytułowaną "Filozofia życia", w której znajdziemy opis Zasady Pięciu Elementów. Ta zasada jest podstawą całej medycyny chińskiej. Publikacja została wzbogacona o liczne przepisy kulinarne na potrawy z dużą ilością przypraw. "Filozofia zdrowia" i "Filozofia smaku" to kolejne książki Anny Ciesielskiej.

Jeśli chcemy żyć i jeść zdrowo warto zaopatrzyć się we wszystkie trzy publikacje autorki, która wyznaje zasadę "żyj do końca życia i bądź młody do starości". Annie Ciesielskiej zaufało wielu czytelników, co potwierdza fakt, że w ciągu ośmiu lat sprzedało się już ponad 100 tysięcy egzemplarzy jej książek.

Anna Ciesielka dzieli się zdobytą wiedzą. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Jej wieloletnim współpracownikiem jest doktor nauk medycznych Andrzej Frydrychowski z Gdańska, specjalista od akupunktury, który bada zależności między chorobami, a jakością pożywienia.
Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!