Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
OOBE Drugie życie poza ciałem OOBE Drugie życie poza ciałem
OOBE Drugie życie poza ciałem
Galeria okno

OOBE Drugie życie poza ciałem

Autor: Robert Noble
Ocena: 4.8 (10 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 166
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena:

27.92

Taniej o: 6.98 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

OOBE Drugie życie poza ciałem
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
  • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Oto publikacja, dzięki której poznasz wszystkie tajniki OOBE, czyli metody opuszczania swojego ciała.

Robert Noble przekazuje Ci swoją cenną wiedzę pochodzącą z różnych źródeł oraz wnioski z osobistych, wieloletnich doświadczeń w temacie wychodzenia z ciała. W publikacji zawarł teoretyczne zagadnienia i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym nauczysz się przeprowadzać osobiste podróże astralne.

Książka jest odpowiednia zarówno dla osób chcących rozpocząć przygodę z OOBE, dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania, jak i dla tych, którzy mają pewne doświadczenia w tej dziedzinie.

,,Dzięki systematycznemu treningowi i dyscyplinie będziesz mógł przeżywać swoje życie bardziej świadomie zarówno w ciele, jak i poza nim".

 

Przeczytaj darmowy fragment książki "OOBE Drugie życie poza ciałem"

Recenzje książki OOBE Drugie życie poza ciałem - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 10
Magdalena S. ( ... ) 2015-02-23 17:53:19, ocena: 4

OOBE, czyli Out of Body Experience, a więc doświadczenia poza ciałem czy też po prostu projekcje astralne, nie jest dla mnie czymś nowym. Jest to zjawisko znane mi dosyć dobrze, nie raz próbowałam, nie raz miałam dziwne przygody, a wiem, że gdybym poświęciła się temu bardziej, mogłabym w końcu osiągnąć zadowalające mnie efekty. Jednak wiedzy nigdy za wiele – z tego też powodu z chęcią sięgnęłam po książkę autorstwa Roberta Noble’a, który jest jednym z najbardziej znanych podróżników astralnych i ma za sobą już nie lada doświadczenie.

Książka ta to teoretyczny i praktyczny przewodnik po świecie OOBE. Zawiera w sobie całe mnóstwo informacji, a autor nie owija w bawełnę. Daje nam jasny obraz tego, co powinien – trochę teorii, trochę praktyki, a wszystko to napisane przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem. Widoczne jest to, że autor siedzi w owej tematyce już od długiego czasu, posiada konkretną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą projekcji astralnych i z łatwością dzieli się swoimi przeżyciami z czytelnikami. Jedyne, co mnie trochę odrzucało od tej pozycji to fakt, że chwilami autor powołuje się na definicje żywcem wzięte z wikipedii, a osobiście mam do tego po prostu uraz (co też studia robią z człowiekiem…).

Jednak muszę przyznać, że książka ta mnie nieco zaskoczyła. Zazwyczaj przewodniki dotyczące OOBE skupiają się głównie na metodach, za pomocą których można je osiągnąć. W tym przypadku jest inaczej, bowiem sama metodyka to tylko maleńki element całości. Autor skupia się na całej otoczce, która jest równie ważna, a niejednokrotnie pomijana. Pan Noble przedstawia nam psychiczne i fizyczne ograniczenia przeżycia projekcji, wspomagacze i dźwięki ułatwiające wyjście z ciała, a nawet wpływ diety i kondycji fizycznej na powodzenie w tej kwestii.

Ważnym elementem, który powstrzymuje wiele osób przed przeżyciem OOBE jest lęk, dlatego też autor nie zapomniał przedstawić kilku metod radzenia sobie z nim. Otrzymujemy też porady dotyczące odpowiedniego dostrojenia, prowadzenia dziennika i wywoływania wibracji niezbędnych do opuszczenia ciała. Same metody również tutaj znajdziemy, ale właściwie tylko trzy z nich – jednak osobiście uważam, że te najbardziej powszechne i dające najlepsze efekty. Jest jeszcze jeden ważny element tej pozycji – codzienne praktykowanie rzeczy, które mogą pomóc w późniejszym opuszczaniu ciała. Może to dziwne, ale naprawdę zachowywanie świadomości i trzymanie się pewnych reguł w ciągu dnia jest również istotne, bo OOBE wymaga ogromnego zaangażowania i treningu.

Na sam koniec pan Noble odpowiada na jedno konkretne pytanie – po co w ogóle wychodzić z ciała? Zapewne każdy ma ku temu swoje własne powody i to one powinny być najważniejsze i działać jako motywacja, ale być może słowa autora przekonają innych, aby spróbować tego niesamowitego doświadczenia. Dodatkowym elementem tej pozycji jest krótki wywiad z autorem przeprowadzony przez studentkę dziennikarstwa. Dzięki niemu dowiadujemy się co nieco o panu Robercie, jego początkach z OOBE oraz kilku dodatkowych informacji z tej dziedziny.

Książka Roberta Noble’a jest rzetelną i niepowtarzalną pozycją dotyczącą projekcji astralnych. Nie ukrywam, że dowiedziałam się kilku nowych rzeczy i poczułam się na nowo zmotywowana do działania. W książce tej pojawia się wiele informacji, dodatkowych schematów i ilustracji i jestem przekonana, że powinien po nią sięgnąć każdy, kto interesuje się tą tematyką. Zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana znajdzie tutaj coś dla siebie. Jestem zadowolona z lektury i zapewne jeszcze nie raz do niej powrócę – w poszukiwaniu wskazówek, w przypomnieniu sobie pewnych technik czy też rzucenia okiem na wiele motywujących cytatów przytaczanych przez autora. Polecam..
Sebastian K. ( ... ) 2015-02-01 11:56:52, ocena: 5

Witam dla zainteresowanych książka przydatna ,opisuje wiele problemów początkujących podróżników pozdrawiam i polecam Sebastian..
Kinga K. ( ... ) 2014-12-20 17:26:07, ocena: 5

Książka OOBE Drugie życie poza ciałem jest pozycją którą powinni przeczytać, wszyscy ci co interesują się danym zagadnieniem. Od 7 lat interesuje się ezoteryką, najbardziej interesuje mnie dziedzina przeżyć sennych i przeżycia poza ciałem. Wszystko to było w kręgu moich zainteresowań, nie miałam jednak odwagi aby doświadczyć tego na sobie, gdyż paraliżował mnie strach przed doświadczaniem nieznanego. Po przeczytaniu książki Roberta zaczęłam rozumieć, że strach jest czymś naturalnym, głęboko zakorzenionym w każdym z nas. We wszystkich książkach jakie czytałam do tej pory mówiono, że trzeba pozbyć się strachu, ale żadna nie opisywała w jaki sposób to zrobić. Wskazówki Roberta jak pozbyć się strachu są tak dobitne, że postanowiłam raz na zawsze przełamać swoje lęki. Robert pisze bardzo konkretnie, bez ściemniania co da się odczuć w każdym rozdziale książki. Podoba mi się, że autor niczego nie narzuca do niczego nie przymusza. Pokazuje swój własny obrany kierunek na podstawie własnych doświadczeń i zachęca czytelnika, aby on sam kierował się wiedzą, którą posiądzie bezpośrednio. Nie koloryzuje i nie zapewnia, że OOBE doświadczysz w jedną noc. Zachęca do systematycznego treningu i do zmiany swojego myślenia. To co mnie urzekło, to podejście do samego opuszczania ciała. Według Roberta, to nie jest podróż, którą odbywa się dla zabawy, ale nasze drugie niefizyczne życie, tak samo ważne, jak to w rzeczywistości fizycznej. Książka jest poradnikiem, którego główną cechą dominującą jest prostota przekazu. Techniki zawarte w książce są zadziwiająco proste do wykonania, a jedyne wymaganie jakie stawia autor książki wobec czytelnika, to odpowiedź na pytanie: "czy naprawdę chcemy doświadczać siebie poza ciałem?". Gdy odpowiemy twierdząco, mając wiedzę zawartą w książce i wprowadzając ją w życie z pewnością doświadczymy tego wspaniałego stanu wolności....
Katarzyna K. ( ... ) 2014-12-11 09:13:53, ocena: 5

Czekałam na wydanie tejże książki dość długi czas. Ze źródeł internetowych wiedziałam, że ma się ukazać przy końcu tego roku. Kupiłam książkę z autografem autora. Wpis... Dziękuję serdecznie Robercie.

Książka napisana w bardzo prostym języku, na pewno trafi do każdego czytelnika.

Cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Autor zawarł w niej swoje osobiste doświadczenia. Napisał świetny poradnik!

Aby mógł on powstać, autor poświęcił 20 lat swojego życia, badając obszary nam nieznane. Badając niemalże wszystko, co mogło by ułatwić opuszczanie ciała, sprawdzając praktycznie każdą dostępną technikę oraz wszelkiego rodzaju suplementy aby móc teraz podzielić się tym z nami i abyśmy mogli tak jak On, cieszyć się sobą poza ciałem i być kimś więcej niż tylko ciałem fizycznym, a co za tym idzie abyśmy mogli osiągnąć większą świadomość samego siebie.

Autor opisuje najprostsze techniki, dzięki którym można cieszyć się projekcją astralną. Pisze również o tym, że potrzebna jest do tego niezachwiana wiara w to, że nam się uda ten stan osiągnąć. Pisze, że OOBE to radość i przyjemność, a nie ciężka praca.

Dzięki poradnikowi, czytelnik może zweryfikować, co robił nie tak, że opuszczanie ciała przychodziło mu z tak wielkim trudem. W tym krótkim i bardzo treściwym poradniku, znajdziesz wszystko, co potrzebne aby móc w pełni korzystać z tego, co zostało nam ofiarowane. Abyśmy mogli przeżywać nasze życie w pełni, tu na jawie i tam we śnie.

Tak jak napisane w książce " Dlaczego warto wychodzić z ciała?" Odpowiedź Roberta "BY W PEŁNI ŻYĆ!" - Ja się pod tym podpisuję obiema rękami.

EosCris.
Fiona Z. ( ... ) 2014-12-06 23:35:07, ocena: 5

Książkę kupiłam, przeczytałam w całości. Nie mam zamiaru poprzestać na jednym razie. Jestem bardzo z niej zadowolona. Cieszę się, że mam taki poradnik pod ręką. Zawsze mogę go zabrać ze sobą i trenować, bez względu na to czy mam internet. Czytając ją, dowiedziałam się, co robiłam źle, co mogę jeszcze usprawnić aby moje wychodzenie z ciała stało się jeszcze bardziej udane. Autor pisze bardzo lekko i ciekawie. Zapraszając mnie tym samym do dalszego czytania.

Pan Robert pisze, jak jest. Nie koloryzuje, nie pisze, że zawsze jest super po tamtej stronie i że wyjścia będą na pstryknięcie palcami. OOBE, to dyscyplina,która hartuje ducha. Pisze również o tym, że dzięki trenowaniu projekcji astralnej, dopiero doświadczamy życia w 100%. Autor pragnie, zaszczepić w ludziach, to, co sam osiągnął swoją ciężą wieloletnią pracą nad tym zagadnieniem, czyli to, że życie nie toczy się tylko tu w tej rzeczywistości ale także wtedy, kiedy śpimy. Powiem tak, czekam na kolejną Pana książkę. Pozdrawiam Fiona.
Magdalena S. ( ... ) 2015-02-23 17:53:19, ocena: 4

OOBE, czyli Out of Body Experience, a więc doświadczenia poza ciałem czy też po prostu projekcje astralne, nie jest dla mnie czymś nowym. Jest to zjawisko znane mi dosyć dobrze, nie raz próbowałam, nie raz miałam dziwne przygody, a wiem, że gdybym poświęciła się temu bardziej, mogłabym w końcu osiągnąć zadowalające mnie efekty. Jednak wiedzy nigdy za wiele – z tego też powodu z chęcią sięgnęłam po książkę autorstwa Roberta Noble’a, który jest jednym z najbardziej znanych podróżników astralnych i ma za sobą już nie lada doświadczenie.

Książka ta to teoretyczny i praktyczny przewodnik po świecie OOBE. Zawiera w sobie całe mnóstwo informacji, a autor nie owija w bawełnę. Daje nam jasny obraz tego, co powinien – trochę teorii, trochę praktyki, a wszystko to napisane przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem. Widoczne jest to, że autor siedzi w owej tematyce już od długiego czasu, posiada konkretną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą projekcji astralnych i z łatwością dzieli się swoimi przeżyciami z czytelnikami. Jedyne, co mnie trochę odrzucało od tej pozycji to fakt, że chwilami autor powołuje się na definicje żywcem wzięte z wikipedii, a osobiście mam do tego po prostu uraz (co też studia robią z człowiekiem…).

Jednak muszę przyznać, że książka ta mnie nieco zaskoczyła. Zazwyczaj przewodniki dotyczące OOBE skupiają się głównie na metodach, za pomocą których można je osiągnąć. W tym przypadku jest inaczej, bowiem sama metodyka to tylko maleńki element całości. Autor skupia się na całej otoczce, która jest równie ważna, a niejednokrotnie pomijana. Pan Noble przedstawia nam psychiczne i fizyczne ograniczenia przeżycia projekcji, wspomagacze i dźwięki ułatwiające wyjście z ciała, a nawet wpływ diety i kondycji fizycznej na powodzenie w tej kwestii.

Ważnym elementem, który powstrzymuje wiele osób przed przeżyciem OOBE jest lęk, dlatego też autor nie zapomniał przedstawić kilku metod radzenia sobie z nim. Otrzymujemy też porady dotyczące odpowiedniego dostrojenia, prowadzenia dziennika i wywoływania wibracji niezbędnych do opuszczenia ciała. Same metody również tutaj znajdziemy, ale właściwie tylko trzy z nich – jednak osobiście uważam, że te najbardziej powszechne i dające najlepsze efekty. Jest jeszcze jeden ważny element tej pozycji – codzienne praktykowanie rzeczy, które mogą pomóc w późniejszym opuszczaniu ciała. Może to dziwne, ale naprawdę zachowywanie świadomości i trzymanie się pewnych reguł w ciągu dnia jest również istotne, bo OOBE wymaga ogromnego zaangażowania i treningu.

Na sam koniec pan Noble odpowiada na jedno konkretne pytanie – po co w ogóle wychodzić z ciała? Zapewne każdy ma ku temu swoje własne powody i to one powinny być najważniejsze i działać jako motywacja, ale być może słowa autora przekonają innych, aby spróbować tego niesamowitego doświadczenia. Dodatkowym elementem tej pozycji jest krótki wywiad z autorem przeprowadzony przez studentkę dziennikarstwa. Dzięki niemu dowiadujemy się co nieco o panu Robercie, jego początkach z OOBE oraz kilku dodatkowych informacji z tej dziedziny.

Książka Roberta Noble’a jest rzetelną i niepowtarzalną pozycją dotyczącą projekcji astralnych. Nie ukrywam, że dowiedziałam się kilku nowych rzeczy i poczułam się na nowo zmotywowana do działania. W książce tej pojawia się wiele informacji, dodatkowych schematów i ilustracji i jestem przekonana, że powinien po nią sięgnąć każdy, kto interesuje się tą tematyką. Zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana znajdzie tutaj coś dla siebie. Jestem zadowolona z lektury i zapewne jeszcze nie raz do niej powrócę – w poszukiwaniu wskazówek, w przypomnieniu sobie pewnych technik czy też rzucenia okiem na wiele motywujących cytatów przytaczanych przez autora. Polecam..
Sebastian K. ( s...@o2.pl ) 2015-02-01 11:56:52, ocena: 5

Witam dla zainteresowanych książka przydatna ,opisuje wiele problemów początkujących podróżników pozdrawiam i polecam Sebastian..
Kinga K. ( g...@wp.pl ) 2014-12-20 17:26:07, ocena: 5

Książka OOBE Drugie życie poza ciałem jest pozycją którą powinni przeczytać, wszyscy ci co interesują się danym zagadnieniem. Od 7 lat interesuje się ezoteryką, najbardziej interesuje mnie dziedzina przeżyć sennych i przeżycia poza ciałem. Wszystko to było w kręgu moich zainteresowań, nie miałam jednak odwagi aby doświadczyć tego na sobie, gdyż paraliżował mnie strach przed doświadczaniem nieznanego. Po przeczytaniu książki Roberta zaczęłam rozumieć, że strach jest czymś naturalnym, głęboko zakorzenionym w każdym z nas. We wszystkich książkach jakie czytałam do tej pory mówiono, że trzeba pozbyć się strachu, ale żadna nie opisywała w jaki sposób to zrobić. Wskazówki Roberta jak pozbyć się strachu są tak dobitne, że postanowiłam raz na zawsze przełamać swoje lęki. Robert pisze bardzo konkretnie, bez ściemniania co da się odczuć w każdym rozdziale książki. Podoba mi się, że autor niczego nie narzuca do niczego nie przymusza. Pokazuje swój własny obrany kierunek na podstawie własnych doświadczeń i zachęca czytelnika, aby on sam kierował się wiedzą, którą posiądzie bezpośrednio. Nie koloryzuje i nie zapewnia, że OOBE doświadczysz w jedną noc. Zachęca do systematycznego treningu i do zmiany swojego myślenia. To co mnie urzekło, to podejście do samego opuszczania ciała. Według Roberta, to nie jest podróż, którą odbywa się dla zabawy, ale nasze drugie niefizyczne życie, tak samo ważne, jak to w rzeczywistości fizycznej. Książka jest poradnikiem, którego główną cechą dominującą jest prostota przekazu. Techniki zawarte w książce są zadziwiająco proste do wykonania, a jedyne wymaganie jakie stawia autor książki wobec czytelnika, to odpowiedź na pytanie: "czy naprawdę chcemy doświadczać siebie poza ciałem?". Gdy odpowiemy twierdząco, mając wiedzę zawartą w książce i wprowadzając ją w życie z pewnością doświadczymy tego wspaniałego stanu wolności....
Katarzyna K. ( k...@wp.pl ) 2014-12-11 09:13:53, ocena: 5

Czekałam na wydanie tejże książki dość długi czas. Ze źródeł internetowych wiedziałam, że ma się ukazać przy końcu tego roku. Kupiłam książkę z autografem autora. Wpis... Dziękuję serdecznie Robercie.

Książka napisana w bardzo prostym języku, na pewno trafi do każdego czytelnika.

Cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Autor zawarł w niej swoje osobiste doświadczenia. Napisał świetny poradnik!

Aby mógł on powstać, autor poświęcił 20 lat swojego życia, badając obszary nam nieznane. Badając niemalże wszystko, co mogło by ułatwić opuszczanie ciała, sprawdzając praktycznie każdą dostępną technikę oraz wszelkiego rodzaju suplementy aby móc teraz podzielić się tym z nami i abyśmy mogli tak jak On, cieszyć się sobą poza ciałem i być kimś więcej niż tylko ciałem fizycznym, a co za tym idzie abyśmy mogli osiągnąć większą świadomość samego siebie.

Autor opisuje najprostsze techniki, dzięki którym można cieszyć się projekcją astralną. Pisze również o tym, że potrzebna jest do tego niezachwiana wiara w to, że nam się uda ten stan osiągnąć. Pisze, że OOBE to radość i przyjemność, a nie ciężka praca.

Dzięki poradnikowi, czytelnik może zweryfikować, co robił nie tak, że opuszczanie ciała przychodziło mu z tak wielkim trudem. W tym krótkim i bardzo treściwym poradniku, znajdziesz wszystko, co potrzebne aby móc w pełni korzystać z tego, co zostało nam ofiarowane. Abyśmy mogli przeżywać nasze życie w pełni, tu na jawie i tam we śnie.

Tak jak napisane w książce " Dlaczego warto wychodzić z ciała?" Odpowiedź Roberta "BY W PEŁNI ŻYĆ!" - Ja się pod tym podpisuję obiema rękami.

EosCris.
Fiona Z. ( e...@gmail.com ) 2014-12-06 23:35:07, ocena: 5

Książkę kupiłam, przeczytałam w całości. Nie mam zamiaru poprzestać na jednym razie. Jestem bardzo z niej zadowolona. Cieszę się, że mam taki poradnik pod ręką. Zawsze mogę go zabrać ze sobą i trenować, bez względu na to czy mam internet. Czytając ją, dowiedziałam się, co robiłam źle, co mogę jeszcze usprawnić aby moje wychodzenie z ciała stało się jeszcze bardziej udane. Autor pisze bardzo lekko i ciekawie. Zapraszając mnie tym samym do dalszego czytania.

Pan Robert pisze, jak jest. Nie koloryzuje, nie pisze, że zawsze jest super po tamtej stronie i że wyjścia będą na pstryknięcie palcami. OOBE, to dyscyplina,która hartuje ducha. Pisze również o tym, że dzięki trenowaniu projekcji astralnej, dopiero doświadczamy życia w 100%. Autor pragnie, zaszczepić w ludziach, to, co sam osiągnął swoją ciężą wieloletnią pracą nad tym zagadnieniem, czyli to, że życie nie toczy się tylko tu w tej rzeczywistości ale także wtedy, kiedy śpimy. Powiem tak, czekam na kolejną Pana książkę. Pozdrawiam Fiona.
Szczegóły książki OOBE Drugie życie poza ciałem
Podobne produkty
Doświadczenia poza ciałem - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Doświadczenia poza ciałem

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Czy kiedyś zdarzyło Ci się poczuć jakby Twoja świadomość odrywała się od ciała? Jeśli tak to najprawdopodobniej doświadczyłeś podróży astralnej. Jak dowodzą wyniki najnowszych badań, doświadczenia takie stały się udziałem przynajmniej co czwartej osoby na świecie. Większość z nas nie jest jed...
Sennik. Sny nasze drugie życie - Haddenbach Georg - Sen i senniki Sennik. Sny nasze drugie życie - Haddenbach Georg

Cena: 27.95 zł
Wszyscy ludzie śnią, nawet ci, którzy nie mogą sobie tego przypomnieć. Sny wiele mówią o stanie naszej duszy, wskazują na tłumione emocje, tłumaczą sytuacje, ostrzegają przed niebezpieczeństwami i wskazują na przyszłość. Czytelnicy znajdą tu informacje o podstawach snu i sennego marzenia,......
Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie - Uzdrawianie życia Pokochaj siebie. Ulecz swoje życie

Cena: 21.32 zł
Promocja z: 26.00
Louise L. Hay w tej książce, zawierającej ćwiczenia oparte na jej głośnym bestsellerze Możesz uzdrowić swoje życie , zabiera nas w uzdrawiającą podróż przez różne sfery naszego życia. Zachęca nas do podjęcia pracy nad sobą, proponując sposoby wzbudzania miłości do siebie samego i techniki......
Poza Ciałem- Podróż I- Astralne Podróże - Astralne podróże Poza Ciałem- Podróż I- Astralne Podróże

Cena: 24.00 zł
Promocja z: 30.00
Seria: Astralne Podróże 2 Każdy z nas marzył kiedyś o wielkich i dalekich podróżach pełnych przygód i tajemniczych wyzwań. Zaczarowane miejsca owiane tajemnicą i mistycyzmem są niczym magnez dla ludzkiej duszy. Jednak w natłoku dynamiki życia trudno jest znaleźć choćby chwilę dla siebie nie......
Podróże poza ciałem - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Podróże poza ciałem

Cena: 28.62 zł
Promocja z: 34.90
Książka o najbardziej ekscytujących przeżyciach, jakie zdarzyły się człowiekowi. Robert A. Monroe – spokojny biznesmen z Wirginii – zaczął doświadczać tajemniczych stanów, które całkowicie zmieniły jego życie. Gdy po raz pierwszy zobaczył swoje ciało leżące w łóżku, ...
Możesz uzdrowić swoje życie - Uzdrawianie duchowe Możesz uzdrowić swoje życie

Cena: 31.98 zł
Promocja z: 39.00
Ponadczasowy światowy bestseller wprowadzający czytelnika na nową drogę myślenia o sobie, o świecie i istocie życia. Wspaniała książka o tym, jak wprowadzić zmiany w swoim życiu, odnaleźć szacunek dla samego siebie i pokochać siebie (Bernie Siegal). Autorka krok po kroku uczy w niej, jak pokonać......
Prawa umysłu. Myśli kształtują życie - Prawo przyciągania Prawa umysłu. Myśli kształtują życie

Cena: 30.34 zł
Promocja z: 37.00
„Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnoraką biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie, że Bóg jest istotą podobną do człowieka, przepełnioną chęcią zemsty. Bóg jest uniwersalnym prawem, któ...
Terapia modlitwą. Myśli kształtują życie - Techniki psychoterapii Terapia modlitwą. Myśli kształtują życie

Cena: 24.60 zł
Promocja z: 30.25
Codziennie nie tylko media, lecz także nasi przyjaciele i krewni opowiadają nam historie ludzi, którzy wyszli cało z niebezpiecznych sytuacji, uniknęli śmierci pośród różnych kataklizmów, pokonali poważne schorzenia, czy też osiągnęli konkretne cele życiowe i wszystko to ...
Życie: podręcznik sztuki przetrwania - Książka fantastyczna Życie: podręcznik sztuki przetrwania

Cena: 23.92 zł
Promocja z: 29.90
Strach się bać! Ziemię najechała tajemnicza rasa z kosmosu. Chodzą w białych kitlach i wykonują eksperymenty na ludziach. Doszło już do tego, że barmani w restauracjach serwują paliwo i nawet nie bezołowiowe, straż pożarna straszy ogniem, a samoloty zadarły z panem Newtonem i nie spadają! W dodatku....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2016 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.