Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Boski kompas Boski kompas Boski kompas
Boski kompas
Galeria okno

Boski kompas

Ocena: 4.9 (14 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 280
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Dostępność:
P R O D U K T   C H W I L O W O   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 39.90
Ostatnia cena:

10.00

Taniej o: 29.90 zł ( 75 % )
Powiadom mnie o dostępności
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Boski kompas
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się powiedzieć: „Gdybym wtedy nie spotkał tej osoby, nie byłbym teraz tym człowiekiem, którym jestem”, to znaczy, że doświadczyłeś w swym życiu działania tak zwanego boskiego kompasu.

Oto książka pełna wzruszających, chwytających za serce i przepełnionych mądrością opowieści z życia wziętych, które pozwalają uwierzyć w zwycięstwo dobra nad złem oraz w istnienie doskonałego planu, dzięki któremu dowiesz się, że w tym, co ci się przydarza, mieści się głębszy sens.

Przeczytaj o prawdziwych cudach, które przytrafiły się między innymi:

 • legendarnemu twórcy firmy Apple Steve'owi Jobsowi;
 • Coltonowi Burpo – chłopczykowi, którego historię przedstawiono także w kinowym hicie pt. Niebo... istnieje naprawdę;
 • amerykańskiej aktorce Carol Burnett;
 • słynnemu reżyserowi i producentowi filmowemu Danowi Gordonowi;
 • polskiej ofierze Holokaustu Irenie Gut Opdyke;
 • a także wielu innym znanym, i mniej znanym, osobistościom.


W podróży przez życie to ty jesteś kierowcą. Potrzebujesz jednak drogowskazów, które wskażą ci właściwy kierunek i sprawią, że w końcu poczujesz satysfakcję i spełnienie.

Aby dowiedzieć się, jak działa twój wewnętrzny GPS, nieodzowna jest lektura tej oto intrygującej książki SQuire'a Rushnella. Autor pokazuje innowacyjny sposób na zrozumienie tajemniczych związków czasowo-przestrzennych, łączących ludzi i wydarzenia i prowadzących do odsłaniania się cudownych możliwości zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przekonuje również, że za pomocą odpowiedniej modlitwy możesz odwrócić bieg wydarzeń, ustrzec się – lub swoich bliskich – przed chorobą, a także spełnić wszystkie swoje najskrytsze marzenia i dostrzec głębszy sens istnienia. Głos dobywający się z Boskiego kompasu sprawi, że dotrzesz do miejsca, w którym wszystko, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmieni się na lepsze.
 

Ta książka Tobą wstrząśnie!

Przeczytaj darmowy fragment książki "Boski kompas"


 


O autorze

SQquire Rushnell przez 20 lat kierował Abc Television Network. Jest pomysłodawcą programów telewizyjnych skierowanych do młodzieży. Autor bestsellerowych książek, których głównym motywem są słynne „boskie mrugnięcia”: Godwink Stories, When God Winks at You czy When God Winks ON Love. Mieszka z żoną Louise w Martha's Vineyard.

 

Patronat medialny

  

Recenzje książki Boski kompas - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 14
Barbara W. ( ... ) 2014-10-16 11:52:51, ocena: 5

Pozycja ksiązkowa, którą kazdy powinien posiadać w swojej biblioteczce :) Prawie jak bajka, o zwycięstwie dobra nad złem, z morałem,ze nic nie dzieje się bez przyczyny oraz że los jest w Twoich rękach :).
Łukasz W. ( ... ) 2014-09-14 23:37:34, ocena: 4

Każdy z nas ma swój Boski Kompas, czyli wewnętrzny Nawigator, który wskazuje nam kierunek w życiu i wyznacza drogi - tak twierdzi w swojej książce Squire Rushnell. Już dla samego tytułu i zapoznania się z taką koncepcją, można wziąć do ręki tę książkę. A czy warto?

Autor przedstawia w 'Boskim Kompasie' siedem kroków do harmonijnego i szczęśliwego życia, wszystkie oparte na kontakcie z Nawigatorem i podążaniem według jego wskazówek. A czym on właściwie jest?

Autor w ten sposób określa Boga. Jak sam pisze, nie jest to książka religijna ani opierająca się na konkretnym wyznaniu, lecz duchowa. Mówi ona o szukaniu wyższej Siły, będącej jednocześnie w każdym z nas, i oczywiście o kontakcie z nią.

Squire Rushnell uczy nas zatem w swojej książce m.in.: jak rozmawiać z swoim Nawigatorem, jak odczytywać jego znaki i działalność, jak podążać swoją ścieżką i stawiać czoła trudnościom... Mówi również o przeznaczeniu, o życiowych dramatach i o boskich znakach.

Książka ta jest jednak nie tylko przewodnikiem do odnalezienia wewnętrznego głosu, lecz także zbiorem wielu inspirujących i ciekawych opowiadań. Niezliczone historie opisują pomniejsze i bardziej przełomowe zdarzenia, które naprawdę przydarzyły się różnym ludziom.

To, co mi się bardzo podobało w książce 'Boski Kompas', to sama koncepcja i metafora zawarta w tytule. Boska siła, tak jak kompas, pokazuje nam kierunek, i nawet kiedy wydaje nam się, że jest on zły, to tak naprawdę nigdy się nie myli. Dodatkowo, aby jednak tą właściwą drogą podążać, trzeba owy kompas znaleźć - a wtedy można go posłuchać, lub też nie.

Podobały mi się również przesłania, zawarte w historiach. Ale już sam sposób ich opisania - nie do końca. Czasami czytało się je bardzo ciężko.

Ale trochę nauczyłem się z tej książki - bycia bardziej otwartym na świat, większej pewności siebie, pokonania dużych trosk o przyszłość... Specjalne były dla mnie też podrozdziały o przebaczeniu i pozbywaniu się zbędnego bagażu.

'Boski Kompas' przypomina m.in., że nic nie dzieje się bez przyczyny - nawet sytuacje, które wydają się być trudne, mają swój cel - przykładowo prowadzą nas na drogę, na którą powinniśmy wejść. Zatem z wiarą, że ma się wewnętrzny kompas, nie powinno się martwić, czy idzie się w dobrym kierunku.

Książka 'Boski Kompas' jest warta uwagi. Pomimo kilku jej wad, jestem pewny, że wielu osobom się spodoba. Uczy ona nadziei, zaufania i dostrzegania rzeczy z szerszej perspektywy. Myślę, że mogę ją polecić każdemu..
Dagmara D. ( ... ) 2014-09-12 19:14:21, ocena: 5

Jestem zadowolona za każdym razem z zakupów w Czary Mary. Polecam serdecznie.
Agnieszka D. ( ... ) 2014-08-10 18:39:34, ocena: 5

SQuire Rushnell jest autorem książki „Boski kompas”. Pozycja ta królowała na listach bestsellerów „New York Timesa”. W Polsce ukazała się w 2014 roku dzięki Illuminatio.

Boski kompas jest jak GPS. Kieruje nas na odpowiednie tory. Z boskimi nawigatorami można nawiązać kontakt poprzez modlitwę. Nie jest to jednak klepanie zdrowasiek. Jest to duchowe porozumienie się z bóstwem. Samo słowo „modlitwa” łączy się z wiarą – nie tylko religijną, ale wierzeniem w to, co się robi. To bardziej forma rozmowy, w której możemy porozmawiać o wszystkim z naszymi boskimi przewodnikami. Każda prośba może zostać spełniona, jeśli tylko bardzo tego chcemy. Tak jak w każdej rozmowie, należy słuchać, być cierpliwym i otwartym. Powinniśmy ufać naszym przewodnikom i słuchać wewnętrznego głosu. Musimy spełnić kilka warunków, by móc w pełni cieszyć się z boskich podpowiedzi – musimy określić, czego oczekujemy od swojej przyszłości, powinniśmy pozbyć się urazów, złych umów, nawet bałaganu. Musimy też wierzyć i zacząć odczytywać znaki. Dzięki siedmiu krokom możemy osiągnąć cele do harmonijnego i udanego życia.

Książka ma niezwykłą budowę – poza treściami czysto teoretycznymi, których nie jest zbyt dużo, znajdziemy tu wiele opowieści związanych z kontaktem z boskimi przewodnikami. Podane są przykłady osób znanych i całkiem zwykłych, które korzystały z boskiego kompasu. Boski nawigator dba o to, by wszystko co w życiu robimy, miało swoje znaczenie i cel. Modlitwa i wiara pomogły m.in. Carol Burnett czy Coltonowi Burpo (na podstawie jego historii nakręcono film „Niebo... istnieje naprawdę”).

Historie opisano ładnym, plastycznym językiem. Czyta się je szybko i przyjemnie, obrazują kolejne kroki, które powinniśmy przebyć według autora. Dzięki tym opowieścią czytelnik zaczyna wierzyć, ze wszystko, co go w życiu spotyka, ma swój cel i kierowane jest przez boskiego przewodnika.

Książka jest dobrze przygotowana – ma wiele przypisów, każdy rozdział kończy się złotą myślą. Na górze strony znalazł się tytuł każdego rozdziału. Poza tym czcionki są podzielone w odpowiedni sposób – inne dla rozdziałów, inne dla podrozdziałów. Tekst to nie tylko narracja, to też dialogi, punkty i cytaty. Dodatkowo zlazło się tu kilka prostych grafik, które ozdabiają książkę.

Ogólnie książka jest dość ciekawa, choć trudno mi o niej pisać. Trzeba samemu przeczytać historie, które są tu zawarte, by zrozumieć, że wszystko, co spotykamy na swej drodze, ma sens. Niekiedy pozornie nieznaczące spotkania czy rozmowy otwierają nam nowe drogi, możliwości. To wszystko jest zaplanowane przez Boga. Możemy kontaktować się z tym boskim kompasem, jeśli tylko wierzymy i słuchamy. Nie jest to trudne do osiągnięcia.

Polecam tym, którzy chcą się przekonać, że w ich życiu jest jakiś boski plan. To ciekawa pozycja, podparta wieloma historiami, które zostały dobrze dobrane. Myślę, że książka ta spodoba się nie tylko osobom wierzącym, ale też tym, którzy pragną zmienić coś w swoim życiu i szukają na to sposobu. To dobrze napisana pozycja, warto zajrzeć..
Anna V. ( ... ) 2014-08-30 21:03:53, ocena: 5

Książka warta przeczytania! Cudowna książka o cudach wiary i pomocy Boga w różnych momentach życia zwykłych ludzi, takich jak ja czy ty.Wszystko jest możliwe dla tych co wierzą i zaracają się do Boga, Boskiego Nawigatora. Warto sie modlic!Szczerze polecam!.
Maciej D. ( ... ) 2014-08-10 20:51:13, ocena: 5

Książka warta przeczytania, szczególnie przez młodsze pokolenie, które sceptycznie odnosi się do aspektów wiary..
Zuzanna A. ( ... ) 2014-07-23 10:56:40, ocena: 5

Wspaniała i ujmująca książka, pełna wzruszających opowieści. Książka, która daje ufność, nadzieję i wiarę na lepsze życie..
Barbara W. ( b...@wp.eu ) 2014-10-16 11:52:51, ocena: 5

Pozycja ksiązkowa, którą kazdy powinien posiadać w swojej biblioteczce :) Prawie jak bajka, o zwycięstwie dobra nad złem, z morałem,ze nic nie dzieje się bez przyczyny oraz że los jest w Twoich rękach :).
Łukasz W. ( w...@gmail.com ) 2014-09-14 23:37:34, ocena: 4

Każdy z nas ma swój Boski Kompas, czyli wewnętrzny Nawigator, który wskazuje nam kierunek w życiu i wyznacza drogi - tak twierdzi w swojej książce Squire Rushnell. Już dla samego tytułu i zapoznania się z taką koncepcją, można wziąć do ręki tę książkę. A czy warto?

Autor przedstawia w 'Boskim Kompasie' siedem kroków do harmonijnego i szczęśliwego życia, wszystkie oparte na kontakcie z Nawigatorem i podążaniem według jego wskazówek. A czym on właściwie jest?

Autor w ten sposób określa Boga. Jak sam pisze, nie jest to książka religijna ani opierająca się na konkretnym wyznaniu, lecz duchowa. Mówi ona o szukaniu wyższej Siły, będącej jednocześnie w każdym z nas, i oczywiście o kontakcie z nią.

Squire Rushnell uczy nas zatem w swojej książce m.in.: jak rozmawiać z swoim Nawigatorem, jak odczytywać jego znaki i działalność, jak podążać swoją ścieżką i stawiać czoła trudnościom... Mówi również o przeznaczeniu, o życiowych dramatach i o boskich znakach.

Książka ta jest jednak nie tylko przewodnikiem do odnalezienia wewnętrznego głosu, lecz także zbiorem wielu inspirujących i ciekawych opowiadań. Niezliczone historie opisują pomniejsze i bardziej przełomowe zdarzenia, które naprawdę przydarzyły się różnym ludziom.

To, co mi się bardzo podobało w książce 'Boski Kompas', to sama koncepcja i metafora zawarta w tytule. Boska siła, tak jak kompas, pokazuje nam kierunek, i nawet kiedy wydaje nam się, że jest on zły, to tak naprawdę nigdy się nie myli. Dodatkowo, aby jednak tą właściwą drogą podążać, trzeba owy kompas znaleźć - a wtedy można go posłuchać, lub też nie.

Podobały mi się również przesłania, zawarte w historiach. Ale już sam sposób ich opisania - nie do końca. Czasami czytało się je bardzo ciężko.

Ale trochę nauczyłem się z tej książki - bycia bardziej otwartym na świat, większej pewności siebie, pokonania dużych trosk o przyszłość... Specjalne były dla mnie też podrozdziały o przebaczeniu i pozbywaniu się zbędnego bagażu.

'Boski Kompas' przypomina m.in., że nic nie dzieje się bez przyczyny - nawet sytuacje, które wydają się być trudne, mają swój cel - przykładowo prowadzą nas na drogę, na którą powinniśmy wejść. Zatem z wiarą, że ma się wewnętrzny kompas, nie powinno się martwić, czy idzie się w dobrym kierunku.

Książka 'Boski Kompas' jest warta uwagi. Pomimo kilku jej wad, jestem pewny, że wielu osobom się spodoba. Uczy ona nadziei, zaufania i dostrzegania rzeczy z szerszej perspektywy. Myślę, że mogę ją polecić każdemu..
Dagmara D. ( d...@wp.pl ) 2014-09-12 19:14:21, ocena: 5

Jestem zadowolona za każdym razem z zakupów w Czary Mary. Polecam serdecznie.
Szczegóły książki Boski kompas
Podobne produkty
Boski Kochanek - płyta CD - Afirmacje, medytacje, wizualizacje Boski Kochanek - płyta CD

Cena: 19.20 zł
Promocja z: 24.00
Płyta CD dla kobiet chcących przyciągnąć do siebie Boskiego Kochanka Boski kochanek to nowatorska relaksacja erotyczna działająca na zasadzie „psychicznej wiagry”. Malowana piękną muzyką wizualizacja i afirmacje w opracowaniu Kariny Obara powodują skuteczne pobudzanie wyobraźni, co ...
Kadzidełka Stamford Masala - Boskość - Kadzidełka aromatyzowane Kadzidełka Stamford Masala - Boskość

Cena: 6.43 zł
Promocja z: 8.04
Kadzidełka Stamford tworzą wspaniały nastrój do wypoczynku, a bogata gamma zapachów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kadzidełka Stamford pochodzą z Indii i są doskonale znane ze swej wyjątkowości na całym świecie. Każde opakowanie zawiera 15 kadzidełek. Długość opakowania 21,5cm...
Boski plan. Pozaziemskie świadectwa - Tajemnice Boski plan. Pozaziemskie świadectwa

Cena: 23.99 zł
Autor analizuje znane i kontrowersyjne zabytki kultur Ameryki Środkowej i Północnej i na podstawie odczytanych inskrypcji dowodzi, że indiańskie ludy Ameryki miały kontakt z istotami z Kosmosu. Proponuje czytelnikowi pełną przygód podróż w poszukiwaniu tajemniczych obiektó...
Intuicja boski drogowskaz na co dzień - Postrzeganie pozazmysłowe, OOBE Intuicja boski drogowskaz na co dzień

Cena: 31.44 zł
Promocja z: 39.30
Nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale również na zdolności mentalne. Odżywianie wpływa zarówno na nasz życia, jak i sposób, w jaki odbieramy wiadomości od Boga. Dzięki tej książce dowiesz się, które produkty spożywcze i napoje zwiększą......
Boski Pymander Pimander - Religia Religioznawstwo Teologia Boski Pymander Pimander

Cena: 8.50 zł
Promocja z: 18.00
Pymander nie jest tylko jednym z najważniejszych dzieł przypisywanych Hermesowi Trismegistusowi - a najważniejszym. Stanowi, jakby to ująć, Główną Ewangelię Stowarzyszeń Hermetycznych, przedstawioną w postaci objawienia, apokalipsy przekazanej założycielowi tej tradycji. On sam jednakże to nie tyle....
Kompas królestwa Yorvik - Zaginione skarby Albionu Kompas królestwa Yorvik

Cena: 42.50 zł
Promocja z: 50.00
Na bezpieczną podróż. Pod koniec IX wieku królestwo Yorvik swoją stolicę miało w Yorku, z którego północni osadnicy – rolnicy i rzemieślnicy – żeglowali wzdłuż wybrzeży Morza Północnego do daleko położonych krain. W celu zapewnienia sobie bezpiecznej podróży uczestniczący......
Seks jest boski czyli erotyka katolika - Sex. Życie intymne Seks jest boski czyli erotyka katolika

Cena: 23.62 zł
Promocja z: 29.90
Rozmawiajcie o seksie! – taką zachętę rzadko można usłyszeć od osoby duchownej. Tymczasem ojciec Ksawery Knotz nie tylko nie boi się zachęcać małżeństw do rozmowy na ten temat, ale i przekonuje, aby seks uprawiać i czerpać z niego przyjemność i poczucie więzi. Nie może być inaczej, skoro są......
Boski Tarot - Odkrywanie przyszłości Boski Tarot

Cena: 89.33 zł
Promocja z: 119.10
Talia 78 kart z podręcznikiem i woreczkiem do kart Oto najpiękniejsza talia, jaka wyszła spod ręki wybitnego artysty. Owoc ponad trzech tysięcy godzin pracy i zarazem jego pierwszy autorski Tarot. Zaskakujący bogactwem detali, śmiałą kreską, głębią kolorów i kunsztownymi złoceniami każdej karty.......
Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas - Dusza i fizyka kwantowa Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas

Cena: 33.30 zł
Promocja z: 44.40
W jednej z pierwszych scen ,,Kodu Leonarda da Vinci" główny bohater - Robert Langdon - wyjaśnia znaczenie liczby Fi i objaśnia, dlaczego jest ona nazywana ,,boską liczbą". Gregg Braden poszedł o krok dalej i przekazuje nam nie liczbę, lecz cały boski alfabet oraz przesłanie stanowiące niezbity......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.