Numerologia chaldejska

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Czaromarowy Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas
Kategorie
Nowości

Kontakt

INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 9-18
Zamknij [X]
Galeria
Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Galeria okno

Numerologia chaldejska

Ocena: 4.8 (2 oceny) Zobacz recenzje ( 10 ) »
Typ produktu Ilość stron: 328
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 39.90
Nasza cena: 31.92
Taniej o: 7.98 zł ( 20 % )
Ilość
Dodaj do schowka
Koszty dostawy już od 9.00 zł. Darmowa dostawa od 199 zł.

Opis książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Poznaj swoją Drogę Życia, przeznaczenie, wyzwania, mocne strony, talenty i życiowy cel, dzięki imponującemu systemowi dywinacji jakim jest numerologia chaldejska. Jeśli odsłonisz jej odwieczne tajemnice, stanie się wyjątkowym i bezcennym narzędziem, które będzie służyło twojemu życiu.

Choć numerologia chaldejska nie należy do najprostszych systemów to dzięki bardzo przystępnemu wyjaśnieniu autorki, która od ponad 20 lat praktykuje numerologię, staje się zrozumiałą, praktyczną i bardzo łatwą w stosowaniu dziedziną.

W odróżnieniu od innych systemów jest niezwykle precyzyjna i ma wyjątkowo duchowy charakter opierający się na oryginalnym znaczeniu liter w analizie imion i nazwisk. Dociera do ich energii i znaczenia, przez co przekazuje przesłanie duchowe, cele i ścieżki życiowe.

W książce oprócz oryginalnego znaczenia liczb i liter znajdują się także szczegółowe interpretacje portretów numerologicznych trzech znanych osób m.in. Drew Barrymore – co ułatwia zrozumienie i skorzystanie z tej skarbnicy starożytnej wiedzy.


O autorce

Heather Alicia Lagan przez całe życie zajmuje się metafizyką i duchowością. Jest Mistrzynią

Numerologii Chaldejskiej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem; przeprowadziła setki konsultacji z wykorzystaniem tego właśnie systemu.


Fragment książki

LICZBY MISTRZOWSKIE 11, 22, 33 itd.

Jeżeli zdarzy się, że choćby jedno imię lub nazwisko zsumuje się do  wartości Liczby Mistrzowskiej, takiej jak 11, 22 albo 33 (które omówię później), nie redukuj jej do liczby jednocyfrowej  Są to wyższe  manifestacje skali cyfr od 1 do 9 i rządzą się one własnymi prawami  Te Liczby Mistrzowskie są najczęstsze, chociaż mogą pojawiać się  i wyższe  ( Jeśli odkryjesz w swoich imionach i nazwisku kilka Liczb  Mistrzowskich, oznaczać to będzie, że należysz do nielicznej grupy  ludzi i masz dostęp do wyższych źródeł mocy, które również omówię później  Jednak ogólnie rzecz biorąc, wyższe Liczby Mistrzowskie stanowią raczej wyjątek niż regułę)

Zatem po połączeniu pierwszego imienia o wartości 11 z drugim  imieniem o wartości 22 otrzymamy w sumie liczbę 33  Jest to jedyny przypadek, w którym numerologiczne prawo dodawania nie ma  zastosowania  „Wibrowania” na poziomie energii mistrzowskich nie  da się podtrzymywać zbyt długo, a gdy te wibracje ulegają obniżeniu,  energie mistrzowskie zaczynają funkcjonować na swoim niższym poziomie, jako liczby „ciche”, jak je nazywam; są to odpowiednio: 2  (11), 4 (22) i 6 (33)  Jednak dla celów obliczeń zostaw te liczby w takiej postaci, traktując je jako wyniki ostateczne 

TWOJE IMIĘ CODZIENNE

Imię Codzienne to imię, którym ludzie najczęściej się do ciebie  zwracają i pod którym jesteś najlepiej znany, a jego wpływ na ciebie  jest najbardziej bezpośredni ze wszystkich twoich imion; wskazuje  ogólną energię, jaką emanujemy i pozwalamy innym dostrzegać na  co dzień  Tak jak okładka książki Imię Codzienne symbolizuje to, co  widać z zewnątrz  Pozwala na dość pobieżny wgląd, oferując nieco informacji, ale nie zdradzając całej treści i zachowując warstwę ochronną, aby nie dopuścić do szkodliwej ingerencji 

Z pewnością wiele ujawni analiza pierwszego imienia i nazwiska  danej osoby, ale wewnętrzna dusza, czyli drugie imię, pozostaje głęboko ukryta i bywa odsłaniana tylko w nielicznych, wyjątkowych sytuacjach  (Nie martw się, jeśli nie masz drugiego imienia albo masz  więcej niż jedno – napiszę także o tym) 

Aby obliczyć wartość swojego Imienia Codziennego, po prostu  dodaj  do  siebie  wszystkie  cyfry  z  pierwszego  imienia  i  nazwiska  W ten sposób otrzymasz sumę dwóch wyników, tak jak w powyższym przykładzie, gdzie wartości imienia John (18) i nazwiska Smith  (17) dają w sumie liczbę 35  Wartość Imienia Codziennego Johna  Smitha, obliczona poprzez zsumowanie cyfr otrzymanego wyniku (3+5), wynosi 8  Oznacza to, że ogólny wizerunek, który prezentuje ON na forum społecznym, odzwierciedla styl przeciętnej ósemki 

Twoje Imię Codzienne ukazuje ogólny rys zewnętrzny, cechy, osobowość, wyzwania i sposoby komunikowania się z innymi  Chodzi  nie tylko o to, jak chcesz (nawet podświadomie) być postrzegany,  ale także o to, jak widzą cię inni oraz jak reagują na ciebie i na energie, którymi emanujesz

[fragment drugiego rozdziału książki, strony 26-28]

Przeczytaj spis treści i dłuższy darmowy fragment książki

Produkty kupowane razem

Numerologia chaldejska ebook - Poradniki
Numerologia chaldejska
26.78 zł 27.90 zł
4%
Oszczędzasz
Numerologia karmiczna DVD - Emma Lange - Numerologia
Numerologia karmiczna DVD
79.20 zł 99.00 zł
20%
Oszczędzasz
Numerologia. Portret numerologiczny - Numerologia
Numerologia. Portret
44.93 zł 49.92 zł
10%
Oszczędzasz
Numerologia interpretacje numerologiczne - Astrologia i horoskopy
Numerologia interpretacje
61.20 zł 68.00 zł
10%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Bomba witaminowa EKO 100g - herbata - Ziołowe, białe, rooibos, zestawy, kalend.
Bomba witaminowa EKO 100g
8.96 zł 9.43 zł
5%
Oszczędzasz
BYK - herbata zodiakalna - Herbaty zodiakalne
BYK - herbata zodiakalna
3.07 zł 3.20 zł
4%
Oszczędzasz

Recenzje książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Liczba recenzji: 10
DANUTA Ć. ( d...@hotmail.com ) 2015-04-03 10:38:08, ocena: 5

BARDZO CIEKAWA KSIĄŻKA,CHOCIAŻ MOŻE TRUDNA DLA NIE WTAJEMNICZONYCH W NUMEROLOGIĘ.CZYTAMY W NIEJ O DAWNYCH METODACH NUMEROLOGICZNYCH TERAZ NIE STOSOWANYCH I NIE ZNANYCH .WARTO JA MIEĆ SZCZEGÓLNIE DORADZAM TO OSOBOM ZAJMUJĄCYM SIĘ NUMEROLOGIĄ I ASTROLOGIA.BARDZO WZBOGACA WIEDZĘ W TYM ZAKRESIE.POTRZEBA TROCHĘ WIĘCEJ CZASU ŻEBY WPROWADZIĆ DO SWOJEJ PRAKTYKI TAKIE TECHNIKI JAKIE PODAJE WŁAŚNIE TA KSIĄŻKA. JEDNAK CHYBA WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU TEJ KSIĄŻKI.
Agnieszka T. ( a...@gmail.com ) 2014-08-05 19:40:26, ocena: 5

To moja druga książka dotycząca numerologii, dla mnie jest w niej dużo ciekawych informacji.Polecam, mam zamiar kupić jeszcze ks."Magia numerologii" mam nadzieję że również się nie zawiodę.Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)))
Jagoda S. ( w...@o2.pl ) 2014-07-22 15:03:09, ocena: 3

Muszę przyznać, że jestem troszkę rozczarowana książką. Jak dla mnie jest zbyt chaotyczna i doszukuje się powiazań wyłącznie z językiem angielskim, co nawet jest zrozumiałe. System pitagorejski czuję, a tego - nie. Cóż, chyba nie bez powodu został niemal zapomniany. czasy się zmieniają i narzędzia wglądu w duszę również. Pozdrawiam:))))))))))))))))
Mirosława P. ( t...@wp.pl ) 2014-07-03 10:29:46, ocena: 5

Trochę inne spojrzenie na numerologię... ale całkiem niezłe. Warto przeczytać.
Anna J. ( w...@poczta.onet.pl ) 2014-03-25 20:10:38, ocena: 5

świetna książka, polecam, dla osób którzy numerologię traktują nie jak zwykłą matematykę lecz widzą w cyfrach coś więcej
Marta P. ( m...@Op.pl ) 2014-01-17 00:12:53, ocena: 5

Książka w sposób prosty, przejrzysty i dokładny wprowadza w tematykę numerologii chaldejskiej - numerologii bardzo dokładnej, choć używanej rzadziej niż pitagorejskiej, a przez to mniej znanej. W analizach bierze się tu pod uwagę aktualne, najczęściej używane (a nie urodzeniowe) brzmienie naszych imion. Inaczej też obliczana jest droga życia. Różnią się od pitagorejskiej też wibracje poszczególnych liter (od 1 do 8, bez 9). Charakterystyki liczb są tutaj zobrazowane za pomocą Wielkich Arkanów Tarota, co dodatkowo wzbogaca ich znaczenie. Sklep CzaryMary - magicznie szybko przesłał przesyłkę:) Polecam i książkę, i sklep!
Hanna M. ( a...@o2.pl ) 2013-12-23 19:34:58, ocena: 5

Świetna książka, przystępnie napisana, wszystko dokładnie wyjaśnione, a co najważniejsze - przerażająco trafne charakterystyki. Jestem zachwycona i polecam.
Ryszard B. ( r...@wp.pl ) 2013-12-03 10:25:03, ocena: 5

Jeśli interesujesz się numerologią - ta książka jest dla Ciebie. Jest bardzo dobra na dobry początek. Jeśli ją przeczytasz z pewnością sięgniesz po następną. Osobiście zabrakło mi wyjaśnienia kilku szczegółów. Może jednak właśnie o to chodzi, by szukać dalej. Polecam.
Bożena D. ( b...@neostrada.pl ) 2013-09-13 12:39:52, ocena: 5

Zachwyciła mnie ta książka. O systemie chaldejskim nie spotkałam dotąd, poza wzmiankami, żadnego szerszego tekstu. Oprócz praktycznej wiedzy, jak posługiwać się chaldejską numerologią, autorka podaje wiele ciekawych informacji. Wnikliwie analizuje liczby, nawiązując do 22 Wielkich Arkanów. Te rozważania wzbogacają również poziom rozumienia tarota i psychologicznej głębi tych kart. Bardzo ciekawie omawia znaczenie liter i wynikające stąd charakterystyki imion i nazw. Między wierszami czuje się siłę ducha autorki i ufa jej autentycznym przemyśleniom, opartym o wieloletnią praktykę. To bardzo pozytywnie wpływa na odbiór przedstawianych treści.

Zajmuję się numerologią od wielu lat i choć posługuję się głównie systemem pitagorejskim, przekonuje mnie w wielu aspektach wywód tej specjalistki. Warto zastosować system chaldejski, by poznawać charakterystykę badanych osób z innego punktu widzenia. Zawsze znajdą się elementy, które będzie można włączyć z pożytkiem do stosowanego przez siebie systemu. Polecam tę lekturę.
Grazyna R. ( m...@wp.pl ) 2013-08-20 11:04:10, ocena: 5

Oceniam pozycję "Numerologii chaldejskiej" autorstwa Heather Alicia Lagan na bardzo dobra. Autorka bardzo ciekawie opisuje swoje doswiadczenia, praktykę zwiazana z tą dziedziną wiedzy. Musze przyznac ze Jej opisy w powiązaniu z tarotem i astrologią są czytelne i inspirujące, zachęcaja do własnych praktyk -

Mam nadzieję, że inne pozycje zwiazane z numerologia chaldejska rowniez dostepne beda na naszym rynku (zwłaszcza tej autorki)

Numerologia chaldejska jest swietnym uzupełnieniem innych systemów numerologii, ktore dostepne sa na naszym rynku.

Jezeli chodzi o ocene zespołu sklepu Czary Mary - oceniam na 5 z +++. Obsługa kompetentna, pełny profesjonalizm - Pozdrawiam bardzo serdecznie

Grazyna R.

Szczegóły książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

 • Typ: książka
 • Rok wydania: 2013
 • Oryginalny tytuł: Chaldean Numerology For Beginners
 • Tytuł: Numerologia chaldejska
 • Fragment: elibri
 • Nr wydania: I
 • EAN: 9788362476572
 • ISBN: 9788362476572
 • Format: 145 x 205 mm
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 328
 • Tłumacz: Ryszard Oślizło
 • Autor: Heather Alicia Lagan
 • Wydawnictwo: ILLUMINATIO
 • Język: polski
 • Wysokość: 19
 • Waga: 0.315
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
 • Nr wydania: 1
 • Tematyka: Fizyka Astronomia
 • Kod wydawcy: 31514
 • Objętość: 328
 • Miejscowość: Białystok
 • Typ publikacji: Książka
 • Szerokość: 14.5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ILLUMINATIO86

Produkty w promocji

Kula kryształowa ze szklaną podstawką, 50 mm - Kule do wróżenia i Tablice Ouija
Kula kryształowa ze szklaną
15.25 zł 31.16 zł
51%
Oszczędzasz
Tarot dla początkujących - Tarot - książki
Tarot dla początkujących
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz
Geomancja dla początkujących - Książki o wróżeniu
Geomancja dla początkujących
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz
Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku + Karty - Tarot - książki
Magiczny Tarot Zakonu
103.20 zł 129.00 zł
20%
Oszczędzasz

Podobne produkty

Numerologia karmiczna DVD - Emma Lange - Numerologia Numerologia karmiczna DVD - Emma Lange

Cena: 79.20 zł
Promocja z: 99.00
Niniejsze video szkoleniowe stanowi zapis z przebiegu warsztatu szkoleniowego „Numerologia karmiczna”, który został przeprowadzony przez Emmę Lange, specjalistkę w dziedzinie numerologii i ezoteryki. Na potrzeby nagrania z warsztatów wyłowiono zapis najcenniejszej wiedzy, dzięki której.....
Numerologia dla początkujących - Gerie Bauer - Numerologia Numerologia dla początkujących - Gerie Bauer

Cena: 25.84 zł
Promocja z: 32.30
Numerologiczna „piątka” a może „jedynka”? Jeśli spotkałeś się z takimi określeniami, a nie wiesz, co one znaczą. Koniecznie dowiedz się, czym jest numerologia i zacznij stosować ją w swoim życiu. Dzięki numerologii, według zasad której wyliczysz swoją wibracje......
Numerologia związków - Numerologia Numerologia związków

Cena: 27.22 zł
Promocja z: 37.80
Jeśli książkę tę właśnie trzymasz w ręku, nie jest to przypadek – to odpowiedź przeznaczenia. Zapewne znajduje się w niej coś specjalnie dla Ciebie. Coś istotnego jest w środku – życzę Ci, abyś to odnalazł… niestrudzony wędrowcze. „Numerologia Związków” powstała po to, ...
Numerologia Klucz do poprzednich wcieleń Kody reinkarnacji - Numerologia Numerologia Klucz do poprzednich wcieleń Kody reinkarnacji

Cena: 29.92 zł
Promocja z: 34.00
W prezentowanej, czwartej już, książce o numerologii autorka pragnie podkreślić wagę sugestii zawartych w początkowych rozdziałach „Numerologicznego Słownika Imion”. Jest to bowiem swoista „instrukcja obsługi” kodów dysponujących energią naszych imion i nazwisk....
Numerologia Ezoteryka od podstaw Tom 1 - Numerologia Numerologia Ezoteryka od podstaw Tom 1

Cena: 22.50 zł
Promocja z: 27.00
Czy wiesz dlaczego ezoteryką, numerologią, Tarotem, astrologią, runami zajmują się osoby z wykształceniem uniwersyteckim - fizycy, matematycy, filologowie? Dlaczego umysły ścisłe zajmują się `takimi paranaukowymi głupotami`? Postanowiliśmy zebrać wiedzę najlepszych praktyków w swojej dziedzinie i......
Numerologia miłosna - Emma Lange - Numerologia Numerologia miłosna - Emma Lange

Cena: 26.10 zł
Promocja z: 29.00
Numerologia to bardzo stara wiedza, stosowana od tysięcy lat. Ci, którzy ją zgłębili, wiedzą, co czynić by zrealizować swoje potencjały i znaleźć szczęście w życiu osobistym. Dzięki tej pozycji dowiesz się, jak znaleźć odpowiedniego partnera, poprawić relacje małżeńskie, wprowadzić harmonię w...
Numerologia chaldejska - Poradniki Numerologia chaldejska

Cena: 26.78 zł
Promocja z: 27.90
Poznaj swoją Drogę Życia, przeznaczenie, wyzwania, mocne strony, talenty i życiowy cel dzięki imponującemu systemowi dywinacji, jakim jest numerologia chaldejska. To niezwykle precyzyjna metoda o wyjątkowo duchowym charakterze, opierająca się na znaczeniu liter w analizie imienia i nazwiska,......
Numerologia. Portret numerologiczny - Henryk Rekus - Numerologia Numerologia. Portret numerologiczny - Henryk Rekus

Cena: 44.93 zł
Promocja z: 49.92
Od tysiącleci ludzie próbowali rozwikłać ukryte znaczenie tkwiące w liczbach i odnosić je do własnego życia. Przez wieki numerologia została wzbogacona o kolejne spostrzeżenia, by w końcu zasłużyć na zaszczytne miano ponadczasowej wiedzy ezoterycznej....
Numerologia interpretacje numerologiczne - Astrologia i horoskopy Numerologia interpretacje numerologiczne

Cena: 61.20 zł
Promocja z: 68.00
Astrologia i numerologia to nauki pokrewne. Znawcy przedmiotu wiedzą, że dzięki znajomości tych sztuk dywinacyjnych można spojrzeć w przyszłość i nie bać się jej. Warto poczuć choć przez chwilę moc tych dziedzin, aby sprawdzić jak ogromny wpływ mają na człowieka współczesnego. Odpowiedź na to......