Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wydawnictwo Raabe

Wydawnictwo Raabe specjalizuje się w publikacji materiałów specjalistycznych, głównie poradników wymiennokartkowych, oprogramowań, podręczników do kształcenia o zarządzaniu, finansach, prawa i podatków, oraz specjalistycznych czasopism branżowych. Od 2014 wydawcą publikacji wydawnictwa Raabe jest grupa Forum Media Polska Sp. z o.o., będąca częścią międzynarodowego holdingu wydawniczego Forum Media Group. Obecnie jest to jedno z trzech największych i najbardziej cenionych wydawnictw fachowych w Polsce.

Oferta wydawnictwa skierowana jest głównie do specjalistów, kadry kierowniczej oraz organów administracji. Wydawnictwo współpracuje z najlepszymi autorami i redaktorami, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawiając je w poradnikach i czasopismach branżowych. Wydawnictwo stale aktualizuje swoje publikacje, dopasowując treści i grafiki do zmieniających się trendów oraz najnowszych informacji i przepisów w życiu gospodarczym. Zarówno poradniki, jak i programy informatyczne są łatwe w obsłudze i niezwykle ułatwiają rozwiązywanie problemów

Wydawnictwo organizuje cykle szkoleń i seminariów, podczas których uczestnicy mogą skontaktować się z autorami podręczników oraz uzyskać wsparcie od różnych specjalistów.  


Cena: od: do:
Sortowanie:
Brak produktów
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!