Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Talizmany na pieniądze

Pieniądze i bezpieczeństwo finansowe to przy zdrowiu i miłości bardzo ważna sfera życia, dlatego też i w magii spotkać możemy wiele talizmanów i rytuałów na ich wzmocnienie i zabezpieczenie.

Czwartek - dzień Jowisza, największej planety w naszym Układzie Słonecznym - jest odpowiedni na rytuały związane z życzeniami, szczęściem i obfitością. Aby zwiększyć swoje zasoby finansowe, w każdy czwartek zapalaj zieloną świecę z intencją, którą pragniesz, aby się zamanifestowała. Dla zaklęć związanych z biznesem odpowiednia będzie też środa - dzień Merkurego, czyli planety handlu i komunikacji, który jest doskonały na zakupy, narady, podróże służbowe i spotkania z klientami.

Aby dbać o swoje finanse, noś w portfelu talizman finansowy. Możesz też w swojej przestrzeni umieścić symbole, które przyciągają energie bogactwa, pomyślności i powodzenia. Talizman dobrze jest co pewnien czas ładować konkretną intencją - w jaki sposób to zrobić, przeczytasz na blogu CzaryMary w artykule: Sposoby na ładowanie talizmanów określoną mocą >>

Kolejny prosty rytuał: możesz wykonać talizman, który będzie przyciągał bogactwo do Twojego domu. Potrzebujesz do tego ładnej miseczki, laski cynamonu i ziaren sezamu. Do miseczki włóż laski cynamonu i dodaj do nich szklankę sezamu. Postaw miskę w kuchni lub salonie. Odświeżaj jej zawartość przynajmniej raz na miesiąc, lub tak często, jak trzeba, i tak długo, aż nie zapokoisz swoich potrzeb finansowych. 

Poniżej znajdziesz talizmany na bogactwo, akcesoria magiczne do zaklęć na dobrobyt
i gotowe rytuały na przyciaganie pieniędzy:

Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl