Numerologia chaldejska

Magiczne Bestsellery   |   Promocje   |   Horoskop   |   Salon wróżb i magii   |   Magiczny Blog   |   Kontakt / O nas   |   Koszty dostawy
Zamknij [X]
Galeria
Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Galeria okno

Numerologia chaldejska

Ocena: 4.8 (20 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 328
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Promocja!
Cena rynkowa: 39.90
Nasza cena: 14.90
Taniej o: 25.00 zł ( 63 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,49 zł) dla zamówień od 99,00 zł brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
 • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Poznaj swoją Drogę Życia, przeznaczenie, wyzwania, mocne strony, talenty i życiowy cel, dzięki imponującemu systemowi dywinacji jakim jest numerologia chaldejska. Jeśli odsłonisz jej odwieczne tajemnice, stanie się wyjątkowym i bezcennym narzędziem, które będzie służyło twojemu życiu.

Choć numerologia chaldejska nie należy do najprostszych systemów to dzięki bardzo przystępnemu wyjaśnieniu autorki, która od ponad 20 lat praktykuje numerologię, staje się zrozumiałą, praktyczną i bardzo łatwą w stosowaniu dziedziną.

W odróżnieniu od innych systemów jest niezwykle precyzyjna i ma wyjątkowo duchowy charakter opierający się na oryginalnym znaczeniu liter w analizie imion i nazwisk. Dociera do ich energii i znaczenia, przez co przekazuje przesłanie duchowe, cele i ścieżki życiowe.

W książce oprócz oryginalnego znaczenia liczb i liter znajdują się także szczegółowe interpretacje portretów numerologicznych trzech znanych osób m.in. Drew Barrymore – co ułatwia zrozumienie i skorzystanie z tej skarbnicy starożytnej wiedzy.


O autorce

Heather Alicia Lagan przez całe życie zajmuje się metafizyką i duchowością. Jest Mistrzynią

Numerologii Chaldejskiej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem; przeprowadziła setki konsultacji z wykorzystaniem tego właśnie systemu.


Fragment książki

LICZBY MISTRZOWSKIE 11, 22, 33 itd.

Jeżeli zdarzy się, że choćby jedno imię lub nazwisko zsumuje się do  wartości Liczby Mistrzowskiej, takiej jak 11, 22 albo 33 (które omówię później), nie redukuj jej do liczby jednocyfrowej  Są to wyższe  manifestacje skali cyfr od 1 do 9 i rządzą się one własnymi prawami  Te Liczby Mistrzowskie są najczęstsze, chociaż mogą pojawiać się  i wyższe  ( Jeśli odkryjesz w swoich imionach i nazwisku kilka Liczb  Mistrzowskich, oznaczać to będzie, że należysz do nielicznej grupy  ludzi i masz dostęp do wyższych źródeł mocy, które również omówię później  Jednak ogólnie rzecz biorąc, wyższe Liczby Mistrzowskie stanowią raczej wyjątek niż regułę)

Zatem po połączeniu pierwszego imienia o wartości 11 z drugim  imieniem o wartości 22 otrzymamy w sumie liczbę 33  Jest to jedyny przypadek, w którym numerologiczne prawo dodawania nie ma  zastosowania  „Wibrowania” na poziomie energii mistrzowskich nie  da się podtrzymywać zbyt długo, a gdy te wibracje ulegają obniżeniu,  energie mistrzowskie zaczynają funkcjonować na swoim niższym poziomie, jako liczby „ciche”, jak je nazywam; są to odpowiednio: 2  (11), 4 (22) i 6 (33)  Jednak dla celów obliczeń zostaw te liczby w takiej postaci, traktując je jako wyniki ostateczne 

TWOJE IMIĘ CODZIENNE

Imię Codzienne to imię, którym ludzie najczęściej się do ciebie  zwracają i pod którym jesteś najlepiej znany, a jego wpływ na ciebie  jest najbardziej bezpośredni ze wszystkich twoich imion; wskazuje  ogólną energię, jaką emanujemy i pozwalamy innym dostrzegać na  co dzień  Tak jak okładka książki Imię Codzienne symbolizuje to, co  widać z zewnątrz  Pozwala na dość pobieżny wgląd, oferując nieco informacji, ale nie zdradzając całej treści i zachowując warstwę ochronną, aby nie dopuścić do szkodliwej ingerencji 

Z pewnością wiele ujawni analiza pierwszego imienia i nazwiska  danej osoby, ale wewnętrzna dusza, czyli drugie imię, pozostaje głęboko ukryta i bywa odsłaniana tylko w nielicznych, wyjątkowych sytuacjach  (Nie martw się, jeśli nie masz drugiego imienia albo masz  więcej niż jedno – napiszę także o tym) 

Aby obliczyć wartość swojego Imienia Codziennego, po prostu  dodaj  do  siebie  wszystkie  cyfry  z  pierwszego  imienia  i  nazwiska  W ten sposób otrzymasz sumę dwóch wyników, tak jak w powyższym przykładzie, gdzie wartości imienia John (18) i nazwiska Smith  (17) dają w sumie liczbę 35  Wartość Imienia Codziennego Johna  Smitha, obliczona poprzez zsumowanie cyfr otrzymanego wyniku (3+5), wynosi 8  Oznacza to, że ogólny wizerunek, który prezentuje ON na forum społecznym, odzwierciedla styl przeciętnej ósemki 

Twoje Imię Codzienne ukazuje ogólny rys zewnętrzny, cechy, osobowość, wyzwania i sposoby komunikowania się z innymi  Chodzi  nie tylko o to, jak chcesz (nawet podświadomie) być postrzegany,  ale także o to, jak widzą cię inni oraz jak reagują na ciebie i na energie, którymi emanujesz

[fragment drugiego rozdziału książki, strony 26-28]

Przeczytaj spis treści i dłuższy darmowy fragment książki

Produkty kupowane razem

Tajemnice numerologii - Numerologia
Tajemnice numerologii
24.84 zł 30.00 zł
17%
Oszczędzasz
Numerologia Klucz do poprzednich wcieleń Kody reinkarnacji - Numerologia
Numerologia Klucz do
26.52 zł 34.00 zł
22%
Oszczędzasz
Numerologiczny kwadrat Pitagorasa - Numerologia
Numerologiczny kwadrat
32.43 zł 41.60 zł
22%
Oszczędzasz
Tarot dla początkujących - Tarot - książki
Tarot dla początkujących
25.84 zł 32.30 zł
20%
Oszczędzasz

CzaroMarowe Rozmaitości

Runy dla Ciebie (talia kart w komplecie) - Runy
Runy dla Ciebie (talia kart
26.18 zł 34.90 zł
25%
Oszczędzasz
Osho Zen Tarot Książka + Karty - Wydania polskie
Osho Zen Tarot Książka
78.00 zł 100.00 zł
22%
Oszczędzasz
Numerologiczny słownik imion - Numerologia
Numerologiczny słownik imion
32.76 zł 42.00 zł
22%
Oszczędzasz
Numerologia związków - Numerologia
Numerologia związków
23.40 zł 30.00 zł
22%
Oszczędzasz

Recenzje książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Liczba recenzji: 20
DANUTA Ć. ( d...@hotmail.com ) 2015-04-03 10:38:08, ocena: 5

BARDZO CIEKAWA KSIĄŻKA,CHOCIAŻ MOŻE TRUDNA DLA NIE WTAJEMNICZONYCH W NUMEROLOGIĘ.CZYTAMY W NIEJ O DAWNYCH METODACH NUMEROLOGICZNYCH TERAZ NIE STOSOWANYCH I NIE ZNANYCH .WARTO JA MIEĆ SZCZEGÓLNIE DORADZAM TO OSOBOM ZAJMUJĄCYM SIĘ NUMEROLOGIĄ I ASTROLOGIA.BARDZO WZBOGACA WIEDZĘ W TYM ZAKRESIE.POTRZEBA TROCHĘ WIĘCEJ CZASU ŻEBY WPROWADZIĆ DO SWOJEJ PRAKTYKI TAKIE TECHNIKI JAKIE PODAJE WŁAŚNIE TA KSIĄŻKA. JEDNAK CHYBA WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU TEJ KSIĄŻKI.
DANUTA Ć. ( ... ) 2015-04-03 10:38:08, ocena: 5

BARDZO CIEKAWA KSIĄŻKA,CHOCIAŻ MOŻE TRUDNA DLA NIE WTAJEMNICZONYCH W NUMEROLOGIĘ.CZYTAMY W NIEJ O DAWNYCH METODACH NUMEROLOGICZNYCH TERAZ NIE STOSOWANYCH I NIE ZNANYCH .WARTO JA MIEĆ SZCZEGÓLNIE DORADZAM TO OSOBOM ZAJMUJĄCYM SIĘ NUMEROLOGIĄ I ASTROLOGIA.BARDZO WZBOGACA WIEDZĘ W TYM ZAKRESIE.POTRZEBA TROCHĘ WIĘCEJ CZASU ŻEBY WPROWADZIĆ DO SWOJEJ PRAKTYKI TAKIE TECHNIKI JAKIE PODAJE WŁAŚNIE TA KSIĄŻKA. JEDNAK CHYBA WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU TEJ KSIĄŻKI.
Agnieszka T. ( ... ) 2014-08-05 19:40:26, ocena: 5

To moja druga książka dotycząca numerologii, dla mnie jest w niej dużo ciekawych informacji.Polecam, mam zamiar kupić jeszcze ks."Magia numerologii" mam nadzieję że również się nie zawiodę.Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)))
Jagoda S. ( ... ) 2014-07-22 15:03:09, ocena: 3

Muszę przyznać, że jestem troszkę rozczarowana książką. Jak dla mnie jest zbyt chaotyczna i doszukuje się powiazań wyłącznie z językiem angielskim, co nawet jest zrozumiałe. System pitagorejski czuję, a tego - nie. Cóż, chyba nie bez powodu został niemal zapomniany. czasy się zmieniają i narzędzia wglądu w duszę również. Pozdrawiam:))))))))))))))))
Mirosława P. ( ... ) 2014-07-03 10:29:46, ocena: 5

Trochę inne spojrzenie na numerologię... ale całkiem niezłe. Warto przeczytać.
Anna J. ( ... ) 2014-03-25 20:10:38, ocena: 5

świetna książka, polecam, dla osób którzy numerologię traktują nie jak zwykłą matematykę lecz widzą w cyfrach coś więcej
Marta P. ( ... ) 2014-01-17 00:12:53, ocena: 5

Książka w sposób prosty, przejrzysty i dokładny wprowadza w tematykę numerologii chaldejskiej - numerologii bardzo dokładnej, choć używanej rzadziej niż pitagorejskiej, a przez to mniej znanej. W analizach bierze się tu pod uwagę aktualne, najczęściej używane (a nie urodzeniowe) brzmienie naszych imion. Inaczej też obliczana jest droga życia. Różnią się od pitagorejskiej też wibracje poszczególnych liter (od 1 do 8, bez 9). Charakterystyki liczb są tutaj zobrazowane za pomocą Wielkich Arkanów Tarota, co dodatkowo wzbogaca ich znaczenie. Sklep CzaryMary.Wp - magicznie szybko przesłał przesyłkę:) Polecam i książkę, i sklep!
Hanna M. ( ... ) 2013-12-23 19:34:58, ocena: 5

Świetna książka, przystępnie napisana, wszystko dokładnie wyjaśnione, a co najważniejsze - przerażająco trafne charakterystyki. Jestem zachwycona i polecam.
Ryszard B. ( ... ) 2013-12-03 10:25:03, ocena: 5

Jeśli interesujesz się numerologią - ta książka jest dla Ciebie. Jest bardzo dobra na dobry początek. Jeśli ją przeczytasz z pewnością sięgniesz po następną. Osobiście zabrakło mi wyjaśnienia kilku szczegółów. Może jednak właśnie o to chodzi, by szukać dalej. Polecam.
Bożena D. ( ... ) 2013-09-13 12:39:52, ocena: 5

Zachwyciła mnie ta książka. O systemie chaldejskim nie spotkałam dotąd, poza wzmiankami, żadnego szerszego tekstu. Oprócz praktycznej wiedzy, jak posługiwać się chaldejską numerologią, autorka podaje wiele ciekawych informacji. Wnikliwie analizuje liczby, nawiązując do 22 Wielkich Arkanów. Te rozważania wzbogacają również poziom rozumienia tarota i psychologicznej głębi tych kart. Bardzo ciekawie omawia znaczenie liter i wynikające stąd charakterystyki imion i nazw. Między wierszami czuje się siłę ducha autorki i ufa jej autentycznym przemyśleniom, opartym o wieloletnią praktykę. To bardzo pozytywnie wpływa na odbiór przedstawianych treści.

Zajmuję się numerologią od wielu lat i choć posługuję się głównie systemem pitagorejskim, przekonuje mnie w wielu aspektach wywód tej specjalistki. Warto zastosować system chaldejski, by poznawać charakterystykę badanych osób z innego punktu widzenia. Zawsze znajdą się elementy, które będzie można włączyć z pożytkiem do stosowanego przez siebie systemu. Polecam tę lekturę.

Szczegóły książki Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

 • ISBN: 9788362476572
 • Autor: Heather Alicia Lagan
 • Wydawnictwo: ILLUMINATIO
 • Tytuł: Numerologia chaldejska
 • Ilość stron: 328
 • Oprawa: Miękka
 • Format: 145 x 205 mm
 • Oryginalny tytuł: Chaldean Numerology For Beginners
 • EAN: 9788362476572
 • Tłumacz: Ryszard Oślizło
 • Język: polski
 • Język oryginału: angielski
 • Rok wydania: 2013
 • Nr wydania: I
 • Typ: książka
 • Wysokość: 20.5
 • Szerokość: 14.5
 • Waga: 315.000
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.9 cm
 • Nr wydania: 1
 • Fragment: elibri
 • Tematyka: Parapsychologia Astrologia
 • Kod wydawcy: 31514
 • Miejscowość: Białystok
 • Typ publikacji: Książka
 • Grubość: 1.9
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ILLUMINATIO86

Podobne produkty

Numerologia dla początkujących - Gerie Bauer - Numerologia Numerologia dla początkujących - Gerie Bauer

Cena: 15.90 zł
Promocja z: 32.30
Numerologiczna „piątka” a może „jedynka”? Jeśli spotkałeś się z takimi określeniami, a nie wiesz, co one znaczą. Koniecznie dowiedz się, czym jest numerologia i zacznij stosować ją w swoim życiu. Dzięki numerologii, według zasad której wyliczysz swoją wibracje......
Numerologia związków - Numerologia Numerologia związków

Cena: 23.40 zł
Promocja z: 30.00
Jeśli książkę tę właśnie trzymasz w ręku, nie jest to przypadek – to odpowiedź przeznaczenia. Zapewne znajduje się w niej coś specjalnie dla Ciebie. Coś istotnego jest w środku – życzę Ci, abyś to odnalazł… niestrudzony wędrowcze. „Numerologia Związków” powstała po to, ...
Numerologia Ezoteryka od podstaw Tom 1 - Numerologia Numerologia Ezoteryka od podstaw Tom 1

Cena: 22.75 zł
Promocja z: 27.00
Czy wiesz dlaczego ezoteryką, numerologią, Tarotem, astrologią, runami zajmują się osoby z wykształceniem uniwersyteckim - fizycy, matematycy, filologowie? Dlaczego umysły ścisłe zajmują się `takimi paranaukowymi głupotami`? Postanowiliśmy zebrać wiedzę najlepszych praktyków w swojej dziedzinie i......
Numerologia miłosna - Emma Lange - Numerologia Numerologia miłosna - Emma Lange

Cena: 26.39 zł
Promocja z: 29.00
Numerologia to bardzo stara wiedza, stosowana od tysięcy lat. Ci, którzy ją zgłębili, wiedzą, co czynić by zrealizować swoje potencjały i znaleźć szczęście w życiu osobistym. Dzięki tej pozycji dowiesz się, jak znaleźć odpowiedniego partnera, poprawić relacje małżeńskie, wprowadzić harmonię w...
Numerologia chaldejska - Poradniki Numerologia chaldejska

Cena: 23.72 zł
Promocja z: 27.90
Poznaj swoją Drogę Życia, przeznaczenie, wyzwania, mocne strony, talenty i życiowy cel dzięki imponującemu systemowi dywinacji, jakim jest numerologia chaldejska. To niezwykle precyzyjna metoda o wyjątkowo duchowym charakterze, opierająca się na znaczeniu liter w analizie imienia i nazwiska,......
Numerologia karmiczna DVD - Emma Lange - Numerologia Numerologia karmiczna DVD - Emma Lange

Cena: 79.20 zł
Promocja z: 99.00
Niniejsze video szkoleniowe stanowi zapis z przebiegu warsztatu szkoleniowego „Numerologia karmiczna”, który został przeprowadzony przez Emmę Lange, specjalistkę w dziedzinie numerologii i ezoteryki. Na potrzeby nagrania z warsztatów wyłowiono zapis najcenniejszej wiedzy, dzięki której.....
Numerologia. Systemy numerologiczne - Numerologia Numerologia. Systemy numerologiczne

Cena: 44.93 zł
Promocja z: 59.90
Numerologia - Portret NumerologicznyRekus Henryk Od tysiacleci ludzie próbowali rozwiklac ukryte znaczenie tkwiace w liczbach i odnosic je do wlasnego zycia. Przez wieki numerologia zostala wzbogacona o kolejne spostrzezenia, by w koncu zasluzyc na zaszczytne miano ponadczasowej wiedzy......
Numerologia wedyjska - Numerologia Numerologia wedyjska

Cena: 22.75 zł
Promocja z: 25.00
Numerologia używa liczb jako klucza do ludzkich zachowań o odczytywania naszego przeznaczenia. Jest to łatwa metoda ćwicząca intuicyjną zdolność umysłu w penetrowaniu głębin osobowości. To metoda łączenia mikrokosmosu z makrokosmosem. Numerolog poznaje wpływ ciał niebieskich na ludzkie rozumienie i....
Numerologia Klucz do poprzednich wcieleń Kody reinkarnacji - Numerologia Numerologia Klucz do poprzednich wcieleń Kody reinkarnacji

Cena: 26.52 zł
Promocja z: 34.00
W prezentowanej, czwartej już, książce o numerologii autorka pragnie podkreślić wagę sugestii zawartych w początkowych rozdziałach „Numerologicznego Słownika Imion”. Jest to bowiem swoista „instrukcja obsługi” kodów dysponujących energią naszych imion i nazwisk....